O czym chcesz poczytać na blogach?

Jedynka

xell blog

Zdarza się tak, że ten miesiąc tak mija jakby niezauważenie.
Też tak macie ?

Wprawdzie trochę się moim życiu dzieje ale chyba dziś już nie pora o tym pisać.

2006-03-30 00:17:02
skomentuj (2)


Tele Jaja...
...wielkanocne oczywiście.

Z racji wykonywanego zawodu jestem na różnych listach mailingowych, co w większości przypadków kończy się treningiem palca, którym po prostu częściej muszę naciskać klawisz DEL.
Czasem jednak przynosi to profity.
Dziś np dostałem maila z Woronicza w którym to piszą jak będzie wyglądać Wielkanoc w Jedynce.

Na pierwszy ogień - gorący news.
W tym roku fani Trędowatej, Ogniem i mieczem oraz Potopu na Jedynce nie mają czego szukać.
Może Dwójka to przypomni.
Albo TV Polonia chociaż.

No ale przejdźmy do szczegółów.
Dzień zacznie się bardzo niewinnie bo od magazynu Ziarno (swoją drogą czemu program nie nazywa się Nasienie, byłoby tak prorodzinnie przy okazji) ale dalej nie będzie już tak słodko.
Właściwie Wielka Sobota upłynie na Jedynce jako wybuchowa mieszanka brzydoty i sadyzmu a wszystko to podlane sosem miłości i wiary, bowiem o 13:40 dzieci będą mogły obejrzeć Dzwonnika z.

pracownia-fengshui.pl - Feng shui - bloog.pl

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1975238,trackback

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Jeśli Twoim Numerem Ki 9 Gwiazd jest 1 Woda

sobota, 09 czerwca 2007 11:53
Twój numer Ki 9 Gwiazd to:

Jedynka - Biała Woda

Warto przyjrzeć się tej osobie nieco dokładniej. Będąc numerem najbardziej yang, może ona świetnie się czuć osiągając ważne przyziemne cele, ale zawsze będzie ją silnie pociągać yin - duchowa strona życia. Taka kombinacja daje osobie 1 Woda bardzo silną intuicję.

Jedynki mogą wyglądać raczej łagodnie i opanowanie, jednak posiadają niezwykłą siłę wewnętrzną.

Prawdziwa Jedynka z krwi i kości, będzie poszukiwać ludzi, religii, książek, wszystkiego co nada sens życiu. Ten wrodzony pęd nie wynika wcale ze słabości. Przeciwnie, tak jak prawdziwa woda, osobowość ta jest bardzo.

Arkadiusz Werelich

Budżecie miasta na rok 2012. Warto wspomnieć, że radni Wspólnoty, przy głosowaniu o zwiększenie środków na zagospodarowanie terenu szkoły nie byli jednomyślni, ale już przy głosowaniu nad przystąpieniem do programu „Moje Boisko – Orlik 2012” sytuacja uległa zmianie – wszyscy byli „ZA”.

Nie ulega wątpliwości, że glosując „ZA” – radni Wspólnoty mieli przed oczyma sukces naszego pierwszego „orlika” przy ul Stawowej, który powstał również z naszej inicjatywy. Sytuacja ta pokazuję, że nasze zabiegi o rozwój miasta, zyskały uznanie, zarówno burmistrza, jak i radnych Wspólnoty, którzy zrozumieli, że uczniowie „jedynki” zasługują na godne warunki do uprawiania sportu.

Okazuje się, że mądrą polityką i siłą argumentów można osiągnąć cele, które jeszcze do niedawna wydawały się nieosiągalne.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie.

Historia nastolatki z Wevllie Fenqs

- Przykro mi...

I patrzyliśmy sobie w oczy. Już miał coś powiedzieć, ale przeszkodziła mu Kave.

- Oh, cześć Misiaczku, jakiś  ty słodziutki jak zawsze...

- No wiesz, Kave ja...

Uciekłam do łazienki. Znowu zadzwonił dzwonek i tym razem na Biologii cały czas rozmawiał z Kave. Nie cierpie jej! Potem poszłam kupić sobie colę. Może się przewietrze. Wyszłam na pole i zobaczyłam jak... Michał i Kave się całują. Niewiem czemu tak się stało. Mimo, że go nie znam jestem na niego wściekła. Zauważył mnie i powiedział:

- To nie tak Mey, ja nie...

- Wiesz co daj mi spokój. Ja nawet cię nie znam i Cię nie poznam... Gdy mama dowiedziała się o tym, że mam dwie jedynki, wyrzuciła mnie. Było okropnie zimno. Schowałam się w starej szopie i spałam na.

lisica098 blog

. 2004-06-05 19:51:15

Jedynka to siła charakteru oraz indywidualność właściwa przywódcom. Ma wiele śmiałych pomysłów, dzięki czemu wskazuje drogę pozostałym. Jej pasją jest doradzanie, dodawanie odwagi i zachęcanie do działania. Jedynki posiadają osobowość twórczą, niezależną, dynamiczną i błyskotliwą, czasem nawet genialną, ale zawsze kontrowersyjną. Ich twórcza postawa wobec życia sprawia, że dokonują czegoś niezwykłego. Są wiecznie w ruchu i poszukiwaniu czegoś nowego. Nawet, gdy ciało jest w bezruchu to umysł jest ciągle aktywny; pomysły rodzą się jeden za drugim.

Jedynka jest odważna, niebanalna, ekstrawertyczna i pełna entuzjazmu, dumna z siebie i własnych sukcesów. Promieniuje pewnością siebie, optymizmem i posiada ogromny dar przekonywania. Życie wielu jedynek obfituje w ryzyko, przez co znajdują się one bardzo często w dużych opałach, ale nigdy nie tracą nadziei na szczęśliwy koniec. Na ogół są to szlachetne jednostki, uczciwe i spontaniczne. Wbrew temu , co okazują, pragną być zaakceptowane przez otoczenie i nie znoszą krytyki, którą można ich łatwo zranić. Jeśli jedynki wykorzystują swą wspaniałą energię w sposób pozytywny, mogą osiągnąć każdy cel jaki sobie wyznaczą. Jednakże.

Cenzorat

Ale musiałem. Już mnie korciło od dawna. I postanowiłem wyniki tego eksperymentu opublikować, opisać i skomentować na Cenzoracie. Pewnie się domyślacie, co się w mojej główce narodziło.

Nazwałem się panideal. W trakcie działalności dostałem bana za nieregulaminowe zdjęcie do... 6 grudnia 1261 roku!!! Oto moje zdjęcie:

Nie moja wina, że jest nieczytelne...

Przez tydzień sŁiT gEErLsKooM dawałem same jednyki. (Chłopaków zostawiłem w spokoju, może dlatego, że nie szmacili się on-line tak mocno, jak dziewczyny.) No, może nie same, ale w większości, dawałem jedynki. Zestawienie ocen poniżej.

Jakby nie dało się odczytać, już spieszę z pomocą. Ja oddałem 695 głosów, z czego 684 jedynki. Już uspokajam, na moje oceny odpowiedziały tylko dziewczyny, które dostały jedynki. Więc zachowałem czystość pomiaru. W zamian dostałem 233 jedynki, 5 dwójek, trójkę, 2 czwórki, 6 piątek i szóstek, 3 siódemki, 4 ósemki, 7 dziewiątek, 40 dziesiątek i 17 jedenastek!!!

Co z tego wynika? Nie wszystkie niunie są takie, jak myślałem. Oceny 10 i 11 uświadamiają, że nie wszystkie niunie nienawidzą jedynek. Niektóre lubią skrajne oceny, przerywniki. Oczywiście,.