O czym chcesz poczytać na blogach?

Jerry maguire

Przed srebrnym ekranem ...

Mądrze dobiera sobie repertuar, że nie pamiętam, żeby pojawił się w jakiejś wybitnej słabiźnie kiedykolwiek. Do tego ma najpiękniejszy uśmiech, jakim los kiedykolwiek obdarował mężczyznę

Fakt numer 2: ‘ Jerry Maguire’ to jeden z moich ulubionych filmów wszechczasów. Wiem, że to bardzo ckliwa i mało rzeczywista opowiastka, ale uwielbiam ją od A do Z. Idąc tym tropem, bardzo czekałam na nowe dziecko Camerona Crowe. Tym bardziej, że jego 2.

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog

Sklepiku walczy zaciekle o pozwolenie na sprzedaż alkoholu. Ofiara, którą musi w związku z tym ponieść on i jego najbliżsi, jest niewspółmiernie wysoka w stosunku do celu jaki sobie postawił.

 

WTOREK, 20:00, POLSAT

Jerry Maguire - dramat obyczajowy

Tytułowy bohater filmu to świetnie zarabiający i bardzo dobry w swoim zawodzie agent sportowy. Pewnego dnia po nieprzespanej nocy pisze memoriał, w którym krytykuje zakłamanie, bezduszność i zachłanność ludzi z.

accidental-tourist.blog

Na autyzm - warto!!

Przy okazji ponarzekam sobie na ogół widowni, który nie potrafi docenić ogromnego talentu Toma Cruise'a. Moim zdaniem to aktor więcej niż bardzo dobry - w takich filmach, jak "Urodzony 4 lipca", "Firma", "Rain Man" czy "Jerry Maguire" jest po prostu rewelacyjny. Zawsze go jako aktora lubiłem (jako człowieka to już inna sprawa: porzucenie Nicole dla Penelopy i Kościół Scjentologiczny - przepraszam bardzo :() i chyba zawsze lubił będę. To nie John Wayne, ani James Stewart.

La Tortuga

Ręki wypada jabłko... tylko skąd ono się wzięło...


• Kiedy Elizabeth spada z klifu jej kapelusz leci za nią. W następnym ujęciu kapelusz znika.
• Do roli Willa Turnera kandydowali Jude Law, Ewan McGregor, Tobey Maguire i Christian Bale.
• Producent Jerry Bruckheimer i reżyser Gore Verbinsk chcieli skorzystać z wielkiego zbiornika wodnego znajdującego się w Baja, w Meksyku, który był wykorzystany w takich filmach jak "Titanic" (1997) i "Pearl Harbor" (2001), ale niestety film Petera Weira "Master.