O czym chcesz poczytać na blogach?

Jeremy renner

Przed srebrnym ekranem ...

Justify">Mocną stroną jest tu zdecydowanie obsada. Cruise jest w świetnej formie jak na swoje 50 (!) lat. Biega, skacze, pręży muskuły. Simon Pegg, jak zwykle przezabawny w swojej ciapowatości, wprowadza dużo ciepła i humoru swoją postacią. Do Jeremy’ego Rennera mam ostatnio okrutną słabość, więc jego nie będę komentować z racji możliwego zachwiania mojego obiektywizmu. W sumie najsłabiej wypada na tle swoich kolegów Paula Patton, a szkoda, bo nie dość, że jest zjawiskowo piękna, to również.

Blog freestyleMKomentarzy: 0 Twich 2006-12-20 Jeremy twich stenberg 2 z moich najlepszych faworytów ma na swoim koncie Back flip cordoba i. Komentarzy: 0 Ronnie Renner 2006-12-20

INTEFILM

Heat’ blablaba itp itd). Co sprawia, że te filmy prezentują poziom taki a nie inny to gra aktorska, zbudowanie akcji całkowicie na skomplikowanych postaciach. W ‘The Town’ nie ma rozdziału na tych dobrych i złych. Role Afflecka, Rennera (którego nie lubię i naprawdę nie rozumiem zachwytu nad ‘The Hurt Locker’) oraz Hamma to po prostu popis i rewelka. Szczególnie Hamm, którego pierwszy raz widzę na wielkim ekranie (karierę zbudował na ‘Mad Men’ w.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz

RECENZJE FILMOWE - KRÓTKO I NA TEMAT

PUŁAPCE WOJNY’) – najlepszy w historii kina film o wojnie jako matce spustoszeń psychicznych nakręcony przez kobietę (Kathryn Bigelow). Wielkie filmy charakteryzują się tym, że mise-en-scene to tylko przyczynek do o wiele szerszych rozważań. Jeremy Renner (kolejne po S.Copleyu wielkie odkrycie aktorskie tych Oscarów) w roli żołnierza speca od detonacji ładunków wybuchowych w Iraku tworzy najbardziej niejednoznaczną postać filmową ubiegłego roku. Że każda wojna to zło – to wiedzieliśmy,.