O czym chcesz poczytać na blogach?

Jeydon wale

Opowiadanie o Justinie +18 haha xD - Onet.pl Blog

Hej ;)
To pierwsza notka (jak widać). Ten blog będzie inny od innych.. więc nie podoba się? nikt cię tu nie zapraszał ;d
ten blog jest nie dla ciebie tylko dla tych ;* +18 :D
Postacie:
Ja - Stella. Bardzo bogata. 15-letnia dziewczyna.
Przyjaciółka - Olivia. Również bogata 15-latka.
Justin - nie trzeba pisać xD
Christian Beadles - przyjaciel Justina.
Jeydon Wale - też nie musze opisywać. ;D
________________________________________________
Do szkoły miałam iść z Olivią. I tak też było. Całą drogę gadałyśmy o chłopakach. Znaczy o ich tyłkach. Stwierdziłyśmy że najładniejsze mają Justin, Christian i Jeydon. Założyłam się tez z Olivią o to czy prześpię się z każdym w jednym dniu. Stawka 100 zł. A że dzisiaj w domu impreza bo starych nie ma to się zaopatrzę w prezerwatywy i będzie dobrze. Na samą myśl dostałam orgazmu. Zapowiadała się niezła balanga. Alkohol i wszystko inne co dobre. Po szkole Olivia poszła od razu do mnie. Pomagała mi przestawiać meble i układać.

Gorączka Biebera x33 - Onet.pl Blog

.
.


20 maja 2010
Rozdział 6
- Ty jesteś Jeydon Wale ! - prawie krzyknęłam z wielkim bananem na twarzy. Uwielbiałam jego filmiki, zresztą.
Uśmiechnęłam się moim ironicznym uśmiechem i stanęłam czekając aż mnie dogoni.  Resztę drogi jechaliśmy normalnym tempem. Po paru minutach byliśmy już w skateparku. Prawie nikogo tam nie było, tylko jakiś 10 latek jeździł na desce. Chyba naprawdę wszyscy wzięli się za naukę. Chłopiec pojechał sobie gdy nas zobaczył.
- Wiesz co? Dziwna jesteś. - walnął w końcu Jeydon.
- Taa wiem a co? - parsknęłam śmiechem.
- Jeszcze mi się nie rzuciłaś na szyję. Dziewczyny zazwyczaj zaczynają od tego, dopiero później zaczynamy rozmawiać. Ale skoro wolisz odwrotnie to ok. - Mówił to całkowicie poważnie ale wiedziałam, że to sarkazm. Przyznam, że jest w tym dobry.
- Yyy ta. Ale ja nie mam zamiaru w ogóle się na ciebie rzucać - spojrzał.

Justin Bieber. <3 - Onet.pl Blog

Ryan Black ( R, Ryan ) - 18 lat.
Brat Katherine.
Mieszka w Atlancie z rodzicami i z siostrą.
Najlepszy przyjaciel Ryana to Jeydon.

  

Jeydon Wale ( Jey ) - 16 lat.
Mieszka w Atlancie z mamą.
Najlepszy jego przyjaciel to Ryan.

  

Loren Track & Danielle Smith - 16 lat

Do you remember me? . I don't understand .. - Onet.pl Blog

Się.Wyjeżdżamy na trochę do Panamy- jebnął stary z poker face’m. On tak zawsze.Nigdy nie miał złości wypisanej na twarzy, tak jak pozytywnych odczuć.  Ciągle obojętna mina- niezależnie od czasu,miejsca i otoczenia.

- Wal się, coś Cięboli nigdzie nie jadę! Jutro mam mecz- powiedziałam, wstając z krzesła.

Po 20 minutachsiedziałam w kuchni i jadłam bułkę z dżemem. A to dlatego, że uwielbiam Jeydon’aWale’a, a on uwielbia dżem. Do domu wkroczył ojciec z obstawą. Heff, jak toHeff, zabrał się za lodówkę. Wyżerał z niej dosłownie wszystko. Nawet grzybkiod babci Danki, które dostałam na swoje 12 urodziny. Pominęłam to dwiemaminutami ciszy. Ej,.

Miłość pod przykrywką nienawiści... - Onet.pl Blog

Bo marzenia się spełniają...
.

Hachiko
Heej mam na imię Edyta. Mam 14 lat. Uwielbiam Jeydona Wale więc ten blog będzie o nim ; ) Mam nadzieję, że się wam spodoba ; * Jak coś chcecie.
Znów złapały mnie te ,,skurcze". Ukucnęłam pod ścianą i czekałam aż przejdą. Po paru minutach wszystko wróciło do normy. Wzięłam moją torbę z książkami i zeszłam na dół. Miałam jeszcze pół godziny więc zrobiłam sobie kanapki i herbatę. Kiedy skończyłam pozmywałam po sobie, a zaraz ktoś zadzwonił do drzwi. Kiedy otworzyłam drzwi to przede mną oczywiście staną Jeydon. On był taki bosski! Jak on wogle może być z kimś takim jak ja?! Chwile popatrzył mi w oczy, aż w końcu przekroczył próg mojego domu. Ostrożnie wziął moją twarz w swoje dłonie i patrząc mi nadal w oczy zaczął przybliżać swoją twarz do mojej. Zaczął lekko muskać moje usta swoimi, ale nie przerywał nadal kontaktu wzrokowego. Po chwili zaczęliśmy się całować.