O czym chcesz poczytać na blogach?

Jefferson airplane

Zapiski schizofreni - Onet.pl Blog

Od rzeczywistości coś po czym czuję się zupełnie po za kontrolą ,ponad tym ! , <pyk> <pyk> lufa , <pyk> <pyk> secondlufa !, i ta cholerne kilku minutowe czekanie (takie wrażenie jakbyś kurwa wNASA pracował i za chwilę ma rakieta odlecieć) i yesssssss ! na początekJefferson Airplane - High Flying' Bird. I od razu umysł się staje wolny, zero zjebanych rozkmin , same"+" :)))), dobra rytuał zakończony ! , no to czas wrzucić jakiś śmiesznyfilmik na Youtube , jeden, drugi , trzeci , w ogóle kurwa nie zważałem zbytniouwagi na te filmiki , chociaż śmiałem.  dobra patrze co tam kochana mamusiaprzygotowała mhhhhmmmm....miodzio ! kotlecik schabowy , sałateczka i czerwonybarszczyk :) LUX ! , <mniam> <amciu> <amciu> <mlask>dobra no to po obiadku czas chyba na....kolejną lufę :P <pyk> <pyk><pyk> no dobra wrzucam Jefferson Airplane - White Rabbit , ojej tapsychodelia <3 , leże sa na wyrku jest zajebiście , nic tylko czekać na tegojebanego królika (którego i tak już kiedyś na mieście spotkałem SERIO ! ) , noale coś ten jebany królik nie przychodzi a ja leże jak ten wieprz na łóżku ikurwa mam banana na twarzy sam.

La Dolce Vita! ll 1280x1284 IE Only

Po takiej dawce whiski i prochów, i ganji, żeby się znieczulić, żeby nawet to powolne odchodzenie w niebyt było magiczne i miało w sobie piękno, które widzi się tylko wyjątkowo przekrwionymi oczyma. Może nawet tak, bym nie zdawała sobie sprawy, że to już the end. Paląc długiego papierosa, przy muzyce Jeffersona...Lekko, niezauważalnie przechodząc w wieczny sen. Tak, by inni nadal się bawili, by nadal trwala impreza. Show must go on...

***
Rozmawiałam z Księciem. Tak...normalnie, jak to z Księciem.

Ja- Jutro wyjeżdzam.
On- Baw się dobrze, jak wrócisz, to sie na rowery.
Go ask Alice
I think she'll know.
When logic and proportion
Have fallen sloppy dead,
And the White Knight is talking backwards
And the Red Queen's "off with her head!"
Remember what the dormouse said:
"Feed your head. Feed your head. Feed your head"

Jefferson Airplane


Był taki flim “Las Vegas Parano”. I jeśli jutro obudzę się z ogonem jaszczurki gdzieś, gdzie pachnie tylko Jamajką, wszystkie światła są różowe a słowo psychodelia ma inne znaczenie, bo świat zaczyna interpretować się sam, przestaje mieć ograniczenia i tylko.

BLOG trochę inaczej

Sobie słuchałem Metalliki - "Load" - letkie, łatwe i przyjemne muzykowanie. Hmm no bo na przykład taki Megadeth to też ładnie gra, co to niektórzy odkrywają nagle...
No a wcześniej była na uszach mych klasyka z "dwójki" Led Zeppelin. Wstyd nie posłuchać choć raz! Po Metallice była znowu klasyka. "Jefferson Airplane" - bo mi kolega trzy płyty podrzucił. Całkiem, całkiem, nawet w wiekszej całości.
Wczoraj był w C+ "Sindbad" rysunkowy. Fajna bajka dla dużych dzieci. Bawiłem się dobrze. Polecam. Oglądnąłem też drugi odcinek aniołków Charlie'go. Hhm, jestem facet, ale nawet te wdzięki tych aniołków to.

netgirl blog - troszke ironii, poszukiwanie optymizmu, niezrozumiałe notki i te jak najbardziej jasne.

Dałaby mi pełnię szczęścia. Szkoda że tu nie ma wanny.
netgirl 2010-01-19 23:32:52
skomentuj (4)


wspaniały dzień


1)http://www.kontynenty.net/Christmas3.htm  - niesamowite. (i niesamowity polski podróżnik)

2) Yessayer - 2080   Jefferson Airplane - Today

netgirl 2010-01-22 15:41:36
skomentuj (0)
Literackie znaleziska


Dziś u babci kochanej, znalazłam dwie książki. Gwoli ścisłości muszę wyjaśnić, że zawsze będąc u babci podkradam jej jakąś literaturę. Dzis trafiło na.

Zdesperowany Królik

Bardzo piękna piosenka

Wokalista strasznie zawodzi, wokalistka pięknie śpiewa, ale w tle zagłuszana przez wokalistę… to wszystko jest bez znaczenia, bo piosenka i tak piękna.

Jefferson Airplane – Today

Jakoś tak mam, że jak mnie jakaś piosenka pochłonie to wszystkim ją muszę pokazać :-)

A [TU] wersja studyjna. Lepiej zaśpiewana, ale bardziej “surowa”

Maciek Heczko | Skate & Snow Press

Halen – I´m the one Brian Anderson - Pink Floyd – Another Brick in the Wall (Part2) Satva Leung - Overton Berry Ensemble – Superstar friends - Jefferson Airplane – Somebody to Love Zero commercial - Black Sabbath – The Thrill of It All Donny Barley - Black Sabbath – Megalomania Ed Templeton -.