O czym chcesz poczytać na blogach?

Janusz laskowski

All Good Thinks - Onet.pl Blog

Że tak często płaczę ja,
Że tak często płaczesz ty ..."


Przywitałam Was tekstem piosenki Janusza Laskowskiego

Tak to już chyba jest... każdy ma mniejsze lub większe zmartwienia.
I z.

Przyjazny blog księdza Karola

Janusz Laskowski – Śnił mi się rodzinny dom

07 maj

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Wrażeń i doświadczeń poszliśmy sobie po piwo(oprócz mnie byli to: Zbyszek, Aneta, Orzech i Ken). W międzyczasie zgubiłem klucze, które na szczęście po 4 godzinach udało się odnaleźć... Docierając na miejsce zdarzenia akurat grała wielka gwiazda polskiego heavy metalu: niejaki Janusz Laskowski z zespołem. Spotkaliśmy sobie część mojej dawnej klasy, z której to części częśc, jest częścia mojej obecnej klasy:P Przynajmniej nie będę się czuł samotnie od września. Dreszcze podniecenia i zniecierpliwienia były efektem oczekiwania na występ Brodki. Wynudziłem.

Do końca XXI wieku - Onet.pl Blog

Zygmunta Augusta

Przez Jego miłość do Barbary i do tej ziemi

Zachowaj mnie Panie...

 

Przez pamięć Papieża Jana Pawła II

Przez Jego miłość do Polski i do tej ziemi

Zachowaj mnie Panie...

 

Przez pamięć ludowego barda Janusza Laskowskiego

Przez Jego miłość do Beaty i do tej ziemi

Zachowaj mnie Panie...

 

Przez pamięć Martina2100

Przez Jego miłość do ludzi i do tej ziemi

Zachowaj mnie Panie...

 

Przez pamięć duchów przodków tu odpoczywających.

."Przeprowadzka"

saturday, 19.september.2009, 00:39
Właśnie obejrzałam tytułowy film.
Tu jest z niego piosenka:
Żółty jesienny liść" - Janusz Laskowski
Film bardzo dobry, trochę smutny i taki jakby to powiedzieć.. taki polski :)
Troszkę dziwnie mi się zrobiło jak się po obejrzeniu zorientowałam, że grający w nim Olgierd Łukaszewicz to ten sam aktor który grał gł. rolę w "Generale Nilu".. To są tak odmienne.

Blog Dagmary

Zwracał uwagę na ciekawe obekty znajdujące się na brzegu. Jedni zachwycali się przyrodą, inni fotografowali się na dziobie statku, a jeszcze inni spędzali czas w kawiarence pod pokładem. Na obiad udaliśmy się do pięknej augustowskiej restauracji rozsławionej piosenką Janusza Laskowskiego „Albatros”, a na lody do centrum miasta. Naszą wycieczkę zamykał spacer do Sanktuarium w Studzienicznej, brzegiem jeziora, wśród stuletnich dębów, śladami papieża Jana Pawła II, który w 1999 r. odwiedził to miejsce.
Dzisiejszego wieczoru.

Blog Tamu GruzyPoczątkowy kwadrans zdawał się wskazywać, że to gospodarze będą nadawać ton grze, bo szybko i w urozmaicony sposób atakowali, przynajmniej trzykrotnie mogąc zdobyć prowadzenie. Najładniejsza była akcja w 14. minucie, kiedy po zagraniu Andrzeja Kubicy z Januszem Surdykowskim silnie strzelał Grzegorz Wędzyński, piłkę odbił Mateusz Sławik, ale dobitka Dariusza Jareckiego minęła cel.

Po piętnastu minutach impet gospodarzy osłabł. Zabrzanie pierwszą groźniejszą sytuację stworzyli w 33. minucie, gdy Tomasz Moskal, chociaż.

Każdy powinien brać całą wine na siebie bo niebyło pilkarza który grałby przynajmniej przeciętnie.Widze też w tej przegranej wine trenera Marka MOtyki który jak sam powiedział zlekcewarzył pogoń szczecin dobrze że w następnym meczu będzie brońić ktoś z duetu Sławik Laskowski,,,,,,,,,,,może lepiej kubeł zimnej wody na początek sezonu niż spadek na koniec tabeli do 2 ligi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Komentarzy: 0 .