O czym chcesz poczytać na blogach?

Javier bardem

Wielka dama tańczy sama

Ich na sobie nei miała. Ofiara wyprzedaży. Były też takie, które jeszcze z czasów studiów się pałętały. Na szczęście tych jednak była większość. Ktoś się z nich ucieszy. Dzien zakończyła arcyoptymistycznym filmem z arcyseksownym Javierem Bardem. W stronę morza. W sam raz na dziś. Ileż trzeba się było naszukac czegoś w programie. Tego filmu akurat nie polecali na pierwszych stronach, ani na weekendowej rozkładówce. W sumie nic dziwnego 4/5 populacji by zawyło i wymiękło po.Otuliła się jakże miękką tej nocy kołdrą i zasnęla z uśmiechem. W sumie to czuje się u nich jak domownik.


by andromede | 2011-05-15 22:42:08 | skomentuj! (0)


129.
I.

Spotkanie z Javierem. Pierwsze od feralnego lutowego dnia. Nie było łatwo. Siedziały w klubie, ona, Jesienna i Łabędzica. Podszedł do nich. Zesztywniała, nie miała odwagi by na niego spojrzeć, ale odwagi dodawała jej bliskość dziewczyn i świadomość, że.

Chleba Powszedniego

Poniesie?”

Na pytanie: „Czy jest pan wierzący?” Javier Bardem, grający ojca Lorenzo – inkwizytora w filmie Milosza Formana „Duchy Goi” wyznał: „Dzięki Bogu jestem ateistą”. Wyznanie to, choć szczere brzmi przewrotnie. Czy Bóg jest tu.

przypadkowo.blog

Sztuka być artystą]

Mam w końcu nową EP Antony'ego & The Johnsons - może przyjedzie do Wawy, kiedy już ukaże się nowy album? (Oby).

A w ogóle to jesień, proszę państwa (w moim bloku już nawet grzeją kaloryfery) i robię się sentymentalna. Na przykład słucham tanga:

skomentuj (0)

Cytat z trailera głupiego filmu, który dopiero wejdzie do kin 2010-09-22 00:17:20

Javier Bardem do Julii Roberts: You don't need a man, you need a champion.

:-)))

A.

Trailera, ale nawet anglojęzycznego nie widzę na razie nigdzie (ale, jak wiadomo - kto znajduje, źle szukał).

Film jest hiszpański (zaraz się zresztą pewnie okaże, że wszyscy go dawno widzieli :-)) - gra w nim m.in. Javier Bardem - i pokazuje Hiszpanię, jakiej specjalnie chyba nie znamy (no teraz może znamy trochę bardziej, przy okazji całej pokryzysowej debaty i tych wszystkich ich strajków i zamieszek): bezrobotną, zrezygnowaną, bezradną po przemianach.

..:: My mystic and magical world ::..

Się największe gwiazdy brazylijskiej piłki nożnej: Romario, Ronaldo, Denilson, Rivaldo oraz Roberto Carlos. Oprócz nich swój udział zapowiedzieli także Ricky Martin, Enrique Iglesias (a pfuj! :P), Sting (ciekawe, w jakiej roili?), Sonia Braga oraz Javier Bardem. (from film.wp)

2. Gdy kręcono "Piratów z Karaibów" Johnny Depp przyznał się, że swojego bohatera wzorował na gitarzyście zespołu The Rolling Stones - Keithie Richardsie. Jednak bardziej zaskakujące jest to, że postać, którą.