O czym chcesz poczytać na blogach?

Język polski matura

Innamoramento...

Angielski na poziomie podstawowym był zdecydowanie taki sam jak przez lata. Rozszerzony uważany jest za trudny. Angliści mówią, że jak do tej pory - najtrudniejszy. Mnie poszedł gładko, ale wiadomo czemu. Uważam, że tegoroczna matura była przeciętna, uśredniona.

popiolzksiezyca 2010-05-10 11:28:24
skomentuj (5)


Po raz drugi oceniono mojego bloga

Tym razem portal Ku Doskonałości ocenił mojego bloga tutaj. Oceniła.Im tego odmówić, ale ja chcę jeszcze lepiej. Chcę być nauczycielem, jak mama. Mniejszym rangą, bo na pewno nie będę się kwalifikować tak jak ona, nie wiem, czy starczy mi sił, żeby przez pięć godzin rozważać istotę błędu językowego czy jakiegokolwiek innego, ale na pewno chcę być mądra jak ona, być specjalistą w swojej dziedzinie. Pewnie nie przyjdzie mi to ciężko, bo lubię uczyć się języków, szczególnie angielskiego. Nie chcę mieć dzieci,.U mnie, a ja leżałam obok. Nigdy w życiu tak jeszcze nie chrapał, a przecież wielokrotnie spaliśmy razem, nawet kilkanaście nocy z rzędu. Sprawa była o tyle problemowa, że dzisiaj miałam o ósmej rano ustną maturę z języka polskiego (maksymalna ilość punktów), więc było mi bardzo na rękę, żebym się wyspała. Dodatkowo, ostatnio kładłam się spać w okolicach godziny drugiej, a wcześniej zupełnie nie chciało mi się spać, normalnie insomnia jak.

Historia est magistra vitae... - bloog.pl

Jacek Kaczmarski „Jan Kochanowski”

 

            I stało się! Już po maturach!! Dzisiaj 17 maja 2007 A.D. o godzinie 12.00 skończyłem egzaminy maturalne. Przynajmniej tak mi się wydaje, mam nadzieję, że nie będę musiał nic pisać w przyszłym roku. Ach matura... Tak nas straszono, tak wyolbrzymiano.

Z ok.40 książek. Wyszło inaczej. Morał: walczyć z lenistwem i pożeraczami czasu! Owszem, można powiedzieć, że nasze plany często nie są wykonywane do końca i nie da się czegoś wykonać do końca. Jak dla mnie – przykład polskiej mentalności (o tym kiedyś więcej). Po prostu byłem za mało pracowity, za dużo czasu poświęcałem głupstwom i pożeraczom czasu. Bo szatan nick ma czasu pożeracz! A imię jego komputer z Internetem! Tak, to on! Bo już po.– 80%. Sukces przesz duże S. Gdybym miał taki wynik na głównej, zapewne miałbym już miejsce na Uniwersytecie Warszawskim. Po próbnej złagodziłem edukację. Z biegiem czasu – odpuściłem. Solą w oku była prezentacja z języka polskiego. Założenie było proste. Chcę się w spokoju uczyć historii. Żeby ten spokój osiągnąć, muszę napisać prezentację z języka polskiego. A że nie mogłem się za Chiny ludowe i zwierzęce przybrać do.

„Dream as if you’ll live forever, live as if you’ll die today” – James Dean (1931-1955)

– to były moje dwa najdłuższe zawiasy. Ostatecznie wyszło, że koleś siedzi next to the table, a semestr to season... Było jak było, ale ostatecznie zdałem. Wydaje mi się, że komisja w ogóle nie oceniała języka, bo zarobiłem... osiemdziesiąt procent! Wytrzeszczyłem oczy, gdy zobaczyłem ten wynik – czterdzieści, to maksimum, o którym myślałem... Dostałem kartkę z wynikami, mogę więc się pochwalić szczegółami:
-.


- opisywanie ilustracji: 2/2
- wyrażanie opinii: 4/4
- umiejętności językowe zaprezentowane w zadaniu 1. i 2.: 3/5
Aż mnie zatkało, do teraz nie mogę się temu nadziwić. Ale cóż, nie będę narzekał – matura za mną, teraz mam już spokój z tym szajsem do przyszłego roku.
komentarze [0]

4. dzień matur – ustny polski; 19. urodziny.
wtorek, 16 maja 2006 16:05:19
No, te okropne matury powoli przechodzą już do historii – dziś polski ustny, jutro jeszcze tylko angielski i jestem wolny. Do pisemnych podchodziłem lekką ręką,.

sarcia-sc.blog

Jak jej prezent daliśmy

już tęsknię
chociaż nie znam jeszcze tego nowego życia
wiem
że tamto już nie wróci...

rozdział zamknięty

skomentuj (1)

* 2005-04-20 09:22:40

ZDAŁAM
ZDAŁAM
ZDAŁAM

angielski na 100% !!!
sama nie mogę w to uwierzyć...

ale jestem happy :)

jutro polski
i nie będzie już takiej radości
ale powinnam zdać :)* 2005-04-01 15:30:34

z kalendarza... :)

15.04 - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO!!!

19.04, godz.8.00 - matura ustna - język angielski (zakres rozszerzony...)

21.04, godz.13.30 - matura ustna - język polski

5.05 matura pisemna, język polski
6.05 matura pisemna, język angielski
9.05 matura pisemna, matematyka
.

Druga strona księżyca - Onet.pl Blog

Dla siebie klatką. Nasz charakter, przecierz jestesmy jego niewolnikami. Prawdziwa wolnosc nastąpi jak sie od tego uwolnimy. Po smierci? Jesli tak, czy to nie piekne? Umrzec to zostac wolnym. Bredze? Za pare godzin mam mature ustną z polskiego. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie wporządku, a jak nie bede znał odpowiedzi na pytania które dostane, bede bredził tak samo jak tu. A co? Ha, tak beznadziejnie to pokrecone ze az mozna dostrzec w tym swiatełko nadziei!

21 maja 2004
Bjutiful...
Wyniki mojej matury? Pisemna: język polski: bardzo dobry; matematyka: bardzo dobry; ustna: matematyka: bardzo dobry (zwolniony); język polski: wszystko okaże sie w poniedziałek. Jednym słowem: bjutiful.... Wsciekam sie tylko, bo miałem rok temu dostateczny na.
10 komentarzy

19 maja 2004
Wspomnienia w obrazkach

11,12 maja 2004 - Matura

 

Matura z.