O czym chcesz poczytać na blogach?

Jill valentine

Haha:) coś na nudę czyli filmy dla nastolatek:) - bloog.pl

Komedia młodzieżowa, aktorska animowanego serialu telewizyjnego o przygodach żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery...


Rachael Leigh Cook : Josie McCoy


Tara Reid : Melody ValentineHistoria nastoletniego Patricka, którego ojciec pragnie by chłopak poszedł w jego ślady i został znanym sportowcem. Ten jednak, nie mając najlepszych kontaktów zarówno z rówieśnikami jak i z rodziną, zaprzyjaźnia się z byłym dżokejem Houstonem Jonesem. Starszy mężczyzna za własne oszczędności kupuje dla Patricka konia i zaczyna przygotowywać go do startu w prestiżowych zawodach. Pomagają mu w tym nowi mieszkańcy miasteczka - Jill oraz Chuck.


muminek-szalony.blog

Na drugim planie w nowym "Resident Evil"
Studio Screen Gems ujawniło, że kolejna odsłona "Resident Evil" będzie prequelem całej serii. Milla Jovovich powróci jako Alice, ale tym razem bynajmniej zagra pierwszych skrzypiec. Główną postacią filmu ma istnieć Jill Valentine grana przez Siennę Guillory. Bohaterka będzie próbowała poradzić sobie z pierwszym atakiem wirusa w Raccoon City. Premierę "Resident Evil Begins" zaplanowano na 14 września 2012
Kolejna postać podejrzana o fałszowanie przesyłka poparcia
71-letni.

Blog WeskerDARKLIFE

Zaginioną drużynę Bravo. Członkowie Alpha'y również wykazali się użytecznością i tak jak oczekiwałem wielu jej członków zmarło. Przeżyło 5 spośród 11 członków oddziału S.T.A.R.S. Z drużyny Alpha byli to Chris Redfield, Jill Valentine oraz Barry Burton, natomiast z Bravo: Rebecca Chambers i Enrico Marini. Nadszedł czas wykonania moich planów. W środku całej sprawy mógłbym zabrać ostateczną wersję broni biologicznej Umbrella'i - Tyrant'a, i połączyć siły z opozycyjną w.

|ILOVEASHLEYGREENE|Your number one site about Ashley Greene|| - Onet.pl Blog

Ashley Greene i Hayden Panetierre otrzymały propozycję występu w horrorze "Krzyk 4".
W kolejnej odsłonie przeboju Wesa Cravena, Neve Campbell wcieli się po raz kolejny w postać Sidney Prescott. Greene wystąpi w roli Jill, kuzyki Sidney. Panettiere zagra przyjaciółkę dziewczyny, fanatyczną kinomankę.
Rozmowy dotyczące występu w obrazie podjęli również Lake Bell i Rory Culkin. Scenariusz napisze Kevin Williamson. Zdjęcia rozpoczną się w lipcu w Michigan.
(c) onet.pl


Taylor Lautner – The Twilight Saga: New Moon
Zac Efron – 17 Again

 

NAJLEPSZY POCAŁUNEK:

Kristen Stewart and Robert Pattinson – The Twilight Saga: New Moon
Kristen Stewart and Dakota Fanning – The Runaways
Sandra Bullock and Ryan Reynolds – The Proposal
Taylor Swift and Taylor Lautner – Valentine’s Day
Zoe Saldana and Sam Worthington – Avatar