O czym chcesz poczytać na blogach?

Jane norman

Two drifters - Onet.pl Blogciężko Ci zrozumieć
drifter rouge
...Odwiedź Moje Niebo ...
Na zachodzie...zmiany:)
Frank O'Hara
"Adieu Norman, bonjour Joan i Jean-Paul"
Bois de Boulogne trwa dalej
Sekwana trwa dalej
Luwr jest ciągle otwarty trwa dalej prawie wcale go
nie zamykają
Bar Américain jest dalej francuski
de Gaulle jest dalej Algierczykiem podobnie jak Camus
Shirley Goldfarb jest dalej Shirley Goldfarb
a Jane Hazan jest dalej Jane Freilicher (chyba tak!)

Klub Coacha Poznań

Się do świata zewnętrznego.

To co opisałam jest jedynie niewielką informacją na poczet tego artykułu, warto zapoznać się ze znaczeniem poszczególnych liczb, ich wzajemnych kombinacji, częstotliwości występowania oraz wpływu liczb na życie osobiste i zawodowe. Informacje takie znajdziemy w wielu publikacjach, osobiście polecam „Numerologia” Normana Shine, „Jak poznać przeznaczenie” Jane Struthers’a oraz „Data urodzenia numerologiczne przesłanie” Grażyny Heinrich.

O tym czy metody, które opisałam powyżej są przydatne w coachingu musimy sami ocenić, ale z pewnością pozwalają lepiej poznać klientowi własną osobowość, skrystalizować pomysły i podjąć decyzje. Pomogą poznać ukryte możliwości, własną psychikę.

O TEATRZE !

Która się uniesie nie będzie nic. Właśnie tak myślę, że nic nie będzie, ale nie boję się tego nic.

Norman i Ethel od 48 lat przyjeżdżają na lato do pięknego, drewnianego domu leżącego nad złotym stawem. Tutaj wakacje spędzała ich córka Chelsea ( i tutaj smaczek: córkę Normana granego przez Zbigniewa Zapasiewicza gra jego żona Olga Sawicka:), która spotykała się z Charliem, teraz listonoszem. Przez dwanaście lat byli wakacyjną parą. Chalsea nie może porozumieć się z Normanem. Są do siebie podobni dlatego porozumienie jest trudne: dobrze nawzajem znają swoje słabe punkty. Są uparci i żadne pierwsze nie przyzna się, że kocha to drugie bez.

oraz Joanna Jeżewska

 

Przede wszystkim chapeaux bas! dla pani Stanisławy Celińskiej! Jak zwykle najwyższy poziom sztuki aktorskiej i wokalnej. Bohaterka sztuki to dojrzała kobieta, która w grudniu 1970 roku została trafiona tą samą kulą od, której zginął Janek Wiśniewski. W wyniku postrzału musiała usunąć płód. Przeżycie to było dla niej bardzo bolesne, nie potrafiła pogodzić się z usunięciem ciąży i stratą potencjalnego dziecka. Dlatego kiedy rodzi drugiego syna traktuje go jak małego księcia i opowiada mu często historię Ludwika XVI Burbona, którą jest zafascynowana. Utożsamia się z żoną Ludwika XVI Marią Antoniną,.

Filmy warte obejrzenia:) - Onet.pl Blog

Autorki książek dla dzieci - Beatrix Potter. Ukazuje jak przezwyciężyła despotyczną matkę, szowinizm w wiktoriańskiej Anglii i stała się najlepiej sprzedającą autorką.
  

Obsada:

Renée Zellweger : Beatrix Potter 
Ewan McGregor : Norman Warne 
Emily Watson : Siostra Normana 
Barbara Flynn : Helen Potter 
Bill Paterson : Rupert Potter 
Matyelok Gibbs : Pani Wiggin 
Lloyd Owen : William Heelis 
Jane How : Lady Armitage 
Anton Lesser : Harold Warne 
Perdita Weeks : Młoda Beatrix 
Richard Mulholland : Ashton Clifford 
Lucy Boynton : Beatrix, dziecko 
Justin McDonald : Młoda William Heelis 
David Bamber : Fruing Warne 
Oliver Jenkins : Młody Bertram

Kilka fotek: