O czym chcesz poczytać na blogach?

Java download

Rafał Podhajny

Jest na licencji BSD, a więc każdy może ją bez przeszkód używać, modyfikować i rozpowszechniać.

Instalacja

Biblioteka jest dostępna do pobrania pod adresem http://htmlcleaner.sourceforge.net/download.php. Po pobraniu rozpakowujemy archiwum i dodajemy plik htmlcleaner.jar do naszego projektu.

Aby dodać do projektu bibliotekę HTMLCleaner w środowisku Eclipse Galileo należy:

  • Kliknąć.
  • W nowym oknie przechodzimy do zakładki Libraries i klikamy na przycisk Add External JARs…
  • Wybieramy plik htmlcleaner.jar i zatwierdzamy zmiany klikając na przycisk OK.

Podstawy

import java.io.File; import java.io.IOException; import org.htmlcleaner.HtmlCleaner; import org.htmlcleaner.TagNode; public class Moja { public static void main(String[] args) { HtmlCleaner cleaner = new HtmlCleaner(); try { TagNode rodzic = cleaner.clean(new.

Jav's blog | version Red Pepper

Co oni zdziałali zauważyłam, że moja gra to nic w poruwaniu ich.

Jeśli chcecie sami się przekonać jak fajowa jest ta gra ściągnijcie ją z tej strony:

http://www.ambrosiasw.com/games/evn/

Musicie kliknąć na Download it here. Ale uwaga! Gra ściąga się dosyć długo ponieważ to angielski serwer.

I to by było na tyle jeśli chodzi o grę. Jeśli chodzi zaś o mnie to postanowiłam, że będę kuła angol aż do bólu. Nie żebym była jakąś sadystką, ale to okropne uczucie jak się wchodzi na jakąś ciekawą stronę i nic nie rozumie.

Pozdrawiam i plis o komenty... - wystarczy kliknąć i dać mi tę niemrawą radość,
Jav


Fryzjer
2004-07-13 | 14:37:22 | skomentuj

Chyba.

Raskolnikov :: private :: blog


Praktycznie rzecz ujmując to paradoks.
Link 04.09.2006 :: 22:26 Komentuj (4)


No i nadszedł...

Aurox 12 dnia, a raczej nocy z 2 na 3 września. Właśnie zaczął się download 3 płyt DVD wypchanych po brzegi softem.
Ale nie o tym. Ostatnio przyłapałem się na pewnym zboczeni. Strasznie lubię instalować nowe oprogramowanie i testować. Uwielbiam sprawdzać głupko odporność, stabilność oraz wytrzymałość na.Na przystanku, jest autobus. Jazda autobusem około 40min,  wsiadam na przystanku, jedzie drugi, w nim następne 30min. Wychodzę, zadupie.  Kilku minutowy spacer, jestem na miejscu. A tam chwilka pracy, konfiguracja drukarek, i próba instalacji javy na modemie v90. Niekończąca się historia.  Poddaję się idę na przystanek, czkanie... czekanie... czekanie... przyjechał. Powrót krótszy 20 min. Piechotką na następny przystanek. Tramwaj za 20 min. Więc spacerek... spacerek trwa nieco....

monika1 blog

Się dowiedziałam,że są dni Wołowa:/,ale to szczegół.Był 1 Światowy festiwal filmów o napadach na kasę "Wielki skok" i przyjechał Piotr Machalica i Emilia Krakowska i jakiś gościu z TV4 dokładnie nie wiem co to za koleś,ale podobno z jakiegoś programu"Daję słowo",a wczoraj 5 czerwca był koncert Kasi Stankiewicz i ona śpiewała taką zajefajną piosenkę,aż mi się ryczeć chciało...Schyłek lata.Taka ładna wejdźcie na oficjalną stronę KASI STANKIEWICZ i sobie wejdźcie na dział download i tam jest teledysk.Polecam naprawdę jest super,a jeszcze na koncercie tak fajnie głośno to śpiewała,aż normalnie trafiała do środka ta piosenka.Już się nie mogę doczekać koloni bo jadę na wakacje z kościołem do Jarosławca.Już tam kiedyś byłam.Ciekawe czy będzie fajnie,ale na szczęście nad morze bo jechać w góry to udręka przynajmniej dla mnie.Nad morzem można odpocząć,ale będę znowu tęskić za...Wołowem i...rodziną.Hehe.Dobra lecę bo nie ma o czym pisać.Pozdrawiam.

.