O czym chcesz poczytać na blogach?

Jerry bruckheimer

Johnny Depp my love

Bloom nie wystąpi.  
Przeglądając ostatnie info uderzyło mnie to: "Oscar-winner Penelope Cruz will play Sparrow's love interest and Ian McShane of Deadwood fame stars as the pirate Blackbeard". Szykuje się ciekawa kontynujacja i choć nie jestem zwolenniczką powtórek to zjada mnie ciekawość jak Jerry Bruckheimer wyobraża sobie Penelope w postaci "ukochanej" Sparrowa :D

22:33, hambarr , Kręci się...
Link Komentarze (2) »

Marteczka's blog

Egiptu
Zwiastun: tajemnicze korytarze pełne pajęczyn, tajnych przejść, sarkofagów i płonących zniczy. Pierwsza reakcja widza to błysk w oku i myśl: PIRAMIDY!! Ale nie nie, państwo. Nie ma tu ani krztyny Egiptu, faraonów i bóstw starożytności, co nie oznacza, że najnowsze dzieło Jerry’ego Bruckheimera jest ponowną kopią historycznych mazgajów o niewiadomej i bliżej nieokreślonej treści.

Otóż „Skarb Narodów” (bo o tym filmie jest mowa) ma jeden, ale za to najważniejszy element prawdziwej opowieści poszukiwaczy: skarb, o który przez tysiące.

Niepowtarzalną atmosferę.

Tak więc, jeżeli ktoś się nudzi i chciałby spędzić ten czas z prawdziwą przyjemnością, polecam „Skarb Narodów” z pełną odpowiedzialnością, co automatycznie uprawnia mnie do wstawienia 10 punkcików, które są zasłużone. Tak więc wystarczy tylko kupić bilet i wygodnie usiąść w fotelu – resztę załatwi pan Bruckheimer.

skomentuj (2)

...:Disney Channel:... - bloog.pl

Cutlerowi i jego potędze.
DANE FILMU
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Oryginalny tytuł:
Pirates of the Caribbean: At world's End
Produkcja:
Walt Disney Pictures
we współpracy z Jerry Bruckheimer Films
Dystrybucja:
Forum Film Poland
Premiera Polska: 25.05.07r.
Premiera światowa: 19.05.07r.
OBSADA
Johnny Depp- kapitan Jack Sparrow

|| SOURCE ROBERT | Everything about Robert Pattinson | - Onet.pl Blog

Na ceremonii rozdania nagród w Las Vegas. Zapytano, jakiobraz należy uwzględnić w kategorii "najlepszy film" i ponad 50 tysięcy fanów kina wybrało właśnie "Twilight: New Moon"! Prezneterami na ceremonii mają zostać: Vanessa Hudgens, Zach Galifianakis, Amanda Seyfried, Sam Worthington i Jerry Bruckheimer. Ponoć producent sagi zaakceptował ceremonię i wysłał specjalną taśmę video.

 

 

Vampire (05:27)