O czym chcesz poczytać na blogach?

Jezioro białe

Moje fotografie - Onet.pl Blog

Pomost  

 

Jezioro Białe  

 

4 dni siedziałam w Okunince nad Jeziorem Białym :):) Spalismy pod namiotami i było super:D:D Tylko mogło być trochę cieplej, ale i tak pogoda w pewnym momencie dopisała i się kąpałam;P;P Wiecej zdjęć z.

Ciało jest Twoim domem i jak każdy dom - musisz go doskonalić...

Zła. Nie chcę, żeby ten głupi Samuel tu przyjeżdżał. Musze o tym w kółko myśleć i tak dalej i na dodatek przez to nie pojadę sobie na obóz:( Mam dziadka w szpitalu.... a w sobotę jadę w Bieszczady z rodzinką. Wracam w poniedziałek wieczorem, a we wtorek nad Jezioro Białe ze znajomymi... Ale tak mi dzisiaj smutno. Jakby to powiedziała Kaja "esencja żałosności w raz z esencją najgorszości". Trochę tak się czuję:(( Najbardziej mi się chcę smiać, jak opowiadam dziewczynom o tym, co z kims tam robiłam, albo co mi ktoś.

co myślę o świecie - to, co w głowie...

Irytuje mnie bardzo. Mieliśmy suszę, ok to jeszcze jako tako dało sie przeżyć, ale te opady już powoli zaczynają mnie wkórzać. Jutro zamierzamy jechać na długi weekend nad jeziorko, ale mimo tej pogody i tak postanowiliśmy jechać, w sumie doszliśmy do wniosku, zę taka okazja sie może już nie trafić. Może i tak będzie fajnie, a będziemy mieli.


Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 sierpnia 2006
Jezioro Białe
Przed wyjazdem obiecałam, że coś napiszę o tym wypadzie. Więc piszę. Plany były jeszcze jak padał.

Mój blog... Tak, zdecydowanie mój... ja.śmiech.film.myśl. - Onet.pl Blog

Hej! Od ok. tygodnia jestem we Włodawie u rodziny.
Włodawa znajduje się pod Lublinem, koło Okuninki, przy Bugu - rzece graniczącej z Białorusią.
Jest tu bardzo fajne, jeżdzę nad jezioro białe (ostatnio znalazłam tam raka, który żyje tylko w czystych wodach ;). Codziennie opiekuję się malutką (trochę ponad roczną) siostrzyczką cioteczną - Martusią. Jest kochana (najbardziej jak śpi ;P), biega, krzyczy, zbiera kamienie, wącha kwiatki, goni psy.

It's like I can't breathe...Tom - Onet.pl Blog

Teraz wiem, że źle się skończył ten dzień*
~*~
***Taylor Swift "Tim McGraw"***
Plaża była pusta od jakiejś godziny, niebo przybrało różowy kolor, a pojedyncze chmury ubarwiały je na pomarańczowo. Drewniany pomost wcinał się głęboko w duże jezioro. W ciągu dnia wciąż pełno na nim było dzieci rzucających się ramiona rodziców i młodzieńców uderzających z głośnym plaśnięciem o powierzchnię wody przy swoich wybrankach serca, marząc by ochlapać ją jak najmocniej i w ramach przeprosin zaprosić.Stopy Amelii zostawiały ślady na drewnianych deskach. Lubiła zachody słońca chyba nawet bardziej niż wschody. Szła powoli, ostrożnie stawiając kroki by nie zniszczyć tej dziwnej ciszy, która otaczała całą okolicę. Patrzyła na jego lekko zgarbione plecy w białej za dużej koszulce i czerwonej czapce z daszkiem. Wciąż nie docierało do niej kto to jest. Ciągle miała wrażenie, że żyje w jakiejś dziwnej iluzji, nie mogła pojąć swojego szczęścia. Pokonała kilka kroków i usiadła koło niego i zamachała nogami w.

Nowa Era - bloog.pl

Na nogach upadła. Znowu przeszyła ją fala bólu. Spróbowała się podnieść i tym razem ból nie był przeszywający. Dawało się go znieść. Powoli poszła w kierunku szafy, kiedy ją otworzyła znowu bardzo się zdziwiła ponieważ wszystkie ubrania w szafie były białe i jednakowe. Dlatego też nie mając większego wyboru ubrała się w spodnie i koszulkę, na dnie szafy znalazła trampki. Ku jej zdziwieniu wszystko pasowało na nią idealnie. Wyszła z pokoju i przed jej oczami ukazał się długi korytarz z wielkimi oknami.Wyglądało na to że w tym budynku ściany podłoga i meble są w jednakowych kolorach. Takich jakie były w jej pokoju. Pan podeszła do najbliższego okna i wyjrzała przez nie. Jej oczom ukazał się piękny krajobraz. Łąki jakich na ziemi już dawno nie było, jezioro które z daleka wyglądało jak krople deszczu na liściach, parę wysokich rozłożystych drzew i tylko dwa białe domki oddalone od siebie. Domy z daleka wyglądały na dwu piętrowe. To chyba w nich mieszkali inni umarli… Pan nagle odwróciła głowę. Z.