O czym chcesz poczytać na blogach?

Jersey shore

interesujaceinfodlawas.blogEkipa z NewJersey 2011-08-18 11:43:53

Hey,
Przedstawie wam mój ulubiony serial:
,,Jersey Shore" Jest to Program typu Reality Show opowiadającym o 8 nieznajomym którzy razem spędzają lato w Jersey Shore.Ten Program jest troche niegrzeczny bo sie wszyscy czasami biją lub niektórzy też sie no........ yyyyyy. KOCHAJĄ? W tym Serialu pojawia się jezyk o seksie lub wulgarny.
Więc nie jest to program dla dzieci ale dla.

♥ {ALYSSAMILANO} #1 polish blog about Charmed actress! ♥ - Onet.pl Blog

Strona #GLAMOUR-MILANO.com udostępniła niedawno mnóstwo nowym zdjęć Alyssy Milano. Są wśród nich screencapsy z opisywanego wcześniej przedsięwzięcia Funny or Die: Jersey Shore, co już na pewno znacie. Są także zdjęcia z show Larry King Live, w którym Alyssa wzięła udział po katastrofie na Haiti. Oprócz tego możecie także zobaczyć nowe zdjęcia z serialu Castle oraz z wywiadu Ghostbusters The Videogame..

W trąbę słonia!

Gdy rano się obudziłem, pociąg już minął Buffalo. Oznaczało to, że przespałem praktycznie cały najlepszy pod względem krajobrazowym odcinek, na którym pociąg jedzie brzegiem ogromnego jeziora Erie. Jechałem pociągiem o nazwie Lake Shore Limited, co da się przetłumaczyć na Brzeg Jeziora®, ale właśnie tego brzegu jeziora nie zobaczyłem. No cóż, mówi się trudno. Jak będę tu następnym razem, pojadę w drugą stronę i zobaczę to jezioro, czy mu się.

A z jadącego doliną pociągu widać niewiele zabudowy. Dopiero na Bronksie, gdzie linia Metro-North odgałęzia się w kierunku dworca New York Central (zabierając ze sobą trzecią szynę), można zobaczyć budynki leżące po stronie New Jersey. Zaraz potem pociąg wpada w tunel.
Tunel jest dość długi i nie ma w nim trzeciej szyny, toteż lokomotywa smrodzi. Wietrzenie następuje przez okienka umieszczone pod sufitem tunelu, więc nie jest tak źle… aż do momentu,.