O czym chcesz poczytać na blogach?

Jane fonda

fuckin'
przeczytaj 2005-08-06 19:01:33
skomentuj (9)
Że niby sposób na teściową?

Charlotte (Jenifer Lopez) znajduję sobie bogatego faceta, lekarza Kevina Fieldsa (Michael Vartan). Chcą się pobrać, ale na frodze staję przyszła teściowa Charlotte-pani Viola Fields(Jane Fonda).

Czy było tam coś o sposobie na teściową?
Nie! I niestety nie znajdziemy tego sposobu w całym filmie, chyba że za ten sposób uznamy powiedzenie teściowej że chcemy by była babcia naszych dzieci.
Tak zrobiła Jenifer Lopez, chociaż 10 minut temu okładała się. Ale gdzie ten sposób?Nie znalazłem go! Jednak mam przepis na mdły, głupawo rozkoszny, zupełnie mierny film:

1. Weź boską Jenifer Lopez, doskonale pasującą do roli uroczej żonki.2. Po 15 latach zaproponuj zniszczonej operacjami plastycznymi i aerobikiem jane Fondzie rolę wrednego na maksa babona. Ubierz ją u Gucciego i daj zarobić.3. Znajdź dla obu pań męża i syna. Idealny będzie Michael Vartan.4. Wyposaż całą rodzinkę w obrzydliwie wielką ilość pieniędzy. Kilka domów i walizki od Louisa Vuittona.

Film jest kobietą | kobieca krytyka filmowa

Wydaje się zatem „Barbarella” ciekawą mieszaniną elementów zarówno szowinistycznego, jak i feministycznego spojrzenia, znamienną dla ówczesnych przeobrażeń społecznych.

Na koniec

Film wart jest obejrzenia z kilku powodów: główną bohaterką jest kobieta, dialogi i sytuacje z całym swoim kiczowatym bagażem są mimo wszystko zabawne, Jane Fonda jest niezłą aktorką, a cały film zawiera kilka scen, które śmiało mogą pretendować do miana kultowych.

Film nie jest wart obejrzenia z kilku powodów: dialogi są płytkie, akcja czasami się dłuży, film jest kiczowaty, nie wnosi nic odkrywczego do historii kina, może razić golizna i sceny erotyczne obliczone na przyciągnięcie spragnionego nagości.

szaleństwa Darkii i Ellegmei

Swoje opinie i ogólnie kompletnie wymyka się spod kontroli. A ostatni wypadek samochodowy jest kroplą, która przelewa czarę goryczy. Doprowadzona do ostateczności matka, Lilly (Felicity Huffman) postanawia zabrać impulsywną i nieokiełznaną córkę tam, gdzie przysięgła sobie nigdy nie wracać... do domu swojej matki w Idaho. Matka rodu, Georgia (Jane Fonda) nie jest typową słodką i czułą babcią. Jej życie toczy się w myśl żelaznych zasad, a każdy, kto przebywa pod jej dachem musi się im podporządkować: Najważniejszy jest Bóg, potem ciężka praca, a później cała reszta. Teraz obciążona wychowaniem młodej kobiety, będzie musiała wykazać anielską cierpliwość, aby zrozumieć, co kryje się za.

Nad bardzo ważną ustawą przez jednego z najbardziej wpływowych członków parlamentu, kongresmana Longa (JOHN GOODMAN, The Big Lebowski, Roseanne), Evan jest pewien, że jego modlitwy właśnie zostały wysłuchane. Chociaż jego współpracownicy - asystentka Rita (WANDA SYKES, Sposób na teściową), szef zespołu Marty (JOHN MICHAEL HIGGINS, Ubaw z Dickiem i Jane) oraz stażysta Eugene (JONAH HILL) - są zachwyceni możliwością pracy z Longiem, Evan zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że oddali go to od i tak już zaniedbywanej rodziny. Władza jest jednak dla niego na tyle ważna, że przyjmuje propozycję. Wkrótce potem zaczynają się dziać dziwne rzeczy.. (reżyseria:Tom Shadyac)

Alleluja i do góry :-)

I...co dalej? Załóżmy, że mogę wybrać...że dostaję możliwość stworzenia sobie swojego Nieba (w woli ścisłości, nie zakładam istnienia żadnego innego miejsca, do którego moglibyśmy trafić po śmierci)...jakby ono wyglądało? Przywodzi mi to na myśl sytuację, o jakiej pewien czas temu czytałem w jednym z opowiadań Jonathana Carrola ("Pokój Jane Fondy" z cyklu opowiadań pt. "Upiorna dłoń"). Bohater po śmierci trafił do miejsca, w którym mógł wybrać, co chce teraz robić - mógł wszystko...Powiedział, że chciałby obejrzeć wszystkie filmy ze swoją ulubioną aktorką... - Jego prośba oczywiście została spełniona...a on przez całą wieczność nie robił nic innego... Wizja.

On The Red Land

Entuzjazm i intensywność życia m.in, gwiazd: Michael Jackson, Bruce Springsteen, Paul McCartney, Frank Zappa, Randy Newman, Holly Near, Janis Joplin, Cyndi Lauper, Madonna i Barbara Streisand. Podobnie jak: Marilyn Monroe, Judy Garland, Michael Douglas, Elizabeth Taylor, Vanessa Redgrave, Molly Ringwald, Jack Nicholson, Dennis Hopper, Charlie Sheen, Warren Beatty, Lily Tomlin, Jane Fonda, Donald Sutherland i wielu innych, większość aktorów to Dusze Dojrzałe.

Walczący Ralph Nader, Gloria Steinem, Oliver North, Abbie Hoffman i Tom Hayden to Dusze Dojrzałe, a równocześnie zapaleńcy. Carlos Castaneda, Lynn Andrews, Terry Cole-Whittaker, Brugh Joy, Shakti Gawain, Dan Millman i Elizabeth Clair Prophet są to duchowi poszukiwacze, nauczyciele i.

Sitting and watching

Witam po wakacyjnej przerwie. I przerwie po przerwie. To co, nadrabiamy?

Obława - Arthur Penn szlifujący formę przed "Bonnie i Clyde". Może trochę zbyt naiwny portret prowincjonalnego piekiełka z może trochę zbyt jednowymiarowymi postaciami (granymi świetnie przez gwiazdorską obsadę - Jane Fonda, Robert Redford, Marlon Brando, Robert Duvall). Warto.

Antychryst - po pierwszych informacjach miałem nadzieję na film, który spróbuje zbliżyć się klasą do "Europy", po pierwszych niepochlebnych recenzjach łudziłem się, że przynajmniej estetycznie będzie ciekawie. Okazuje się jednak, że tego przeraźliwie nudnego pustaka.