O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Jeux

Blog Kasi – Fanki Gier | Just another WordPress.com site

by kasiaadv
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Stereotypy francuskie - Onet.pl Blog

Że opisana sytuacja została mi opowiedziana i nie znam osób, które konkretnie brały w niej udział, więc nie wiem czy jest to 100% prawda)
M.
France Elegance (13:43)
0 komentarzy

Ostatnio miałam przyjemność oglądać francuski film Jeux d'enfants ( polski tytuł: Miłość na żądanie) i jeden szczegół z tego filmu (który ogólnie polecam) wzbudził we mnie średnio miłe uczucia do francuzów. Główna bohaterka filmu jest z pochodznei, tu was zaskocze, Polką. Na początku filmu ma może z jakieś 10 lat i francuskie dzieci wyśmiewają się z niej, wołając na nią "polaczek". No i jak my tu mamy lubić Francuzów, skoro sami w swoich filmach zachęcają nas do tego żebyśmy mieli ich po prostu gdzieś???

Przy okazji to w tym filmie są kolejni ładni francuzi ;]

E. P. S. 

Tomb Raider-Fanclub-Anniversary-Legend i inne - bloog.pl

Java. Eidos opublikował dla tego wydawnictwa specjalny trailer o TRA Mobile. Producentem pozycji jest brytyjska firma FinBlade, która jest następcą nieistniejącej już firmy IOMO - odpowiedzialnej za takie gry w wersji komórkowej jak : Osiris Codex, Quest of Cinnabar oraz Elixir of Life. Silnik gry jest praktycznie identyczny co w poprzednich odsłonach tombraiderowego szaleństwa na telefony. Dodane zostały jedynie ulepszenia graficzne.  Cała rozgrywka oparta jest na zasadach zbliżonych w Osiris Codex. Firma planuje udostępnić grę już w grudniu.

Francuski magazyn PC Jeux o tematyce związanej z komputerami i różnymi rodzajami gier opublikował na swoich stronach okładkę najnowszego numeru (styczeń 2008) magazynu z Larą Croft. Jak na razie treść artykułu nie jest jeszcze znana. Cover okładki można pobrać ze strony tombraiderchronicles.com z działu Underworld i podstrony Magazine Covers. Z tekstu umieszczonego na tytułowej stronie można odczytać, iż Tomb Raider Underworld zapowiadany jest na najbardziej ambitną część całej serii. Więcej informacji wkrótce jak tylko pojawią się teksty z PC Jeux przetłumaczone z francuskiego.

Swiat malej nieznanej Piosenkarki.... - Onet.pl Blog

4 Tak Malo :(komenTujcie :]

05 listopada 2005
C'est trčs dur... :(

Bonjour. Aujourd'hui ennuyeux... Je me suis réveillé, Jeux obtenus de komputer de joueur de bain, reposé sur l'ordinateur, écouté la musique.... Maintenant j'ai vu "Niania"... Ouais... Parfois je pense pourquoi cemonde est ainsi... brutal... I ręvant toujours de mes meilleursamis... Je veux obtenu cela mais aucun ne me veut :( et je suis malheureux au sujet du sien... bien... assez... Je finis...Je pense que vous comprenez ce qui le wrot de I ici... Un bon nombrede bye... d'amour... OH que j'oublie aujourd'hui I également fait montravail anglais je veux dire que "la vie de route" je connais desbruits drôles :) ok... si secondaire... Un.

Jeux com

concertorganist.net

 
 

Jean Guillou – Jeux d’Orgue/Hautbois d’Amour

    RADOMSKIE WIECZORY ORGANOWE
  • LINKI
  • KONTAKT

Płyta

W lipcu '11 w Archikatedrze w Łodzi odbyła się sesja nagraniowa do mojej debiutanckiej płyty, którą nagrałem wraz ze znakomitym oboistą, PIOTREM LISEM. Więcej o albumie tutaj.

 
.