O czym chcesz poczytać na blogach?

Jeśli tylko

Hmmm...- mysli-zamkniete-echem blog


Dzisiaj gdy czytałam "Kordiana" (nawet interesująca lekturka) to zainteresował mnie mały fragmencik umieszczony zupełnie na początku książki:

"Więc będę śpiewał i dążył do kresu;
Ożywię ogień, jeśli jest w iskierce.
Tak Egipcjanin w liście z aloesu
Obwija zwiędłe umarłego serce;
Na liściu pisze zmartwychwstania słowa;
Chociaż w tym liściu serce nie ożyje,
Lecz od zepsucia wiecznie się zachowa,
Mnie te słowa i dlatego postanowiłam je tutaj umieścić =)
mysli-zamkniete-echem 2006-03-15 19:08:18
skomentuj (3)
kBJ =*

To dla Ciebie:
Mogę zostać jeśli tylko chcesz,
Ale powiedz, że potrzebujesz mnie.
żebym została z Tobą tu i teraz,
Bo beze mnie nie możesz się pozbierać.
Mogę powstać, miłość mnie prostuje,
Dajesz siłę, która Nas buduje.
Łatwiej.

pies najlepszy przyjaciek człowjeka

coś dla psa 2006-11-07

Psy powinny jeść to co jch właśćciel ale niezawsze tak jest . Czemu ? Bo jeśli chodzi sie z miskołi proś sie psa - Rekśu prosze zjedz troche wołowinki - i jeśli pies niejje to znak , że jest przejedzony musi poznać smak głodu i jek to jest nieijeść przez tydzien . Nienamawiam na robjenie takich żeczy jeśli.

Z psami to warjaci to jci sobje ... gdzieś . Pies też jak człowjek czuje jestegłodny czy chce musie śusiu . Masz psa rozumjesz go jeśli nie to zrozum, rozmawjaj znim jeśli uważasz  , że to jest durne to poco masz psa . Jeśli tylko wydajeżmu komendy noermalne że go nierozumież . Pies jeste członkjem twojej rodziny jest twojm bradem, sieostra .  Jest takje przysłowje " jak Kuba Bogu tak Bóg Kubja" sprawdza sie to na psach jak ty psu tak pjes.

oto I owo

No dobrze. Nie da się wykluczyć, że ktoś nie zadbał o ciągłość obecności najpoczciwszego z warzyw. I to psiankowatych. Nie dotknęliśmy zresztą jeszcze jednego z problemów, który może storpedować nasze plany, nawet jeśli dysponujemy oryginalnymi składnikami.

Brak wody (bo mrozy albo odcięli). Albo gazu (powody zbliżone, choć raczej w odwrotnej kolejności). I prądu (idem).

Nic to.

Bierzemy wówczas czerstwy chleb lub.

Przechodzącego tu w autokanibalizm. Odrzućmy go zdecydowanie!

Wyobraźni głodnego pozostawiam, jakiego zamiennika moglibyśmy użyć. Osobiście jestem za cukrem; to kolejny z produktów sypkich, który łatwo się nie psuje i jeśli tylko nie nadużywamy go do innych celów – powinien dać się odnaleźć na półce. Zwłaszcza że całość tworzy teraz kompozycję bez zarzutu!

Podsumujmy.

Oto najprostszy na świecie (czas przygotowania nie powinien.

Nie daj się zrobić w członka spółdzielni! | Jak to się robi w Szczecińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Vademecum Prezesa

Postępowanie spółdzielcze

Każdą sprawę, o którą występuje frajer, należy załatwiać w maksymalnie wydłużonym czasie, a jeśli tylko można, np., nie ma dużego zagrożenia sądowego, nie należy jej załatwiać w ogóle. Poza bardzo nielicznymi wyjątkami, frajer wcześniej czy później rezygnuje. Wyjątkiem są sprawy wykluczenia frajera ze spółdzielni, które należy.

Taką informację innym frajerom, wychodzi na oszołoma, bo kto uwierzy w TAK-NIE. Nigdy nie należy podawać frajerom dokładnych danych, będą się później czepiać każdego szczegółu. Trzeba zawsze zostawiać sobie pole do manewru. Jeśli frajer przypiera cię do muru, powiedz, że nie znasz dokładnych danych i sprawdzisz jutro, a podasz je przy następnej okazji, Ewentualnie możesz powiedzieć, że musisz się skonsultować z prawnikiem. Frajerzy nie znają prawa, więc.

Kurs motywacji. Jak odmienić swoje życie na lepsze?

2007-11-07 Wyobraźmy sobie, że jesteś osobą, która pragnie otworzyć swój własny biznes. Pierwsze od czego powinieneś zacząć to od stwierdzenia, że jeśli inni potrafią i dali radę, to ty także potrafisz. Następnie znajdujesz biznes w którym czujesz się dobrze i wiesz, że znasz się na tym i poradzisz sobie. Zaczynasz planowanie swojego przyszłego biznesu. Jesteś pewien sukcesu.Zamykał nieustannie ci drzwi... Wystarczy jednak, że wyobrazisz sobie, że jedziesz autobusem, a w tym samym momencie znajdziesz się w autobusie. Podobnie dzieje się w naszym życiu - jeśli coś sobie wyobrazisz to tak się stanie. Jeśli tylko czegoś zechcesz, to nigdy tego nie doświadczysz.

Dalej, kiedy masz już pomysł na biznes całkiem możliwe, że niebawem ogarnie cię strach: "a co jak mi się nie uda?". Gdyby to był sen jak myślisz co by się.

rozmyslania,cytaty - Onet.pl Blog

Księga Gości

Zapraszam do pozostawienia po sobie śladu...Będzie miło jeśli wpiszesz się do Księgi Gości.
Wpisz sie
Zapraszam do pozostawienia po sobie śladu...Będzie miło jeśli wpiszesz się do Księgi Gości.
Przeglądnij
Większość wierszy na tej stronie jest mojego autorstwa...Jeśli coś jest całe w cudzysłowiu to znaczy ze ja tego nie napisałam:) Ale jeśli tylko tytuł to mój wiersz;)
Zapraszam do czytania;)
***

"Upadek"
Czasem upadam...i brakuje mi sił aby wstać i iść dalej.Wtedy czuje się nikim,taka słaba i bez nadziei na przyszłość. Myślę, że już nic mi nie.

Late night in LA - Onet.pl Blog

My lamb... }
Nienawidzi ludzi, którzy myślą, że mają w sobie coś lepszego niż inni. I nienawidzi, kiedy człowiek osądza drugiego z zewnątrz. Każdy jest piękny na swój własny sposób. Co więcej, świat byłby szalenie nudny, jeśli wszyscy byliby tacy sami. Każdy jest wyjątkowy. Myśli, że wszyscy powinni kopnąć się w tyłek i po prostu zaakceptować człowieka za to, jakim naprawdę jest.

{ Skóra, niczym lalki, nie pokryta ani gramem tłuszczu. Mimo temperatury, zawsze jest przyjemnie chłodna. Jej usta... tak kuszące do grzechu. Aleks Altäir mogła być piękna do bólu, jeśli tylko chciała.

{ Just to lose control, just once! }
Popełniła błędy w życiu, owszem. Dużo błędów. Jest autorką swojego życia. Pisze.