O czym chcesz poczytać na blogach?

Jarmark bożonarodzeniowy

S ' A g a p o - tytułowa - bloog.pl

Główną atrakcją miejskiej wigilii w Zielonej Górze będą kolędy w wykonaniu Eleni.

Jarmark Bożonarodzeniowy na deptaku rozpocznie się w środę (16 grudnia). Zakończy go niedzielna wigilia (20 grudnia). Na starówce pojawią się stragany z rękodziełem, odzieżą, ozdobami. Na jarmarku ma handlować ponad 50 kupców.

.

"...w życiu piękne są tylko chwile..." - Onet.pl Blog

Parę dni temu, po dość intensywnej pracy, ciężkim dniu, postanowiłam przejść się po starówce, żeby choć na chwilę zapomnieć o pracy, a przy okazji zobaczyć jak prezentuje się jarmark bożonarodzeniowy.

Poczułam atmosferę świąt i zrobiłam parę fotek. Nie najlepszej może jakości, ale przyjemnych w odbiorze - tak myślę.

Słodkie życie

Zakupy są dla mnie prawdziwa zmorą. W tym roku zrobiłam coś podłego. Zrobiłam mężowi długą listę zakupów spożywczych i wysłałam do supermarketu, a sama podstępnie wykupiwszy dwa bilety wyrwałam się na wycieczkę do Drezna na jarmark bożonarodzeniowy. Kwaśna mina mężowska wskazywała na niski poziom zachwytu, lecz argument, że najwyższa pora dziecku trochę świata pokazać, trafił na podatny grunt i zaowocował ojcowska zgodą.

Z życia Saszek

RSS
sobota, 10 grudnia 2011
Spacer po Wrocławskim Rynku - z Dorotą i Łukaszem

Wybraliśmy się na spacerek z Dorotką i Łukaszkiem i oczywiście ich mamą Gosią. Czekały na nas super atrakcje.

1. JARMARK BOŻONARODZENIOWY - tutaj zakupiliśmy grillowane oscypki.

2.Można się było napić pysznej, gorącej czekolady.

 

3.Oj od razu cieplej się zrobiło.

4. Podziwialiśmy rzeźby lodowe, nawet posiedzieliśmy na lodowym fotelu.

 

5. A to pocztówka.

 

Była też piękna choinka, fontanna, sanie z reniferami, mimy. A i super takie stoiska z bajkami, podchodziło się do nich i bajeczka.

złote myśli czarną nitką wyszywane

Ciekawego, więc przeszliśmy tylko kawałek i na tramwaj do domu. Karolowi jednak zachciało się tosta. Po co ja mu pokazałam miejsce, gdzie je sprzedają... Jak już poszliśmy zjeść te tosty to i pomyślałam, że może warto zajrzeć, czy Jarmark Bożonarodzeniowy jest też w niedzielę. No i okazało się, że... był :)) Na środku rynku postawione jest kilkanaście budek z jedzeniem, prezentami, ozdobami. Jest też lasek bajkowy dla dzieci z atrakcjami. Najfajniejszy chyba jest jednak.

Kraina rozmaitości

14:23, a-gunia1983 , Anioły
Link Komentarze (1) »
Wspomnienie jarmarku adwentowego!

W grudniu, a dokładnie 4 i 6 odbywał się w Bydgoszczy Długi Jarmark Adwentowy. Jest co wspominać. Przemiła atmosfera, bardzo dobra organizacja, konkursy i.

Sobie mojego domowego zakątka bez blasku świec. Działają na mnie kojąco, czuję się wtedy jak w magicznej krainie. Do tego ulubiona płyta z przebojami Celin Dion, obowiązkowo wyłączony telefon i można się relaksować.

No to siup i mamy dwa komplety świeczników na podgrzewacze: jeden codzienny a drugi bożonarodzeniowy.