O czym chcesz poczytać na blogach?

Jared leto

Marsowe opowiadanie - Onet.pl Blog

New friendship
Odcinek 165
- Dziękuję, że przyjechaliście- Trójka mężczyzn usiadła przy stoliku w szpitalnej kawiarni. Spoglądali na siebie doskonale zdając sobie sprawę z tego, po co spotkali się tutaj. Jared trzymał w dłoniach kubek z parującą jeszcze kawą, Shannon i Tomo czekali na swoje zamówienie. Młodszy Leto wyglądał na zmęczonego, prawie nie spał w nocy czuwając nad Alex, w razie gdyby czegoś potrzebowała. Niby było dobrze, ale pewne myśli nie chciały go opuścić. - Mam wrażenie, że was zawiodłem, ale musicie mnie zrozumieć, że nie mogę teraz postąpić inaczej. Nie mogę i nie chcę. Alex i nasze dziecko potrzebują mnie, nie mogę ich zostawić na tak długi.

Niełatwo jest znaleźć siebie, nawet na końcu drogi-find myself in the end - Onet.pl Blog

Takie szczęście odczuwane przez głupotę.-Nieważne.

-Ale skąd ją znasz?-powtórzył pytanie Tomo, wycierając brązową plamę na jego czerwonym T-shircie.

-Nasi rodzice się znali, a my kiedyś tam chodziliśmy razem do szkoły... albo na studia?-zaczął się zastanawiać, patrząc w pewien punkt w suficie.

-Jeju, Mercer, ty studiowałeś?-udawał głupka Jared.

  Menedżer puścił to mimo uszu i szybko dopił kawę.

-Okay, to ja jadę, muszę pozałatwiać kilka spraw-powiedział, wstając.

-A my co mamy robić?-zapytał Tim.

-Cóż, odpoczywajcie. Jest tu trochę do zwiedzania, niedaleko jest przecież jezioro i ciepła pogoda. A woda i wysoka temperatura i wy=podryw. Tylko nie.

Przytulił.

-Jerry?-chciała się upewnić.-Co ty tu robisz?

-Ahh, jestem z moim zespołem-odpowiedział.-Chcemy zrobić kolejny teledysk, ale dopóki nie przywiozą nam sprzętu nie możemy nic zrobić.

  Jay uśmiechnęła się. Jerry zawsze był dobrze zorientowany w gwiazdach i gwiazdkach Ameryki, więc może on będzie wiedział coś o owym Shannonie Leto.

-Mam pytanie: wiesz kim jest Shannon Leto?-zapytala dziennikarka.-Kilka minut temu go spotkałam i...

-Gra w moim zespole-wyjaśnił Jerry z uśmiechem.-Jest perkusistą.

-Och-westchnęła. Czyli był muzykiem. A ona nie interesowała się muzyką.-Oooch.

  Jerry roześmiał się.

-Co u Ginny?-zapytał.-Ile już ma?

-W styczniu.

awake-and-unafraid - Onet.pl Blog

To w czym problemo?!- uniósł ręce na wpół zgięte, tak jakby chciał powiedzieć "No hello!". Wywróciłam oczami.
-No przepraszam was bardzo, że nie zaczęłam piszczeć i biegać nago po ulicy, gdy się o tym dowiedziałam!- Frank zaczął chichotać, za co potem oberwał ode mnie w głowę. -Gee, zaskoczyłeś mnie, ale sama nie wiem, czy dobrze zrobiłeś zapraszając Leto. A jak nie będę wiedziała co powiedzieć jak coś palnie?! Albo gęba mi się nie będzie chciała otworzyć?! Albo jak się zsikam na środku autokaru ze śmiechu, jak zobaczę jego ryja?! Różnie to bywa...- Czerwonowłosy się zaśmiał.
-Ty już się nie bój, jeśli będziesz gadać tak jak teraz to zapewniam cię, że nawet nie dasz mu dojść do słowa i to on.Spojrzałam się na niego z ukosa. Miał nałożone okulary na nosie, czym od razu u mnie zaminusował. Gdy widzę kogoś pierwszy raz to lubię, gdy pokazuje mi oczy, bo z nich można dużo
wyczytać. W ogóle po co mu okulary, kiedy na dworze było już prawie ciemno?! W każdym razie słońca ani śladu. Włosy oczywiście artystycznie nastroszone, a strój wyglądał dosyć... jaredowo. Jeansowa kamizelka z ćwiekami, czarna koszulka pod spodem i ciemne rurki.
Następnie mój wzrok przeszedł na jego rękę, na której nałożone było masę bransoletek, w tym ta z serduszkami. Zaśmiałam się w duchu. Ja też miałam podobną, tyle że z napisem "Provehito In Altum" (rzeczywiście taką posiadam. :D -przyp.aut.). Poza tym również miałam nałożony.

