O czym chcesz poczytać na blogach?

Jastrzębski węgiel

● jsw-pl ● your 24/7 source for jastrzębski węgiel! - Onet.pl Blog

A jeśli nie- http://siatka.org, prawda? Jestem szczęśliwa. Cholernie szczęśliwa. Dlaczego? Bo mogłam dzisiaj z uśmiechem na ustach odpowiedzieć koledze: tak, wygrali, są w finale. A ten finał ze Skrą Bełchatów. Czuję jak wszystko wraca to punktu, od którego się zaczęło. Kiedy pokochałam Jastrzębski Węgiel, kiedy zaczęła się moja fascynacja też walczyli w finale ze Skrą. Skład oczywiście był inny, jednak czuję, że ten sezon jest symboliczny- podobnie jak ten, w którym się zaczęło. Jastrzębianie są o dziesiątki meczy mądrzejsci od tych sprzed trzech lat, widzę naprawdę realne szanse na złoto. To może być jeden.

KS Jastrzębski Węgiel - Onet.pl Blog

Meczu o brąz JW pozna po rozstrzygnięciu półfinału Resovia - ZAKSA. Bliżej finału obecnie jest Rzeszów, mający na swoim koncie dwa zwycięstwa po trzech meczach.

 Tak jak i w pierwszym meczu, Jastrzębianom zabrakło niewiele do zwycięstwa. O przegranej decydowały końcówki. Mimo przegranych trzech spotkań z Bełchatowem, Jastrzębski Węgiel pokazał ogromną wolę i chęć walki. Ich postawa w meczach półfinałowych napawa optymistycznie nie tylko na najbliższe mecze o trzecie miejsce, ale także na kolejny sezon.

Właśnie, ale...

Kto do Jastrzębia?

 

someonextoxlove

Komentarzy: 0 DEFTO 2012-04-05

Skra Bełchatów vs Jastrzębski Węgiel - 3:2.
Mecz skończył się około 23:30 i był to najmilszy wieczór od baaardzo dawna. :) A co jest najlesze? Że dzisiaj kolejny mecz i kolejny emocjonujący wieczór. <3 Uwielbiam to.

Ah, ta wola walki..

punkt.set.mecz.

Dzisiaj zakończyła się VI runda rozgrywek Pucharu Polski, która wyłoniła nam czterech półfinalistów. Oto oni:

  1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  2. PGE Skra Bełchatów
  3. Asseco Resovia Rzeszów
  4. KS Jastrzębski Węgiel
Aby znaleźć się w półfinałach każda z drużyn musiała dwukrotnie pokonać swoich przeciwników. Łupem Kędzierzynian padła drużyna z Bydgoszczy [ZAKSA-Delecta 3:1 (20:25, 25:18, 30:28, 25:18), Delecta-ZAKSA 1:3 (24:26, 25:18, 23:25,.