O czym chcesz poczytać na blogach?

Jesse spencer

my own art gallery - Onet.pl Blog


11 czerwca 2009
Jesse Spencer
 
    Jesse Spencer, a ktor znany z filmu Dr House gra tam Dr. Chase'a
Nie jest podobny na tyle ile bym chciała...Koszuli do końca nie zrobiłam bop na zdjęciu jej nie było widać... Włosy tak sobie mi wyszły , starałam się a by wyglądały na blond nie.

pozytywie ;) - Onet.pl Blog

Piosenka”. I szczerze mówiąc żadna z tych piosenek mnie nie urzekła na tyle, abym ją jakoś szczególnie polubiła. Może troszkę odbiegnę od tematu oskarów, ale polecam piosenkę z filmu „dziewczyny z wyższych sfer” w wykonaniu Jessego Spencera „Molly Smiles”. Może nie jest szalenie ambitna, ale ostatnimi czasy mnie urzekła.


Ciekawostki:

Pamiętnik tegorocznej maturzystki - Onet.pl Blog

Gregory House (Hugh Laurie) ma kiepskie podejście do pacjentów.Najchętniej nie miałby go wcale - nie lubi rozmawiać z pacjentami i unika tegoza wszelką cenę. Jest leniwy, brutalnie szczery, niegrzeczny i uzależniony odśrodków przeciwbólowych. Dr House jest równocześnie znakomitym, światowej klasydiagnostą. Jego.Pomocy Dr House dobrał sobie grupę młodych lekarzy:neurologa Erica Foremana (Omar Epps), immunologa Allison Cameron (JenniferMorrison) i internistę Roberta Chase'a (Jesse Spencer), którym potrafizlecić tak niekonwencjonalne zadania, jak nielegalne przeszukanie domu pacjenta.

O Mary-Kate & Ashley Olsen - Onet.pl Blog

Hej dodałałam właśnie album ze zdjęciami z filmu Bliźnieczki na boisku.

Mam dla waskolejne wiadomości:

1.W magazynie 13 jest wywiad z siostrami Olsen

  

Mają też okazję poznać nocne życie światowej metropolii. Stroniąca dotąd od męskiego towarzystwa Chloe znajduje w Londynie bratnią duszę, Jamesa Browninga (Jesse Spencer), który jest takim samym pasjonatem nauki jak i ona.