O czym chcesz poczytać na blogach?

James thompson

Huncwocka to sprawa, naruszyć wszelkie prawa, narobić rabanu i uniknąć szlabanu! - Onet.pl Blog

Wpadała do niego szeroka wiązka światła, w której widoczne były wirujące drobiny kurzu.
Chłopak spojrzał na łózko Syriusza stojące obok. Było puste, więc ubrał się i zszedł na dół, do kuchni.
Przy stole siedziała jego mama, Dorea, Amy i Syriusz. James zajął miejsce obok przyjaciela, a następnie sięgnął po tosta i słoik z dżemem truskawkowym, jego ulubionym.
- Może przywitałbyś się z nami, synku? - zapytała uprzejmie Dorea, patrząc na syna z lekkim uśmiechem.
- Dżem dobry - mruknął Rogacz,.Się.
- Do szóstej. Ty pewnie do pierwszej? - rzekł Syriusz, nawiązując rozmowę z chłopcem.
- Skąd wiesz? - zapytał zdumiony, otwierając buzię z wrażenia.
- Łatwo było się domyśleć - wyszczerzył zęby w uśmiechu. - Jak się nazywasz?
- Mark Thompson. A wy?
- Ten niesamowity przystojniak o orzechowych oczach zerkających znad okularów, zapewne mających wzbudzać fałszywe poczucie miłości tegoż osobnika do książek to James Potter, który swym gorącym spojrzeniem roztopił już niejedno serce.

Historia o tym jak James co dzień zakochuje się w Lily... |

I przyciągnął mnie do siebie. Spojrzałam na niego mocno zdziwiona.
-Ty nie idziesz?
-Szkoda mi czasu spędzonego z tobą – uśmiechnął się i cmoknął mnie w czoło.
-Ach więc to tak – nagle poczułam się tak jakbym chodziła z Jamesem, zachowywaliśmy się zupełnie jak para. – Dobra, ty i Syriusz też powinniście iść już spać, żeby jutro dobrze zagrać.
-Naprawdę nie musimy…
-Ależ musicie – pociągnęłam „mojego chłopaka” żeby wstał i.Miejsca w najwyższym rzędzie. Przed nimi siadł nie kto inny jak blondyn z kolegami. Oglądał się raz po raz. W końcu komentator (Dean Mortens – Ravenclaw, czwarty rok) oznajmił wyjście zawodników na boisko.
-Dzisiejszy mecz Gryffindor w składzie: Thompson… Jones… Terens… Higger… Dencraft… Black… i Potter kontra Slytherin w składzie Malfoy… Graves… Donahue… Sullivan… Bigs… Gork… i Brighton. Kapitanowie właśnie wymieniają uścisk dłoni..

Głównym żródłem cierpień są wspomienia... - Onet.pl Blog

Ponieważ miastem Miracle rządzą dwie skłócone mafie: Wschodnia i Zachodnia. Swoje krwawe porachunki załatwiają na ulicach. Nikt nie śmiał by zgłosić tego na policję. Przecież mają tam swoje wtyki, a poza tym policja sama się ich boi. Kiedyś miastem rządził James Wright. Mimo iż był bossem mafii potrafił okazać serce. Jego dumą i symbolem władzy był naszyjnik ze szczerego złota z małym kawałkiem diamentu z korony królowej XV wiecznej Hiszpanii. Do tej pory nikt go nie znalazł. Został skrupulatnie schowany tuż.

Valentino!

Wiek: 25 lat

Zawód: Kierownik 2 hoteli, mafiozo

Stan: Wolny

Inne: syn Jose, brat Jamesa, robi wszystko co mu ojciec każe

6.Michael Valentino!!

Wiek: 24 lata

Zawód: płatny zabójca i kierownik SPA

Stan: Zajęty (Miranda Thompson)

Inne: syn Jose, brat Stephena, były chłopak Jane

BLOG ZAKOŃCZONY! "Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie" - Onet.pl Blog

"Georgia","serif";">Otarła oczy wierzchem dłoni i odetchnęła głęboko, aby powstrzymać łzy. Była tak szczęśliwa, jakby sama przed chwilą przysięgała miłość ukochanemu mężczyźnie. Widząc wzruszoną Lily i tryskającego dumą Jamesa, zrozumiała, że ci dwoje wreszcie się odnaleźli. Po tylu latach kłótni i sprzeczek, przepłakanych nocy i niewypowiedzianych słów jej przyjaciele nareszcie byli razem. Wesoły ptasi śpiew rozbrzmiał w ogrodzie; Casy uznała to za zapowiedź szczęścia i.

Na flirty”. Posłała jej przepraszający uśmiech i przyśpieszyła, ciągnąc za sobą Syriusza i jednocześnie w duchu błagając Merlina, aby pozwolił jej nie skręcić nogi w tych potwornie wysokich i niewygodnych butach. Kolejny powód, by udusić Samanthę Thompson.

Wsunęła się na miejsce obok Lily. Dziewczyna.