O czym chcesz poczytać na blogach?

Janusz palikot

polityka - Onet.pl Blog


16 kwietnia 2008
Janusz Palikot -afera o stan zdrowia Prezydenta

Cała afera w sprawie pytania posła Janusza Palikota o zdrowie Pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest dla mnie  całkowicie nie zrozumiała. Nie rozumiem co złego jest w pytaniu? Tym bardziej, że widząc niektóre wystąpienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego jego ogólne zachowanie i tysiące.

Komentarza słów kilka...

Poprzez pełną inwigilację. I tak jesteśmy najbardziej inwigilowanym państwem w Europie, a przepisy ACTA byłyby zwyczajnie tymi uprawnieniami zapisanymi na papierze i stosowanymi na większą skalę i legalnie.

Ale wracając do Palikota. Przewodniczący swojej nowej lewackiej partii próbuje się wślizgnąć do środka tego manifestującego tłumu i przekonać ich, że jest z nimi, że jest za wolnością! Lewak za wolnością? Tu nie chodzi o wolność związków homoseksualnych panie Januszu, ale o wolność słowa i Internetu, które są największymi przeszkodami władzy w całkowitym ogłupianiu społeczeństwa. Janusz Palikot, mimo że jest w innym ugrupowaniu, jest politykiem tego samego pokroju, co Tusk i jego pajacyki. Dlaczego pan premier nie.

…tak na marginesie

staniszewski

Totem, kuper i okulary, czyli utopia państwa idealnego Janusza Palikota.

In Polski Duch, Tłumologia, Zaobserwowane on Październik 3, 2010

Ma być przecież wyzwoloną kobietą z prawem do wielokrotnego orgazmu i aborcji na życzenie. M. Gretkowska co prawda nie postulowała refundacji wszczepiania drugiej łechtaczki (opisywała kiedyś te fantazje), ale przecież kongres był dopiero początkiem.

W palikotopii wszyscy obywatele mają przede wszystkim zapewniony darmowy dostęp do facebooka, gdzie odbywa się notoryczna edukacja seksualna i spontanicznie zawiązują się, a następnie są rejestrowane kolejne związki partnerskie zarówno hetero, jak i homoseksualne.

Jan Panda

Przygotowały wyborców i komentatorów do efektownego wejścia nowej siły politycznej. Konsekwencje tej zmiany, choć na pierwszy rzut oka nie napawają optymizmem zwolenników prawicy, mogą okazać się pozytywne. Dzięki obecności lewicowego w sensie społecznym Ruchu Palikota Platforma, rządząca w stabilnej koalicji z PSL  może spokojnie rozgościć się w centrum sceny politycznej. Atakowana z jednej strony przez parlamentarzystów nowej formacji, z drugiej zaś przez wciąż liczny klub PiS, będzie utrzymywała stabilny.Celując w wyborców środka. Przy obecnym nastawieniu Platformy na realizację aspiracji większości Polaków, może okazać się to zbawienne dla zwolenników prawicy. Gdyby bowiem w parlamencie nie pojawiła się równie radykalna lewicowa siła jak posłowie partii Janusza Palikota (nie traktuje obecnego SLD, jako partii lewicowej inaczej niż tylko z nazwy) Platforma, podgryzana tylko z jednej strony, naturalnie przesuwała by się na lewo, co w sytuacji posiadania pełni władzy w Polsce, skutkowałoby niekorzystnymi dla.

TheMakowiec

Kto inny? Może do tego czasu powstanie inna partia, na którą będzie warto zagłosować. Na chwilę obecną ponad Palikota nie mamy godnych alternatyw. Chciałoby się rzec „Mariusz Pudzianowski na prezydenta! Polska potrzebuje silnej władzy!”. Może Palikot coś zmieni. Ma moje poparcie, chociaż to człowiek nieobliczalny, wręcz szalony. Ale ma swój styl, który jest w moim guście. On nie przebiera w środkach.
Podwyżki cen żywności i paliw, leki refundowane, wiek emerytalny, ACTA. Toczymy właśnie z tym.

Będą jeszcze żyli gdy ja już odejdę, by ich czasy były lepsze niż te, w których mi przyszło żyć.
Anonymous- wherever you are. Thank You. For Your fight. Thank You.
Wojna wymaga ofiar. Ale bez poświęcenia… nie ma zwycięstwa.
Czyżby trzecia wojna światowa rozegrała się w cyberprzestrzeni?

ZYGFRYD GDECZYK

http://www.facebook.com/widgets/like.php?href=https://cyklista.wordpress.com/2012/04/11/swiete-krowy-wsrd-wiodacych-lapserdakw/

Tagi: Politycy, Janusz Palikot, Wprost, Piotr Najsztub, Policja, Józef Michalik

 

IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie

Palikot: Arcybiskup Michalik przez pół roku znęcał się nad policjantem. To jest chamstwo

wczoraj, 13:28GK / Wprost

Przemyślenia z drogi...

Przemyślenia z drogi...

Świat polityki widziany przez brudne okno tramwaju.
Kategorie: Wszystkie | Kościół | Ludzie | Politycy | Polityka | Społeczeństwo | Wydarzenia | Świat
RSS
czwartek, 05 kwietnia 2012
Więzienia Palikota


Nadal tak uważam, a gówniarskie wystąpienie posła Palikota w sprawie jakichś przeprosin za więzienia CIA w Polsce spowodowało, że odświeżam temat. Z tego co widzę Janusz Palikot ma co raz więcej ciekawych pomysłów na politykę. Skończyło się wybieranie posłów innym klubom padł pomysł przeglądów technicznych rowerów, a wczoraj pomysł przepraszania za coś co jest czymś tak normalnym, że aż strach pomyśleć co by.