O czym chcesz poczytać na blogach?

Jennifer lopez papi

" take a smile " - Onet.pl Blog

Teledysku. Najpierw jeden oczarowany nią mężczyzna kradnie ją z hotelu, a potem wszyscy się o nią biją. Finałowa scena była łatwa do przewidzenia. Zbuntowany tłum mężczyzn najpierw grzecznie tanćzy tak jak chce Jennifer, a potem zaczyna ją podrzucać. Szczęśliwym trafem J. wpada w ramiona swego ukochanego. Tym samym czar przestaje działać. Nie wiem czy teledysk miał być śmieszny, ale taki wyszedł. Jeżeli był robiony z.

02. Rozwałka.

Widziałam dzisiaj bardzo interesujący teledysk. A mianowicie: Jennifer Lopez - Papi. Tak naprawdę dopiero pięć minut później zrozumiałam o co chodzi. Zaczyna się od tego, że Jennifer rozmawia z jakąś Murzynką. I ona daje jej ciastko (abo chleb, tego to już nie wiem) w kształcie serca. Samej.

A good time

muza

Top 5 Nawet są fajne. Polecam je posłuchać!

  1. Jennifer Lopez - Papi
  2. Ewa Farna - Nie przegap
  3. Rihanna - We Found Love
  4. Volver - Tajemnica Grety

Telenowele - Onet.pl Blog

Dla Carlosa niezwykle pracowity. Zagrał w amerykańskich serialach Siódme niebo (po raz drugi) i Karen Sisco. Zadebiutował na dużym ekranie: wystąpił (i skomponował muzykę) w filmie Chasing Papi z Eduardem Verasteguim i Roselyn Sanchez. Z Eduardem zagrał też w komedii romantycznej My Gardener, do której zdjęcia powstały w Nowej Zelandii. Był gospodarzem podobnego do IdolaCarlosa było chwalone, a on sam zdobywał nagrodę za nagrodą. Przed rokiem meksykańska prasa plotkarska ekscytowała się nowym domem Carlosa budowanym w Miami, niedaleko rezydencji Thalii, Shakiry, Chayanne'a i Jennifer Lopez, za 2 mln dolarów. To widomy znak sukcesu finansowego, jaki przyszedł za sukcesem, hm, artystycznym. Niektórzy nie są w stanie wybaczyć Carlosowi ról w serialach i prowadzenia telewizyjnych show - ich.

Komentuj reklamy

sobota, 26 listopada 2011
  • Piękne kobiety i samochody w reklamie

    Oglądając teledysk do piosenki Jennifer Lopez „Papi” pomyślałam sobie, że ma fajny klimat -mężczyźni zabiegający o względy pięknej kobiety i wybawiający z opresji ukochany. W sumie nic nadzwyczajnego, ale jednak ma coś w sobie, szczególnie ta scena, gdzie.

W końcu to nie pierwsza reklama z udziałem pięknej gwiazdy i samochoduPoza tym wizerunek Fiata 500 według Oliviera Francois, CMO z Chrysler Group idealnie współgra z postacią latynoskiej piosenkarki Jennifer Lopez, która w jego opinii jest autentyczna, pełna pasji, nowoczesna, a także zdeterminowana, aby wyróżnić się na tle innych tak jak ich auto. Filozofia marki Fiat, wyraża się również przez slogan reklamowy kampanii: .