O czym chcesz poczytać na blogach?

Jin akanishi

~ NEWS & KAT-TUN ~

 

W Ameryce zostanie wydana jedna edycja płyty, gdy tymczasem w Japonii ukażą się dwie – limitowana, z CD i DVD oraz edycja regularna. Jin powiedział też, że jego kolejna amerykańska trasa zacznie się 9 marca. Uda się on do pięciu miast, począwszy od Los Angeles, a kończąc na San Francisco.

 

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Posted on Styczeń 9, 2012, in Byli Członkowie: Jin Akanishi, Newsy and tagged japonicana, jin akanishi, singiel, sun burns down. Bookmark the.

…Amazing Anime World~

Niego zacznę. To jest taka kopia Shin’a z Gokusena 1. I mu to zdecydowanie pasuje. Taki agresywny, obojętny na wszystko i wszystkich, a przy tym taki kochany <3 Normalnie zakochałam się w tej postaci (i to o dziwo nie tylko dlatego, że Jin go gra xD) I to, że on tak bosko nimi “szefuje”. I pomimo tej jego powierzchownej agresywności we wnętrzu jego serca kryje się cień wrażliwości, który już w pierwszym odcinku zaczyna się objawiać. Teraz Ryu. Tego gościa.

XD On jest taką wrażliwym i ogólnie słodkim bohaterem… ^^

  • Obsada/Aktorzy: Właściwie nie mam tutaj nic wiele do pisania. Oczywiście Jin Akanishi jak zwykle mi się podoba (on naprawdę umie grać ^^), a nad Kame można się zachwycać godzinami. Potrafi perfekcyjnie dopasować się do każdej roli ;] Ach, ta jego smutna, poważna, żałosna wręcz mina, kiedy wyżala się.

Eternal Kizuna - Onet.pl Blog

Dodatkowe informacje:
Jest otaku – uwielbia wszelką mangę i anime. Do je ulubionych należą: Durarara!!, Kaichou Wa Maid-Sama, Kuroshitsuji, Ouran High School Host Club i No. 6.

Ma starszego o 4 lata brata, który mówi na nią Blue – w skrócie od Born Living Under Evil, co tłumaczy.
Studenci

 Jin Akanishi
 Kira Jaegerjaquez
 Hiro Mizushima

" Tak długo jak mamy przy sobie osoby, które są dla nas ważne Łzy wysychają, nim zdążymy je zauważyć " — „NO MORE CRY” by D-51 - Onet.pl Blog

Obecność 92
KAT-TUN

Kamenashi Kazuya
Akanishi Jin - były członek
Taguchi Junnosuke
Tanaka Koki
Ueda Tatsuya
Nakamaru Yuichi

NEWS

Keiichiro Koyama
Shigeaki Kato
Tegoshi Yuya
Takahisa Masuda
Yamashita Tomohisa - były członek
.