O czym chcesz poczytać na blogach?

Jetta

Auto - moto - ja

Pozbawiona jest praktycznie wyposażenia dodatkowego. Zatem mamy jak to w każdym aucie kierownice - lewarek - pedały gazu, hamulca i sprzęgła, licznik prędkości i juz, tyle, po prostu wsiadasz i jedziesz. Ale po kolei

 

Wygląd zewnętrzny

 

Nasza jetta z wyglądu była wypisz wymaluj identyczna jak na zdjęciu 1 tyle ze w kolorze bordo. Żadnych listew obniżających, żadnych alufelg, ot samochód prosty jak z obrazka z dziecięcej książeczki. Do tego archaiczny wygląd potęguje antena długości dobrego metra w dodatku bardziej przypominająca zwykły kawał druta. Lusterka czarne, podobnie klamki. Ciężko powiedzieć żeby auto było ładne, ale chyba nie takie miało być jego przeznaczenia. Osobna sprawa to lakier. Auto juz praktycznie 27 letnie a wygląda znacznie lepiej niż o połowę młodsze pojazdy. Dodatkowo jest ocynkowany zgodnie ze stara.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk - nieoficjalna strona fanowska - Onet.pl Blog

     

W niedziele to znaczy 20 kwietnia odbył się pokaz samochodów , na który zaproszone zostały najsławniejsze gwiazdy takie jak Aneta i Mikołaj. Oto zdjęcia z tej okazji:
 

 


Mam prośbe: Możecie na mnie głosować , a raczej na bloga na  http://anahi-giovanna-puente-portilla.blog.onet.pl/  numer 18 :) Za wszystkie głosy jestem bardzo wdzięczna :)


 
  

4
 

Jak wszyscy wiedza Anetka miała wczoraj urodziny :)
Jej występ był jak zwykle powalający , ale tym razem wystąpiła ze swoim narzeczonym Mikołajem w piosence: I Love Rock and Roll , Joan JETT :)

Oceny jury:
E.G:6
R.S:6
E.Z:4
Średnia : 5,3

| SOURCE-TAYLOR || Your number one fansite about Taylor Momsen | - Onet.pl Blog

  

 

O Jenny w 3 sezonie

Niedawno producentka Stephanie Savage wypowiedziała się na temat trzeciego sezonu "Gossip Girl" oraz o ich bohaterach. Producentka chciała, żeby Jenny wróciła z większą pewnością siebie i z powerem. Wprawdzie nie będziemy mogli Taylor podziwiać w każdym odcinku "Plotkary", ale będziemy mile zaskoczeni.

 

 

kulunia (12:29)
3 comments

18 August 2009
Taylor o swoim makijażu | on the set

Taylor i jej make-up

Panna Momsen podczas malowania się nie wyznacza sobie granic. Taylor inspituje się takimi paniami jak: Blondie, Joan Jett i innymi gotyckimi pięknościami.

Ona lubi ekspetrymentować,.

vampir_love

0 Kristen Stewart i Dakota Fanning na premierze 'The Runways". 2010-01-27 Kristen Stewart i Dakota Fanning pojawiły się na premierze swojego nowego filmu The Runaways, która odbyła się podczas festiwalu filmowego w Sundance.

Film, to historia przyjaźni dwóch zbuntowanych dziewczyn Joan Jett (K. Stewart) i Cherie Currie (D. Fanning), które stały się gwiazdami rocka światowego formatu!

Film oczywiście oparty jest na prawdziwej historii! Zapowiada się rewelacja!

Kristen i Dakota pojawiły nawet na scenie podczas występu kapeli Joan Jett & The Blackhearts. Po między innymi biografia tego zespołu zainspirowaął twórców "The Runaways".

Komentarzy: 0