O czym chcesz poczytać na blogach?

Jan paweł ii

ifcia blogZłość piękności szkodzi
Przed kilku laty - wspomina watykański korespondent Telewizji Publicznej, Jacek Moskwa - po modlitwie "Anioł Pański" Jan Paweł II przemawiał, niemal krzycząc. Zaraz potem, podczas audiencji w Pałacu Apostolskim, Moskwa prosił Papieża, aby na siebie uważał, bo jego chrypka zaniepokoiła dziennikarzy.

I'm in love with myself

Francuskie. „Karolus Wojtyla” nawet się swoją pomyłką nie zmieszał.

Mitra dla papieża

Podczas swych licznych pielgrzymek po świecie Jan Paweł II otrzymuje czasem bardzo dziwne podarunki: płaszcz torreadora, meksykańskie sombrero, pióropusz indiański. Czasem przymierzał te zdumiewające stroje i nakrycia głowy..

Voyage! Voyage! Plus loin que nuit et le jour... Voyage! Dans l'espace inoui de l'amour... - Onet.pl Blog

Na brzegu,

Razem z Tobą nowy zacznę dziś łow...

***

KRÓTKA BIOGRAFIA JANA PAWŁA II

Urodził się 18 maja 1920r. w Wadowicach, zmarł 2 kwietnia 2005r. a Watykanie.

Pierwszy od 1523r. papież nie-Włoch; głosił posłannictwo, pielgrzymując.

Zanim Jan Paweł II został papieżem, nazywał się Karol Wojtyła. Jego ojciec był oficerem, matka zaś, która zmarła, gdy miał 9 lat, nauczycielką. "Lolek", jak go nazywano, dobrze.

Blog kosiczka89

kochani moi... wtorek, 03 kwiecień 2007, 20:44 Wczoraj mieliśmy drugą rocznicę śmierci Jana Pawła II który odszedł do domu ojca naszego. Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 roku o godzinie 21:37, wtedy wszystko się zaczynało bo odszedł nasz ukochany ojciec. Który był naszym przewodnikiem i jest nadal, ale.

Czarodziejki Ogród - bloog.pl

16px; color: #ffffff;">Nauczanie o Bożym miłosierdziu naznaczyło cały jego pontyfikat, a jego zwieńczeniem było ofiarowanie świata Bożemu Miłosierdziu w 2002 r. Jan Paweł II umarł w wigilię święta Bożego miłosierdzia. Beatyfikacja Jana Pawła II została ustalona na 1 maja br., z tego powodu, że przypada wówczas ustanowione przezeń.

Młodzieżowy Ruch Rycerstwa Niepokalanej w Grudusku

Jest Murzyn, a kiedy im mówimy, że to Polak, kardynał z Krakowa, odnoszą się do tego nieufnie. Dalsze słowa kardynała Felici o tym, że papież przybrał sobie imię Jan Paweł II, prawie utonęły wśród okrzyków radości i uniesienia.

Pisanie światłem .... Fotografie i nietylko..zapraszam - Onet.pl Blog

„Starajcie się odważnie dążyć do pełnej miary społeczeństwa. Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali!” / Jan Paweł II

kobra_urs (18:09)