O czym chcesz poczytać na blogach?

Jamie woon

Szczypta Kultury - Onet.pl Blog

27 czerwca 2011
James Blake vs Jamie Woon
Nie do końca jestem przekonany co do porównywania tych dwóch Panów względem siebie. Zastanówmy się jednak nad suchymi faktami. Wiek? Obaj urodzeni w latach `80, wprawdzie Jamie Woon w `83 a James Blake w `89 ale jednak można uznać, że to podobna generacja artystów. Oczywiście naciągając gdyż te 6 lat to jednak sporo czasu dla kształtowania swojej muzycznej drogi i określenia swojej wizji i pomysłu na muzykę. Cóż jeszcze - obaj bardzo modni, reprezentują godnie scenę klubową na arenie muzyki pop dzięki swoim ambitnym.

Alternatywny przewodnik po Pradze

– Wombats
4.12 – Beenie Man & Zagga
5.12 – Metronomy

LINK DO WYDARZEŃ: http://lucerna.musicbar.cz/

LUCERNA VELKY SAL:

27.10 – PJ Harvey

LINK DO WYDARZENIA: http://www.lucpra.com/program.php

MEET FACTORY

5.11 – IAMX
17.11 – FINK
18.11 – JAMIE WOON
25.11 – NEON INDIAN
4.12 – ZOLA JESUS, HIGH PLACES
6.12 – WAX TAILOR LIVE BAND

LINK DO WYDARZEŃ: http://meetfactory.cz/program/default.aspx

AKROPOLIS

24.10 – SUSHEELA RAMAN
26.10 – THE PROSTITUTES
27.10 – BELLERUCHE
4.11 – THE PYRAMIDS

LINK DO.

Brad Pitt Story

W domu – oznajmia zadowolony mężczyzna. – A teraz chodźmy, bo widzę, że wszyscy już czekają.
Wchodzicie do środka. Przy stolikach siedzi mnóstwo ludzi, widocznie jest to popularny tutaj pub. Twój wzrok przykuwa jednak czwórka osób siedzących przy jednym ze stolików w głębi sali, z czego trójka z nich – kobieta i dwóch mężczyzn, macha do Brada (i do ciebie?). Czwarta osoba, rudowłosa kobieta jest zajeta zawziętym tłumaczeniem czegoś jednemu z mężczyzn. Dopiero po chwili odwraca się i uśmiecha do was.
Brad im odmachuje i ciągnie cię do stolika. Tam następuje seria uścisków, podczas której ty dyskretnie trzymasz się obok. Potem Brad przedstawia was sobie. Ta rudowłosa, przemile wyglądająca osóbka to Jamie. Mężczyzna, z którym rozmawiała nazywa się Kurt i ma długie do ramion blond włosy. Ma trochę posępny wygląd, ale uśmiech dodaje mu w pewien sposób uroku. Pozostała dwójka to czarnowłosy Peter i blondynka – Ashley. Są narzeczeństwem, jak ci wyjaśnia szeptem Brad.
Zamawiasz sobie drinka, Brad zresztą też. Czwórka znajomych prześciga się w zadawaniu ci pytań. Ty odwdzięczasz im się tym samym i wkrótce odkrywasz, jakimi interesującymi postaciami oni są. Peter i Ashley są niesamowicie słodcy, poza swoim hobby – hodują pająki i węże. Z tego, co się dowiedziałaś, mają w domu sporą kolekcję i jednych, i drugich. Jamie jest zagorzałą feministką i wciąż wykłóca się z Kurtem o prawa kobiet. On zresztą.

Tak bardzo kochany i wyczekiwany !!! - bloog.pl

Reakcję po zaszczepieniu 3 w 1.Po kilku dniowej hospitalizacji wypisano nas do domu. Niestety nie nacieszyliśmy się-maluch nadal nam gorączkował, gdy doszło do 40 stopni , o 2 w nocy  wróciliśmy na nasz szpitalny oddział . Tym razem stwierdzono mononukleozę o czym miała świadczyć stale utrzymująca się wysoka temperatura , zapalenie jamy ustnej ( bordowe ,krwawiące dziąsełka)i paskudna wysypka.  Wirus ten dał się strasznie we znaki Patrykowi i bezceremonialnie powodował stany zapalne i trudną do zbicia gorączkę oraz wiele szkód w Jego i tak osłabionym organizmie.Na dzień dzisiejszy od 2 dni jesteśmy na przepustce z naszej ukochanej placówki zdrowotnej i liczymy na wypis w poniedziałek. Stan.

 

Skończyłem już roczek. Czas podsumować moje poczynania i umiejętności. To zadziwiające jak bezbronna istotka w ciągu roku zmienia się w (na swój sposób )samodzielne dziecko.

Na dzień dzisiejszy:

Waga- 11 kg
nr. bucika -  20-21

  Potrafię robić "kosi kosi łapki", "brawooo", łapiąc się za główkę pokazywać jakie mam kłopotki a podnosząc rączki do góry jaki jestem dużyyyy. Przykładając telefon do uszka robię halo -halo (często wdaję się w dyskusję  telefoniczne wołając eeeeee). Na dowidzenia robię pa-pa i daję buziaczki. Umiem na prośbę rodziców wystawić stopki do wąchania (co mnie.

pollycarpus.blog

Od doskonałości?

Niedość, że Bóg został opuszczony przez człowieka, zadane zostało Bogu cierpienie i zło. Niedość, że jego stworzenie od tej pory cierpi i to z winy nie Boga, ale Szatana i własnej (czym jest świadomość cierpienia własnych dzieci dla Bytu doskonałego?)". Bóg podjął się zadania odkupienia nieswoich win, uniżając się i przyjmując ludzike ciało, przyjmując niedoskonałość, żyć wśród swoich niewdzięcznych dzieci, zostać za nich zamordowany i to ich rękami i w końcu zostać opuszczonym przez siebie samego! (Eloi, eloi, lema sabachtani?), czyli wstąpić w największą otchłań. Za największe Dobro Bóg został największym złem potraktowany.

Ludu mój ludu, cóżem ci uczynił?
W czymem zasmucił? Albo w czym zawinił?
Jam Cię wyzwolił z mocy faraona,
A tyś przyrządził krzyż na me ramiona...

Ludu mój ludu, cóżem ci uczynił?
W czymem zasmucił? Albo w czym zawinił?
Jam Cię wprowadził w kraj miodem płynący,
tyś mi zgotował śmierci znak hańbiący...


Ale Bóg nie ma nam tego za złe i nie obarcza nas poczuciem winy, a robi wszystko, żeby nas od niego wyzwolić. Bo jest Miłością. A Miłość nie pamięta złego, nie unosi się gniewem

skomentuj (1)
Strona główna
styczeń 2006