O czym chcesz poczytać na blogach?

Jeremy clarkson

Ziemia Amberu - Onet.pl Blog

Ani długiem.Nie jest tym, czego nas uczą romantyczne piosernki. Oto testament Atwny-Szirin-Hagii Sofii: miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.'

'I jeszcze jedno... Świat według Clarksona 2' Jeremy Clarkson(uczulam tych, co czytali 'Panów i Damy' Terry'ego Pratchetta!)

'Istnieje mnóstwo dowodow na to, że osy nie pochodzą z tego świata(...)'

'Lapidarium Vl' Ryszarda Kapuscińskiego

Ochrona środowiska i nie tylko

, ekologia-online
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 czerwca 2011
Samochód a ekologia
Jeremy Clarkson jako prowadzący słynny program "Top Gear" powiedział podobno kiedyś, że "bardziej interesuje go kolor gałki na drążku zmiany biegów jego mercedesa SLK niż ilość dwutlenku węgla, jaką ten samochód produkuje".

atanazy.blog

Samochód, który znał się na ludziach, nie każdemu dał się prowadzić, za to bez protestów pozwolił się poskromić pewnej Uroczej Młodej Damie, czego mu nigdy nie zapomnę. Cierpliwie znosił moje kiepskie umiejętności, kiedy zaczynałem jeździć; jak mawia Jeremy Clarkson – it’s so forgiving. Bo pierwszy samochód, którym jeździmy jest jak to mickiewiczowskie pierwsze kochanie, jak pierwsza miłość, jak obiad w rodzinnym domu, co matka ugotuje i dlatego smakuje najlepiej(o ile jest się szczęśliwym.

gabon zabija orzeszkami!

gabon.blog.pl - archiwum: maj 2010
Strona główna

notka apolityczna - czytanie z księgi Jeremy Clarksona
Takie moje "Słowo na niedzielę", nie?
W czasach, w których sam pomysł obejrzenia wiadomości budzi mój wstręt (no chyba, że pokażą jak gdzieś tam mają bardziej przesrane niż my) słowo pisane przez kogoś, kto nie budzi się rano z Nową,.

Top Gear

Również wyciągają jak najlepszy czas jednak w przeciwięstwie do Stiga nie dostają oni super aut lecz tak zwane "auto za rossądną cenę".W programie są też krótkie wiadomości o tym co się dzieje w świecie motoryzacji.Prowadzący to James May, Jeremy Clarkson i Richard Hammond są oni naprawdę zabawni i czasami można się nieźje usmiać. Jedna seria programu ma sześć odcinki co tydzień po czym następuje dość długa przerwa żęby nagrać testy samochodów i ich wycieczki jakie wymyślają im producąci. Natomiast.