O czym chcesz poczytać na blogach?

Jerry lee lewis

{~~Kreskówki~~}

wtorek, 10.sierpnia.2010, 22:48
Animowany serial opowiada o piątce przyjaciół tworzących drużynę Alpha. Wszyscy mieszkają w Landmark City. Pracują dla pana Lee testując nowoczesne pojazdy i pokonując groźnych przestępców jak Aleksander Paine. W drugiej serii muszą się także zmierzyć z panem Lee, który zrobił ich klony do zawładnięcia.
I zabawek. Urodziła się 04.07.1990roku.


Trzeba jeszcze wspomnieć o innych agentach, którzy byli w niektórych odcinkach na przykład: Britney, Dean, Blaine. Szef agencji to Jerry Lewis, ma brata Terence’a, który chce zniszczyć agencję.


Jeśli chcesz obejrzeć część II to kliknij TUTAJ

robieobrazki – Damian Wis

Które niczym skrzydła motyla powodują kataklizmy,  ani inne poskręcane kable oraz stan dróg na euro.  Wpis tym razem taneczny, bo do kroków piosenek Billa Haley’a, Jerry’ego Lee Lewisa, Chuck’a Berry’ego czy Małego Ryśka. A co w środku? foty z niedzielnego konkursu tańca rock’n'rolla w Mysłowicach.  Na wirtualnej jest materiał kolorowy, a tu.

Blog Muzyczny Rysia

Amerykańska wytwórnia płytowa Capitol Records podpisała kontrakt na wydawanie płyt zespołu w Stanach Zjednoczonych, największym rynku muzycznym świata, ojczyźnie rock and rolla, Jerry Lee Lewisa, Chucka Berryego (czarnoskórego idola Johna Lennona) i innych gwiazd muzyki – w tym samego Kinga – Elvisa Presleya.


[1].

Witch Winx i muzyka

Myszy
Znajdź pieski
Zrób kanapkę
Żabki
Gry ze strony cartoon network
Akcja ratownicza w Townsvillskim zoo (Atomóki)
Atak potworów Jagoda Lee
Atomówki i zombi
Dziewczynę w liceum. Nie traci okazji, by dopiec agentkom. Nastoletnie agentki pracują dla Światowej Agencji Obrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protection), której szefem jest Jerry Lewis. Jego wiek nie jest znany. Choć czasem Sam, Alex i Clover narzekają na pracę w agencji, to tak naprawdę uwielbiają ją. Gadżety Nadajnik, Guma, 5-karatowy wisiorek do wymierzenia.