O czym chcesz poczytać na blogach?

Jean louis david

Jest nieludzka - to wystarczy, by uznać ją za boską.

[182]
Zasłyszane.

- Piszą, że na tym cmentarzu* to sami sławni ludzie pochowani. Chopin ok, ale Jacques-Louis David?! Przecież jest Jean Louis David. Ten fryzjer.

* Pere Lachaise. Wylegują się tam jeszcze na przykład Piaf, Wilde i Morrison.

krakow 2009-05-04
skomentuj (0)


[183]
Mowa.

She's not like the other girls.

Możliwe jak lądowanie błękitnych flamingów w Uzbekistanie, ale skoro za marzenia się jeszcze nie płaci… Chwilowo jestem w stanie dzikiej fascynacji czymś co w jakże renomowanym salonie Jean Louis Davida (skoro chodzę raz do roku, to zaszaleję, a co!) było włosami „krótszymi z tyłu a dłuższymi z przodu”, a po nagłej konfrontacji z warszawskim deszczem okazało się uczesaniem w.

missedit.blog

Który pojawia się zawsze kiedy ich czytam. pamiętam nawet jak pachniała czytelnia ossolineum, kiedy z trudem wypisywałam trudne francuskie nazwiska na rewersach.

poszłam do fryzjera. jean louis david sprawia wrażenie fryzjerskiego mcdonaldsa. wszyscy tak samo usłużni i uśmiechnięci. przyniosą kawę, ale nawet nie otrzepią ci kołnierza po strzyżeniu. + mało elastyczne ceny. policzyliby.

Największe szczęście w świecie, na końskim siedzieć grzbiecie =*

Do domciu, a ja wieczorkiem jeszcze pojechałam do stajenki po rower, pogadałam chwilę z Tereską i Dorotą i śmignęłam do domciu :)

Wczoraj pojechałyśmy do Wawki i poszłyśmy do Jean Louisa David żeby mi poprawili to, co w pt mi na głowie ten babsztyl zrobił :/... Sami powiedzieli, że baba mi sknociła wszystko :/... Extra mi zrobili i nawet nie wiele wiecej zapłaciłam niż u tamtej.

Notatnik

Wesoła fryzurka odpowiednia dla każdego rodzaju włosów - prostych, kręconych, cienkich. Krótko ostrzyżone, wycieniowane przy twarzy zostały wymodelowane za pomocą płynu i żelu do włosów. (Jean Louis David)

przemyslenia kury domowej

robienie pudla, czyli maskowanie braku umiejetnosci

zmeczona swoja fryzura, a raczej jej brakiem, postanowilam wczoraj w przyplywie desperacji pojsc do jean louis david. Bylam juz u nich ostatnio - tylko w innym punkcie i wyluskalam pani problemy z moimi wlosami. sa specyficzne, ale nie beznadziejne. pani milutko powiedziala, ze podniesie te rekawice, ale aktualnie.