O czym chcesz poczytać na blogach?

Jim carrey

alexiaa91.blog


JIM CARREY :Jim Carrey od dziecka chciał zostać komikiem. Nieustannie coś odgrywał. Najpierw przed lustrem, potem przed rodzicami i kolegami ze szkoły. Uwielbiał Jerry'ego Lewisa i Dicka Van Dyke'a, znanych ze swojej wyrazistej mimiki. Sielskie dzieciństwo nie trwało jednak długo. Kiedy miał 14 lat, jego ojciec został zwolniony z pracy. Jim musiał zrezygnować z nauki i pomagać teraz rodzicom, którzy pracowali jako dozorcy w Toronto. Ta praca okazała się jednak tak ciężka i poniżająca, że wkrótce z niej zrezygnowali. Stracili dom i, jak inni bezdomni, zamieszkali w wozie kempingowym. Niedługo potem Carrey zadebiutował na scenie w lokalnym klubie Yuk-Yuk's w Toronto. Przedstawił kilka skeczy, które napisał razem z ojcem, ale niestety został bezlitośnie wygwizdany przez publiczność. Niezrażony porażką walczył dalej i w wieku 17 lat stał się jednym ze stałych komików w Yuk-Yuk's. Występował niemal co wieczór. Bardzo chciał pomóc rodzicom, którzy od kilku lat.

Jim Carrey , najzabawniejszy przystojniaq : D - Onet.pl Blog

2010
Romantyczny gest Jim'a : )

sorry że najpierw napisałam o rozstaniu , a teraz dopiero piszę co Jim przygotował dawniej jego dziewczynie na święto zakochanych : P

mianowicie ;

14 lutego , czyli ulubione święto Jim'a , na niebie pojawiło się wyznanie miłości dla drogiej Jenny McCarthy . Zabawny Jim wynajął ekipe pilotów piszących na niebie specjalnym gazem . Napis pokazywał ,, I (serducho) J (buźka) "  . Lecz jak już wiecie szybciej , para po dwóch miesiącach od wydarzenia zerwała. Jak widąc Jenny nie przekonał romantyczny gest Jim'a : (

i kilka fotek :

 


30 maja 2010
Znów do wzięcia ?!
Czy to prawda?!
Jim Carrey znów jest samotny i wolny? : )
Dla niektórych może to i dobra wiadomość , ale dlaczego i jak skończył swój związek?
A mianowicie , dlaczego piękna Jenny McCarthy porzuciła najzabawniejszego przystojniaka w Hollywood? Jeśli wierzyć plotkarskim portal to powód jest prosty. Poszło o....papier toaletowy ! Jim ma obsesje na punkcie czystości i higieny i.

Step Into JLo World : Jennifer Lopez Fansite - Onet.pl Blog


19 grudnia 2006
News :::

**

Jennifer  i Jim Carrey zaprzeczyli plotkom, jakoby ich przyjaźń z Tomem Cruisem była dowodem na ich zainteresowanie scjentologią. Cruise od dawna jest członkiem Kościoła Scjentologicznego, którego jest żarliwym wyznawcą. Pojawiły się plotki, że wychowana w religii katolickiej Jen także zamierza przejść na to budzące kontrowersje wyznanie. Miała być do tego namawiana przez.

"Tomorrow will take us away"

Na czata, ale nie wyszło, więc łazimy po blogach. A tak w ogóle to przed chwilą na przerwie grałyśmy z chłopakami w kosza i Baryła (jeden chłopak z naszej klasy) wybił mi palca i boli ;((( :*
skomentuj (10)


2003-06-11 19:00:49
Bzdety
Dodałam dwa nowe obrazki do prawej kolumny (jeśli sądzicie, że to zdjęcia Jima Carrey'a to się nie pomyliliście ;P) i link ze stronką o Jimie.
A co u mnie? W sumie to nic ciekawego. Tylko tyle, że ostatnio mam pecha, ale to nic ciekawego ;) A poza tym tak jak prawie wszyscy oczekuję wakacji ;P :)))
skomentuj (6)

2003-06-13 12:51:56
Cytaty z życia codziennego [część IV]
Kolejna część.

aniol-na-szafie blog

Co 22 lata temu.

Tagi: wakacje, park, gdańsk, ogród
skomentuj (0)

2009-08-05 | 01:44:17

Obejrzałam kolejny film w reżyserii Gondry'ego - Zakochany bez pamięci (org. Eternal Sunshine of the Spotless Min; 2004) z Jimem Carrey'em i Kate Winslet. Jestem pełna podziwu dla niesamowitej wyobraźni reżysera. Mam cichą nadzieję, że inne jego dzieła nie będą odstawały poziomem od tych już mi znanych.
Zakochany... to film z gatunku tych, które do mnie głośno przemawiają, a po seansie czuję się dziwnie odmieniona. Jeśli coś może człowieka przytłoczyć, ale w.

Film dostarcza swego rodzaju fałszywej wieczności. - Onet.pl Blog


08 czerwca 2009
Jestem na tak.

 

 

Zachęcona dobrą recenzją Loli King, postanowiłam obejrzeć właśnie tą komedię. Gdy byłam młodsza Jima Carrey uwielbiałam w szczególności za jego nietypowe miny i plastyczną twarz, później zaczęły mnie strasznie one denerować, bo po prostu wyglądał jak głupek. Jaka była moja radość, gdy ujrzałam go w Zakochanym bez pamięci, jako normlanego wcale nie tak śmiesznego bohatera. Dlatego też byłam ciekawa jak powróci do roli komediowej, w której rzekomo był.