O czym chcesz poczytać na blogach?

Jamie oliver

Inspirujące

Się czy i u nas szkolne jedzenie nie zaczyna coraz bardziej przypominać amerykańskich standardów, w najgorszym tych słów rozumieniu.

Tagi: Jamie Oliver ted żywienie
19:28, astrologus
Link Dodaj komentarz »
środa, 10 marca 2010

Biblioteka Publiczna Gminy Nieporęt - bloog.pl

Przybyliśmy i jakie mamy miejsce w przyrodzie?

 

http://merlin.pl

 

 

Oliver, Jamie: Oliver w kuchni

 

 

"OLIVER W KUCHNI" w praktyczny sposób pokazuje, że przygotowanie posiłków może być prawdziwą przyjemnością. Z tą.

Do Ostatniej Strony - Onet.pl Blog

Kozła ofiarnego". Wszystko czego nie potrafił albo nie chciał robić szef, leżało na barkach Aleksa. Nigdy nie narzekał, bo zarobki nie były małe, a sam miał zapał całego świata. W dodatku plusował tym, że potrafił gotować niczym Jamie Oliver i Nigella razem wzięci. Tym razem w lodówce znalazłam pieczonego łososia w sosie koperkowym z napisem "Lubię się opalać 15 minut". Nakręciłam więc minutnik piekarnika na odpowiedni czas, nalałam soku i po chwili rozkoszowałam.

EmigrantkaUK

Przeglądarki na touchphonie, przez co traci na usability (jakieś podpowiedzi w kwestii sensownego tłumaczenia? Użyteczność, to nie jest to, czego szukam).

OK – kolejna na liście jest aplikacja z przepisami Jamiego Olivera – hmmm, może to  byłoby przydatne. Właściwie, to często sobie myślę (tylko bez złudzeń, proszę – żaden ze mnie filozof), zwłaszcza kiedy gotuję, że przydałby mi się taki ekran wbudowany w drzwi szafki kuchennej,.

ente w fabryce śrubek

ente_en
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 sierpnia 2009
jamie oliver i jego śniadania

Dostałam zaległy prezent urodzinowy od Situsiów - książkę Jamiego Olivera. Zaczytałam się oczywiście natychmiast i nabrałam ochoty na gotowanie (która mówiąc szczerze nigdy mi do końca nie mija:). No i się zabrałam. Na początek miałam ochotę na dobre śniadanie, a korzystając z urody balkonu.

..::Biografie Gwiazd::.. - Onet.pl Blog

Nim nagrać następna płytę - ekscytował się Lewis. Okolice Start Something zaznaczyły się również zmianami w składzie. A konkretnie powieleniem linkinpar kowego schematu: sześciu panów, w tym ekspert od samplingu (to właśnie ten nowy, Jamie Oliver). Album ukazał się w lutym. Co chwilę zarzuca się Lostprophets, że jak na utalentowanych to są trochę za śliczni. Dowód: Lee jest etatowym zwycięzcą sond internetowych (jak twierdzą fanki, dzięki powalające niebieskim oczom), a.

Notatki - UK Marty

I stacjach pociągów nadawane przez głośniki i przypominające, zeby nie zostawiać bagażu bez opieki (Don't leave your luggage unattended) ;-) Wszystkie osobistości w telewizji doradzają, ostrzegają, przypominają... Nigela Lawson, Jamie Oliver, Delia Smith mówią jak gotować, Gok mówi jak wyglądać dobrze nago (How to look good naked), Trinny and Susannah mówią co nosić, jeszcze inni mówią, jak udekorować dom, jak wybrać najlepsze oferty wakacyjne, gdzie się zgłosić.