O czym chcesz poczytać na blogach?

Jelcz

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

13:08:31
skomentuj (0)


Improper place


semp 2005-02-20 19:14:13
skomentuj (0)

Eksplozja


semp 2005-02-20 19:14:47
skomentuj (0)

Fabryka śniegu
... nigdy nie wiem jak powinno robić się zdjęcia po zmroku. Lewe czy prawe?semp 2005-02-20 19:15:46
skomentuj (3)

Krótka opowieść o Jelczu M183M/1
...czyli cytat ze strony
http://www.przegubowiec.com/s-f/index.htm

"Jelcz M183M/1
Wbrew rozpowszechnianym pogłoskom w Warszawie jednak przebywał Jelcz M183M. Przetarg na 10 całkowicie niskopodłogowych przegubowców
w 1999 roku wygrały Zakłady Samochodowe w Jelczu. Pierwszy egzemplarz dostarczono do R-7 już w sierpniu (nr 7972). Jednak pośpiech przy jego
budowie zemścił się bardzo szybko. Po dwóch dniach eksploatacji odpadło logo z przedniej ściany i przestał działać wyświetlacz. Po tygodniu od podłogi
.

Moja Ibea, czyli njusy z Dedykolandu.

ibealne i chwalić dedyka na lewo i prawo - i żeby było dużo słuchaczy, rzecz jasna.

Już za czas niedługi wystartuje nasz nowy gazetoturniej radiowy o nazwie Ibea Jelcz. Wszystko wymyśliliśmy sami i to nie jest prawda co mówią te buce z radia na F. że my jesteśmy mało kreatywni i wogóle ciule, bo tak nie jest.

Ale do rzeczy kochani:
Beo będzie wyłaniał najpiękniejsze głosy potrafiące imitować dźwięk samochodu tak wspaniałej marki, jak Jelcz. Będąc młodym młodzieńcem Administrator zawsze marzył o tym żeby sobie takim samochodem pojeździć i doładować na skrzynię albo na skrzyni. Wczoraj właśnie spotkał w sklepie mięsnym w okolicach Pcimia Dolnego Krychę. Krycha urzekła Bea swoim pięknym, męskim, nosowym głosem "Chyba się znów zakochałem na 3 dni - adijos Rysia". Urzeczony

niiina blog

Notka zostanie wstawiona na bloga a chcę żebyście wiedzieli kiedy zaczęłam pisać i kiedy DżejDżej nas zwolniła itp :| Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi bo ja nie za bardzo ;)

Ostatnio szłam sobie z moją przyjaciółeczką Beatą ze szkoły i na przejściu drogowym koło Andergranda weszłam prawie pod autokar :| Ale pan kierowca sie zatrzymał w ostatniej chwili i jeszcze żyje. Tak tak, starośc jest okropna, człowiek ślepnie, głuchnie, niedołężnieje. Zapomniałam już o tym incydencie, ale Beatka następnego dnia na Pl. Wolności opowiadała koleżance jak to prawie weszłam pod Jelcza!!!! To jest małpa wstrętna, takie plotki rozpowiada, reputacje mi psuje, nie wiem czy moge jej to wybaczyć. Przcież to nie był Jelcz tylko Autosan !! ;) A ona opowiada że wlazłam pod Jelcza. Ta zniewaga krwi wymaga ;) No ale ja jestem bardzo dobroduszna i stwierdziłam że nie moge spisać na staraty takiej pzyjaźni przez autokar, co prawa uraziło mnie to bardzo z tym Jelczem, ale wybaczyłam Beatce ;)

Dzisiaj pzeżyłam największy szok ocenowy w moim życiu. Ale tak sobie myśle że chyba nie będe tutaj o tym pisac bo mi jeszcze zarzucicie że sie chwale jakie mam oceny :P Napisze.

twoja stara pierze w rzece

Najlepszych polskich riderow tj: Mateusz Zielonka, Jakub Skrzypkowski, Wojtek Pawlusiak, Kuba Dytkowski, Radek Cząstkiewicz, Adrianna Olech, Kajetan Kaleniak, Mateusz Majchrzak, Mateusz Gaworski, Paweł Pawluczuk oraz przyjaciele z Niemiec, Francji i Czech.
Zdjęcia do filmu realizowane były przez 2 miesiące (lipiec & sierpień) 2009 roku. Starannie dobrane miejsca ukazują szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportów deskowych w okresie letnim. Ekipa filmowa odwiedziła w tym celu różne miejsca: Les 2 Alpes (Francja), Stity (Czechy), Senftenberg i Grossbeeren (Niemcy), Hel, Szczecinek i Jelcz-Laskowice (Polska).
Aby zobaczyć jak wyglądały poszczególne przystanki całego tour'u filmu Slash Road zapraszamy na oficjalną stronę i bloga:
http://slashroad.eu/

Film dofinansowany przez: Nitro, Reiden, 79.TH, DC, Session, LSA, Elementary

teaser w przygotowaniu!

SEANS PREMIEROWY:

17.10.2009 (sobota)

godz.16.30 (ok.60min)

bilety: 10pln - do nabycia w kasach kina Lalka
(liczba miejsc ograniczona)