O czym chcesz poczytać na blogach?

Jarosław kaczyński

Potyczki polityczki

Wypowiedzi i działania mieszczą się w ramach gombrowiczowskiej prowokacji. Np. w relacjach z PiS Palikot po dziecinnemu przedrzeźnia, bawi się w lustro. Chyba znamy tę głupią zabawę z dzieciństwa, jest dość niewinna a jednocześnie wyjątkowo drażniąca. Świętego mogłaby wyprowadzić z równowagi i Palikot, przedrzeźniając Jarosława Kaczyńskiego i jego popleczników, właśnie wyprowadził z równowagi ukrytych w kampanii bojowników PiS.

Przedrzeźnianie PiS pokazuje całą fasadowość i małość tego co ta partia robi. Kiedy w kampanii ogłoszono „przemianę” Jarosława Kaczyńskiego, wywołaną – jak tłumaczyli.

ojczyznaszarzyzna

Że aktywny polityk PiS jest bardzo dobrym znajomym niezależnego dziennikarza i na organizowanych przez niego przyjęciach poszukuje młodych ludzi do pracy w partyjnych kadrach. Słucham czasem Zaremby (którego skądinąd bardzo cenię) jak w coraz bardziej rozpaczliwym stylu usiłuje bronić rządów obecnej ekipy i zastanawiam się jakby Jarosław Kaczyński nazwał sytuację, w której – dajmy na to – na imieninach u Tomasza Lisa Grzegorz Schetyna werbował do współpracy z PO młodych dziennikarzy.     

PO czy PiS a może PiSlam ? Oto jest pytanie ...

W Korei Płn. w każdej instytucji, na każdej ścianie wiszą portrety Kima, w Polsce za prezydentury Jarka, wisiałyby portrety Lecha Kaczyńskiego, w najgorszym wypadku o zgrozo Jarka.

Jarosław Kaczyński, nie dość, że zabrałby nam wolność słowa, to jeszcze siłą zmusiłby nas do nauki religii wg o. Rydzyka.

Jarosław Kaczyński, stary bezdzietny kawaler, zabroniłby rodzinom, które nie mogą mieć dzieci, stosowania metody in vitro, metody, która często jest ostatnią nadzieją.

Jarosław Kaczyński, przy pomocy posła Artura Górskiego, usunąłby sprzed pałacu pomnik Poniatowskiego, i postawił nowy - Lecha Kaczyńskiego. W razie czego, obok tego.

07:44, bartesso
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 02 września 2010
Historia Jarosława Kaczyńskiego

To niewiarygodne, że katastrofa smoleńska, stała się pretekstem do zmiany przez Jarosława Kaczyńskiego faktów z przeszłośći. Zapytałem moich rodziców, czy słyszeli w 1980 roku o Kaczyńskich. Odpowiedzieli po namyśle - "nic sobie nie przypominamy". Neguje udział w.

Partia Miłości, Sprawiedliwości i wszystkiego co naj

Komentarz »
Tylko dla prawych i sprawiedliwych

RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?

Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o.

Tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów˝.

W ˝Głosie Wybrzeża˝ z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim.

Tagi: Kaczyński PIS samoobrona
14:25, partiamilosci , Jarosław Kaczyński
Link Dodaj komentarz »
.