thirty-seconds-to-mars *...::30 Seconds To Mars::.. - blog4u.pl

Październik
elokuu - sierpień
kesäkuu - czerwiec
toukokuu - maj
huhtikuu - kwiecień
maaliskuu - marzec
tammikuu - styczeń

linki

  30 Secends To Mars - polish side
  30 Secends To Mars - english side
  Blog o zespołach
  Blog o 30StM
  Kolejny blog o 30StM
  I jeszcze jeden blog o 30StM
  I znowu blog o 30StM
  blog o 30StM i Jaredzie!! polecam!
  szybko wyszukaj na blogu x]
  tekst i klip do "the fantasy"
  info o Jaredzie x]
  dyskografia zespołu i "From Yesterday", "The Kill", 'Beautiful lie"
  Jared Leto poturbowany
  gify z Jaredem i obrazki
  Jared Leto grozi krytykom kijem baseballowym
  nagrody MTV, filmiki z Jaredem x]
  foty Jareda
  filmiki z Jaredem i zdjęcia
  foty Jareda, artykuł na onet.pl
  artykuł z onet.pl i egoiści.pl, zdjęcia
  Jared Leto nie chciał grać u Eastwooda, zdjęcia,
  tapety z 30StM, teksty piosenek
  Jared będzie.

. - bloog.pl

Ale musze na chwile wyjść. Dasz sobie radę beze mnie? – spytałam na co dostałam twierdzącą odpowiedź. Przesłałam przyjaciółce całusa i czym prędzej wyszłam  mieszkania.

Wsiadłam do samochodu i ruszyłam do posiadłości panów ‘Fuckin Leto’. Czułam jak złość rozsadza mnie od środka. Jak go zobaczę to go zabiję ! Przepraszam, zamorduję. Chociaż śmierć i tak jest łagodna. Gnałam samochodem jak wiatr, kategorycznie łamiąc pół przepisów drogowych.  Teraz to nie było ważne, liczyło się tylko dobro Eli.

Nawet, gdy stanęłam przed drzwiami nie zlękłam się. Nacisnęłam dzwonek i cierpliwie,  czekałam, aż któryś z tych padalców mi otworzy. Pieprzone zrządzenie losu chciało, by gorsze wcielenie braci ‘Fuckin Leto’ otworzyło mi drzwi. Czytaj to jak : Jared bez koszulki z mokrymi włosami. Masakra, jedna wielka masakra. Przełknęłam głośno ślinę i pomodliłam się w duchu. Matko, czy ja zawsze muszę mieć takiego pecha?

-Witaj w naszych skromnych progach- ale zaraz obije mu tą śliczną buźkę!- Do kogo panienka przyszła-.

"Jeśli masz dosyć odwagi, żeby marzyć, wszystko jest możliwe." - Jared Leto - Onet.pl Blog

Czuła, jak jego wzrok przebija się do wnętrza jej umysłu, i wyczytuje z niego całą prawdę, której tak bardzo bała się powiedzieć. Speszona spuściła wzrok, uważnie obserwując swoje jakże ciekawe w tej chwili buty, będące znoszonymi, obtartymi czarnymi trampkami. Obawiała się tego, co zaraz nastąpi. Była pełna strachu, wydawało jej się, że jakimś sposobem Jared wie o wszystkim. Jesteś tchórzem, Peszko, drwiło z niej sumienie. A On, nieświadomy tego, co ona właśnie przeżywa, uśmiechnął się tym rodzajem uśmiechu, który bez względu na wszystko zaraża i przywołuje jakieś przyjemne uczucie, wewnętrzny spokój. Lecz ten błogi stan u Amalii nie trwał długo, jeśli w ogóle przyjąć, że jakimś cudownym.

Zdjęciami, równoległa do wejścia ściana wykonana w całości ze szkła, z przepięknym widokiem na oddaloną o dwie ulice plażę, który robił naprawdę duże wrażenie, niewielki stolik do kawy, plazma z najnowszą konsolą do gier z technologią Kinect, czekoladowy futrzasty dywan, dwa skórzane fotele i wielka skórzana kanapa, na której oto siedział starszy Leto w samej osobie.

- Amalia? - spytał, dość zaskoczony jej wizytą.

Wstał powoli i przygryzł dolną wargę w.