O czym chcesz poczytać na blogach?

Jasna góra

piesza pielgrzymka - bloog.pl

Kożuchowa

>1.08  Grypy dotarły do Głogowa i tam o godz. 18:30 w parafii MB Królowej Polski odbyła się wspólna Msza św. dla wszystkich grup. Kazanie wygłosił ks. bp. Edward Dajczak. Po skończonej liturgii pielgrzymi udali się na nocleg do mieszkańców Głogowa.

2.08 Po modlitwach porannych wyry szyła XXVI Piesza Pielgrzymka Głogów - Jasna Góra.

Do wcześniej wymienionych grup dołączyły grypy z parafii z Głogowa:

ZIELONA,NIEBIESKA I CZERWONA

2.08  Pierwsze ważne miejsce gdzie przechodzi pielgrzymka to Grodowiec - sanktuarium MB jutrzenki nadziei.

4.08 Pielgrzymi docierają do Trzebnicy - miejsce zwane przez wielu pielgrzymów Góra przemienienia - fizycznie po.

emerka.blog.pl - tu nie ma klamek, tu nie ma drzwi..


::strona główna::podobnież Jasna Góra leży pod heyowem :))

Takoż wynikało z przejęzyczeń.
Bo otóż w okolicach heyowa mojego drogiego, którego to dni były i festyn psiękny :))) jest tylko jedna góra (była druga saneczkarska na zimę, ale dosłownie ją ziemią zrównali... I już dzieci nie chodzą na tę górkę na saneczki... Nie ma, nie ma gór w heyowie :)). Jest jedna góra i dlatrego nazywa się.

Bóg też ma poczucie humoru...

Biało-niebieskiej
Nieoficjalna strona parafii p.w. Najświętszego Zbawiciela
.:: Moje ulubione:
Lednica 2000
Parafia p.w. Najświętszego Zbawiciela
Piesza Pielgrzymka Gorzów - Jasna Góra
Portal Katolik.pl
Portal św. Izydora
Portal Wiara.pl
Radio Chrześcijanin
Radio Party - najlepsza muzyka w Internecie
Strona IV Liceum Ogólnokształcącego, której jetsem.

wierny.blog

Najlepiej gdzieś na Tysiącleciu.
- Tam się wychowałam – wyjaśniła. – Lubię tę dzielnicę.

Wyliczyła, ile pieniędzy zostanie na nowe meble, a które sprzęty powinni zachować. Lodówka powinna być, rzecz jasna, nowa, błyszcząca i pojemna. Określiła też bardzo dokładnie datę poczęcia i urodzenia pierwszego dziecka, co było sprzężone z planem pozyskania aplikanta, który na czas ciąży i pierwszych miesięcy po narodzinach maleństwa przejąłby większość spraw w kancelarii. Na wakacje mieli jeździć naprzemiennie nad morze i w góry. Mieli się dobrze odżywiać i od czasu do.
Głównej bramie kłębił się tłum. Mariusz przedarł się przez szpaler gapiów i zobaczył policjantów powstrzymujących podnieconych pątników. Samochody strażackie i karetki czekały w pogotowiu. Mariusz przepchał się przez tłum do znajomego dziennikarza, który wyjaśnił mu, że klasztor ewakuowano i zabroniono doń wstępu po informacji o podłożonej w sanktuarium bombie. Jasna Góra znów oparła się jego woli.

Mariusz wycofał się i ruszył błoniami w dół, w stronę miasta. Uszła z niego energia. Poruszał się wolnym spacerowym krokiem. Skręcił w ulicę Kościuszki i przypomniał sobie, że powinien wstąpić do multikina, żeby się dowiedzieć, dlaczego na elewacji nie ma już banerów promujących.

Alleluja i do przodu .....* Jedziemy na Jasną Górę do Matki Bożej. Jeżeli Matka nie pomoże, to kto pomoże? Jeżeli nasza Królowa nie pomoże, to kto pomoże? Nieraz potop nas zalewał, krew się rzeką lała, a Ona ciągle pomaga i ciągle powstajemy z pożarów, z upadków.
Źródło: z homilii na pielgrzymce młodych słuchaczy Radio Maryja - Jasna Góra, 2.X.1999 r.

* Ludzie pokazują palcami, jakim ja samochodem jeżdżę. Że mercedesem klasy S. A niby czym mam jeździć? Na krowie mam jeździć? Mogę na krowie, ale gdzie ja bym tę krowę trzymał w Radiu Maryja?
Źródło: Radio Maryja, 14 lutego 2005

*.