O czym chcesz poczytać na blogach?

Jeremy soule

Welcome to the world of Voice of Madness. My Voice. My Madness.

W stanie żyć w samotności. Dziś jest jednak zgoła inaczej. Poznałem po prostu nowy poziom samotności: brak drugiej osoby przy sobie. Na szczęście niedługo ten stan się skończy.

Jeez, ale się rozpisałem. Nawracam się na Jeremy Soule'a i Chiasm

I am gone!
skomentuj (1)

†... I'll always be waiting ...†

Mnie na pisanie notki , wiec pisze;)bawie sie tu swietnie, w koncu jestem u mojej kuzyneczki!!:))poza tym niemal codziennie spotykalam sie z Łukaszkiem :*, bylo milusio , pilismy [we trojke] FREEQi za 10 zl:o hehe... tak poza tym to spotkalam sie z Jeremy'm :)) ktorego poozdrawiam :* [nigdy wiecej listow... :P] i z Paulinka ;) nie chce stad wyjezdzac, ale z drugiej strony tesknie za paroma osobami z Przemysla ;) zwlaszcza za Kuba :* ktorego juz naprawde daaawno nie wiedzialam :( pozdrowionka.O kogo chodzi :* paaa!!
skomentuj (3)


2005-08-30 23:07:00
rip out the wings of a butterfly :))
Come on, and show them your love
Rip out the wings of a butterfly
For your soul, my love
Rip out the wings of a butterfly
For your soul

jak Wam sie podoba ta pioseneczka?:> muuusialam o niej wspomniec;) pozdrowionka dla wszystkich , a szczegolnie dla : mojego najukochańszego Słoneczka- Naci:*,.

Rozmyślania o zmierzchu

Które przerosło film, do którego zostało stworzone. Adam Skorupa i Paweł Błaszczak udowodnili za to, że są naprawdę świetnymi kompozytorami i mogą swobodnie konkurować z największymi twórcami branży komputerowej, choćby i z samym Jeremy’m Soule’m.

Do you remember me? . I don't understand .. - Onet.pl Blog

Lu rzeczy miałpopakowane w torby i wystawione przez pokojem. Ciekawe, czy jemu pieski teżzrobiły wjazd na chatę. Zobaczyłam, że Jeremy wystawia moje rzeczy na korytarz.Spakował, to niech kurwa niesie ja tego targać nie będę. Może mu się inaczejwydawać- ale tylko w świecie jego zjebanych kredek.

Żeby mojemu staremu w końcu coś się stało. Wzięli go doniewoli, do aresztu- gdziekolwiek. On mi jest nie potrzebny. Dokładnie tak, jakmatka- której już nie ma.

Oprócz poszukiwańmorderców, mój ojciec jest osobno zameldowany w mafii Soul’ji.