O czym chcesz poczytać na blogach?

Jimmy choo

recenzentka.blog

O niskim obcasie, ew. bez obcasa. To stawia osoby o innym guście przed cięższym wyborem.
Kolekcję oceniam na 9/10

Tagi: lato, buty, wiosna, moda, summer, kolekcja, spring, 2010, jimmy, choo

skomentuj (0)

Torby/Torebki/Kopertówki- Kolekcja Jimmy'ego Choo Spring/Summer 2010 2010-05-28 15:56:46

Patrząc na tą kolekcję łatwo przypomnieć sobie stare czasy, gdzie modne były wyraziste, duże klamry i luźno opadające paski.

Blog PATRYCJA199812

Komentarzy: 0 VANESA 2009-11-19  VANESSA HUDGENS KOCHA BUTY OD JIMMY'EGO CHOO.KTO JESZCZE???????????
VANESSA NA ROZDANIE NAGRóD FILMOWYCH MTV WłOżYłA BUTY JIMMY CHOO Z ORANżOWYM AKCENTEM!!!!!!!!! IDEALNE DO SUKIENKI.

taktoja - Onet.pl Blog

Obiecał jej lepsze życie, a ona naiwna wierzy i rozwodzi się z ojcem...? Dziewczyna spojrzała na matkę i zobaczyła, że ta jest całkowicie spokojna i z uśmiechem czyta ksiażkę.

      Kiedy pociąg zatrzymał się na stacji w Płocku do przedziału weszła tęga kobieta ubrana w letnią, czerwoną sukienkę do kolan i czarne botki od Jimmy choo. Miała Czarną torebkę od Hermesa i dużą torbę podróżną. Aldona na ten widok wyprostowała się w fotelu. Już miała powiedzieć: "ILE PANI DAŁA ZA TE BUTY?! TEŻ CHCĘ TAKIE!!!!", ale powstrzymała się kiedy spojrzała na swoją białą koszulę o dwa rozmiary za dużą, i czarną spódnicą splamioną nie wiadomo czym.

- Czy tu wolne?- zapytała kobieta.

.

" Zawsze Twoja. Zawsze mój. Zawsze my. " - Onet.pl Blog

Nie zamierzała go ubierać. Od samego patrzenia na niego, wiedziała, że będzie ciężki.
   Z wszytej w plecy pokrowca, obszernej kieszeni wyciągnęła pudełko, w którym znalazła koronkową bieliznę, a później ześlizgnęła sukienkę z ramion wieszaka i zaczęła się ubierać. Wsunęła jeszcze stopy w równo ustawione pod umywalką, kremowe szpilki od Jimmy'ego Choo, dzięki którym nagle urosła o calutkie dziesięć centymetrów, po czym podwinęła włosy do góry i zgrabnie podpięła je spinką. Przejrzała się po raz ostatni w lustrze i wyszła z pomieszczenia.

   *

Dahlak,.

Panna van Camp

Na rozprawie, gdy sędzia udał się na podjęcie decyzji siedząc na korytarzu zastanawiałam się nad moją przyszłością. Nie chciałam iść do domu dziecka, ale również nie chciałam by oddano mnie w ręce wariata, który twierdzi, że w mej krwi grupy 0 krąży materiał genetyczny żyjącego człowieka o tej samej grupie krwi. Przeniosłam wzrok z moich lekkich botek od Jimmy’ego Choo na starca stojącego przy parapecie, który nie spuszczał mnie z oczu.
Na niedobór złego zboczeniec- pomyślałam z rezygnacją opierając ciężką od myśli głowę na dłoniach. Półgodzinna przerwa trwała wieczność. Przez ten czas zdołałam wymyślić cztery scenariusze samobójstwa dopinając je na ostatni guzik. Marzyłam o tym, by z windy wyskoczył Szymon.

"You can't make people love you, but you can make them fear you." - Onet.pl Blog

„nie”.

 

*

 

Noelle Carson nigdy nie lubiła uganiania się z platynową kartą kredytową za szpilkami z najnowszej kolekcji Jimmy’ego Choo. Choć to trudne do wyobrażenia, każdego dolara wydanego na ubrania kosztujące całkiem niemało było jej po prostu szkoda. Któregoś dnia nawet zapytała swoją matkę, po co to wszystko. Kreatorzy mody prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych kreacji, a głupie kobiety, które nie mają na co wydawać pieniędzy traktują je jak przedmioty kultu. Pani Carson,.

olsenfanka.blog.pl

W serialu Pełna chata) znoszą życie maskotek? - Są doskonałymi przykładami tego, jak powinni zachowywać się ludzie, odnoszący gigantyczny sukces - twierdzi Purcell. W prywatnej szkole w Los Angeles ich główną troską jest przygotowanie się do egzaminów wstępnych do college'u. Obie lubią robić zakupy, lubią chłopców (Ashley ma stałą sympatię) oraz buty Jimmy'ego Choo. Jak przystało na zamożne - zatrudniają własną fryzjerkę. Mary-Kate ma konia. - Rodzice bliźniaczek, Dave i Jarnie, rozwiedzeni w 1996 roku, wychowali je tak, by nadmiernie nie koncentrowały się na sobie - zapewnia Thorne - Żyją zupełnie normalnie.

hmm...Ash zerwała z chłopakiem...


::Photos z Saturday Night Live::