O czym chcesz poczytać na blogach?

Jetix

...::: Witaj w świecie KiCi :::...

2005-05-04 15:02:53
skomentuj (0)


Fotka z Gdyni :-)
Hejołka!! Dziś mam dla Was jedno zdjęcie które zostało zrobione podczas koncertu w Gdyni :) Zdjęcie jest od Emci :*:*:* Kissiaki!!!!
Marta, KiCiA, Emcia i Ja ;-)
plusik 2005-05-14 19:53:39
skomentuj (7)
JETIX KIDS AWORDS i nowy teledysk Mandaryny!!
Hejka! W środę Marta wraz z baletem leci do Chorwacji nagrywac teledysk do swojej nowej piosenki 'Ev'ry Night', która ukaże się na jej nowej płycie. W teledyku będziecie mieli okazję, zobaczyc Agatkę :-) Natomiast 12 czerwca na TV JETIX odbędzie się gala z wręczenia nagród 'Jetix Kids Awords', w którym wystąpili Marta wraz z Michałem i balecikiem :-) Zparszam wiec pzred telewizorki :-) Kissiaki.
plusik 2005-05-21 10:22:58
skomentuj (1)
Stratosfera!!!
Kochani! Nasza Agatka wystąpi w Sobotę 28 Maja w programie 'Stratosfera' oczywiście na TVP1 :) Tym razem wystąpi ona u boku Stachursky'ego :) Niestety 27 maja w programie 'Śpiewające fortepiany' nie będzie baleciku, ale za to zaszczycą nas swoją obecnością 12 czerwca w programie JETIX na gali 'Jetix Kids Awords' :) Całuski!!!!

H20 wystarczy kropla wody - Onet.pl Blog


tu  Emma =] Jak ja dawno nie pisałam xD Eh...ale wiecie nauka...nauka...nauka! Poza tym mi idzie nawet nieźle jak się biorę do roboty! Ale nie nauczyłam się na sprawdzian z anglika ale jakoś napisałam! Poza tym był prosty!  I dzisiaj co mnie bardzo ucieszyło dostałam 5 z kartkówki z czasowników nierególarnych! Może jestem zorganizowana ale i tak nie jestem perfekcyjna! Jak to niektóre osoby na siebie mówią =P  Ale dąże do perfekcji! Startuje w konkursie na Jetix! Musze mieć ten zegarek.....=D    Ale wyniki dopiero 11 kwietnia OoOoO :/:/
AAAAAA...z piątku na sobote pełnia księżyca! Dziewczyny musomu razem być! Szczególnie w sobotę! Nowe odcinki H2o nareszcie!
       

Blog o Tokio Hotel - bloog.pl

Kawałków w tym języku (angielskim) i teraz pozostaje tylko 'przygarniecie' jak największej liczby serc angielskich nastolatek. Myślę, że nie będzie to dla nich trudne...


A zaraz po ich przyjeździe z Anglii Tokio Hotel wybierają się... gdzie? Tak, do Polski! To właściwie nie jest potwierdzone, ale jednak jakiś promyk nadzieji. Na blogach dziewczyny piszą o 'walce' między Magic Records i Universal. Jeśli wygra Universal, to TH będą mogli zagrać kilka koncertów w Polsce. Jeżeli jednak Magic Records to... możemy pomachać chłopakom na Jetix białą chusteczką, bo więcej ich w naszym karaju nie zobaczymy :(
Jeżeli pomachamy Chłopaczkom to nie dość że się zapłaczę na śmierć to przed tym zabiję Magic Records

A teraz coś dla fanek Bill'a

 
I teraz focie:

H2oJustAddWater's blog...


Dobra, na dzisiaj to tyle. Mam jeszcze zdjęcia z pierwszego odcinka, dam je w następnej notce.
***
Emma z bloga {h2o-rikki} ( lub, jak wolicie, Romantyczka z bloga {romantic-dodatki}) (no, albo {girl-like-my}) napisała nam już HTML'a, ale coś nam się schrzaniło i szablon pojawia się tylko wtedy, kiedy jesteśmy zalogowane na panelu administracyjnym. No, ale trudno.
***
Liczba naszych komentów pod ostatnią notką wynosiła aż 101! To nasz rekord, dziękujemy wszystkim komentującym :**
***
Obalamy plotkę : druga seria H2O będzie emitowana!! Napisałyśmy do Jetix, w odpowiedzi dostałyśmy:
"Mieliśmy zaplanowanych 13 odcinków i tyle zostało wyemitowanych w 3 kolejne weekendy, dalsze docinki zostana pokazane w ciągu kilku najbliższych miesięcy.Zapraszamy na strony www.Jetix.pl-- Pozdrawiamy,Załoga Jetix Polska"
***
Na dzisiaj to już chyba wszystko ;) Dziękujemy wszystkim komentującym i dodającym do fav!

Rikki XDD
Tytuł: Avki
Dnia: czwartek, 10 kwietnia 2008