O czym chcesz poczytać na blogach?

James dean

limbiczny blog

Wiarę w siebie, dzięki czemu chętniej decydujemy się na ryzyko i poszukujemy większych wyzwań. Sprostanie tym wyzwaniom wzmaga z kolei wiarę w siebie."

Komentarzy: 2 james dean 2007.01.09 22:15 _______________________________
DEAN, JAMES DEAN  SNUJ MARZENIA
  JAKBYŚ MIAŁ ŻYĆ
  WIECZNIE.
  ŻYJ, JAKBYŚ MIAŁ
  UMRZEĆ DZIŚ.

believe-me-natalie.blog

Przecież moja ulubiona czynność, przynajmniej od kiedy mieszkam sama i nie mam nawet kota. Młodziutki chłopiec podaje mi lilię, delikatnie wyciera jej płatki z pyłu, dziękuję, zapalam papierosa. Zaciągam się nim, powoli wydmuchuję powietrze, właściwie nigdy mi papierosy specjalnie nie smakowały, ale to tak ładnie wygląda, tak stylowo wygląda, już Humphrey Bogart i James Dean, oni tak zmysłowo wyglądali z papierosem w ustach, na czarno-białych zdjęciach, Ale Sebastian też ma ładne usta i w sobie coś z Jamesa Deana, i idzie tu do mnie, skończone ujęcie, on w tym ujęciu tylko idzie przed siebie, taki pewny siebie i ma te ręce w kieszeniach czarnej marynarki, a w liceum kochały się w nim wszystkie dziewczyny, pewnie teraz tuziny kobiet.

All the things that come and go

Jest niesamowita, koncert ogolnie w ramach PPA, owacje na stojaca i pelna sala, a do tego 1,5h. dobrej zaabawy, polecam szczerze, na zachete proponuje:

http://www.youtube.com/watch?v=FZz7ij0jgTA

A pan Pe? Mysle intesywnie. nawet bardzo, chyba juz wiem, na pewno juz wiem, przeciez nic nowego nie wymysle ;)


2009-03-21 | 22:35:44 | biala
skomentuj 7

My James Dean

Tak!Tak!Tak!

Narozrabiałam... bardzo

A teraz mysle, intensywnie,

Jej, tak głupio to sie dawno nie czułam.

 "But I believed that for Quinn like me
Somewhere is waiting a man like James Dean
But I believed that for girl like me
Somebody’s waiting just like me."

Pinnawela- James.

Lektury

Pomimo skromnych środków, film jest bardzo sprawnie nakręcony. W porównaniu z innymi polskimi produkcjami jest to wręcz awangardowo zmontowany obraz. Ale, przede wszystkim, “Głośniej od bomb” to film niezwykle wzruszający. Kiedy Marcin myje ciało ojca, albo kiedy trumna jest spuszczana w dół a Komety zaczynają grać “Chciałbym umrzeć jak James Dean”, albo kiedy Marcin i Kaśka piją wódkę z butelki podczas stypy, albo… Można by wymieniać bez końca.

Cholernie ważny i mocny film.

Możnago zobaczyć na youtube. Poniżej pierwsza część, a potem trzeba szukać w “related”.