O czym chcesz poczytać na blogach?

Jewel quest

Zapiski od niechcenia... - Onet.pl Blog

My little addiction;p
  • Wyslij chomika do gwiaaaazd!
  • Honey trouble
  • Jewel Quest
  • Tiles of unexpected
Było, minęło...

»ºGlobalne Gwiazdyº« {global-of-stars} § Only Frantice! § - Onet.pl Blog

Oraz śpiewała swoje piosenki w różnych amerykańskich programach. W grudniu '99 roku jako singiel została wydana piosenka "What A Girl Wants", która stała się pierwszym kawałkiem, który wszedł na pozycję pierwszą w 2000 roku. Również w grudniu pojawił się świąteczny singiel Christiny pt. "The Christmas Song". Przed samymi świętami wokalistka wystąpiła wraz z B.B. Kingiem i Jewel w Białym Domu dla prezydenta Stanów Zjednoczonych - Billa Clintona. W styczniu 2000 roku Christina zaśpiewała "I Turn To You" i "What A Girl Wants" na American Music Awards. Wystąpiła też u boku Enrique Iglesiasa na Super Bowl Half-Time Show. Pod koniec stycznia ogłoszono nominacje do prestiżowych nagród Grammy. Chris została nominowana w dwóch kategoriach: "najlepszy nowy.

Hope: The Making of 'Kingdom of Heaven' jako on sam

2005: Pierścienie: Władcy fanów (Ringers: Lord of the Fans) jako on sam

2005: Elizabethtown jako Drew Baylor

2004: The Making of 'Troy' jako on sam

2004: Troja (Troy) jako Parys

2004: Mleczarz (The Calcium Kid) jako Jimmy

2004: Przystań (Haven) jako Shy

2003: The Lord of the Rings: The Quest Fulfilled jako On sam

2003: The Essence of Combat: Making 'Black Hawk Down' jako on sam

2003: Epic at Sea: The Making of 'Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl' jako on sam

2003: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) jako Will Turner

2003: National Geographic: Kulisy filmu -.

Gry jewel quest, gry diamenty online

Na różnych portalach z grami flash.

Tagi: gierki gry
13:52, symulator1
Link Dodaj komentarz »
Gra jewel quest arabian

Zagramy tutaj w kolejną ciekawą gierkę w roli jewel quest gdzie będziemy mogli poukładać diamenty jakie znajdują się na tej planszy w grze online. Gra jest oczywiście dla Was darmowa. Jedyne co Wam będzie potrzebne do tej gry to wyłącznie myszka którą to będziemy przemieszczali elementy diamentów, w taki sposób by obok siebie.

Blog NoVe14

Dropią Moon Ring, oraz Gem Stone. Najsilniejszym potworem na tej mapie , a zarazem jednym z najsilniejszych w grze jest "Nightmare".

* Barracks - Mroczna mapa, przypominająca krajobraz po wojnie. Tutaj Balgass zbiera wojowników na szturm na Crywolf Fortress. Lecą tutaj części potrzebne do tworzenia Skrzydeł 3 poziomu. Tutaj także odbywa się jedna z części questa otrzymywanego na 400 poziomie.

* Refuge - Kraina questowa. Tutaj odbywa się ostatnia część questa otrzymywanego na 400 poziomie.

* Silent Map - Kraina dostępna tylko dla Game Masterów, na niektórych prywatnych serwerach mapa ma także inne zastosowania.

* Elbeland - Kraina startowa Summonera.

* Keth-Hotum - Nowa.Bramy musimy zabić kolejne , tym razem silniejsze potwory (2*ilość postaci biorących udział w evencie), zniszczyć kryształową statuę oraz wrócić do punktu wyjścia z przedmiotem, który nam z niej wypadł, gdzie oddajemy go Aniołowi. Gry to zrobimy, każdy uczestnik eventu, który w tym czasie był w drużynie osoby oddającej przedmiot dostanie nagrodę - Jewel of Chaos.

* Devil Square (1-6) - jak w powyższym evencie, aby wejść używamy zaproszenia (Devil Invitation). Poziomy są dopasowane do naszego bohatera. Mamy 20 minut, na to żeby wytrwać do końca. Event polega na zabijaniu stworów bez do ukończenia eventu. Po upłynięciu czasu na to przeznaczonego potwory znikają, a nasze postacie przenosi do zwykłej krainy..