O czym chcesz poczytać na blogach?

James cameron

Kacper Jadczak

Ze każdy powinien zobaczyć ten film ponieważ nie da go się opisać słowami i chyba ten argument wystarczy aby was przekonać. Pozdrawiam!

Tagi: Avatar James Cameron
19:50, kacper542
Link Dodaj komentarz »
środa, 20 stycznia 2010

KULT-TURYSTYKA

środa, 27 maja 2009
Opłakane skutki kręcenia po wypiciu wódki
"Near Dark" to horror z 1987 r., nakręcony przez grupkę kumpli i znajomych Jamesa Camerona. Czy produkcję tę z geniuszem twórcy Terminatora łączy coś więcej niż życie towarzyskie filmowców?


Ekipa od Camerona

Bill Paxton, Lance Henriksen i Jeanette Goldstein - czyli kluczowe postaci z.

Świat Kate Winslet stoi przed tobą otworem! - Onet.pl Blog

 
Co prawda ta informacja krąży już po internecie od dawna,ale jest bardzo prawdopodobna. Wielkie dzieło Jamesa Camerona twórcy m.in."Avatara","Obcych- Decydującego Starcia","Terminatora 2 " oraz "Otchłani",wejdzie poraz kolejny do kin,ale tym razem w 3D!
Nie ma osoby która by nie znała.

chevysphere

Którzy poszli na 2D, albo obejrzeli w domu…), a jedynie tych, które wykazują się wyjątkową odpornością na wiedzę.

Fabuła Avatara oparta jest na historii indianki Matoax, którą zna chyba każdy, jeśli nie z lektury to z kina. Jeśli film Jamesa Camerona jest wtórny to w równym stopniu, co kolejne adaptacje tejże historii (a było ich niemało i to nie tylko „indiańskich”, zerknijmy na „Ostatniego samuraja”, czy inne pociotki „13 wojownika”*). Korzystanie z.

TITANIC - dziewiczy rejs statku marzeń ... - Onet.pl Blog

Wszystkie Wasze miłe słowa, uznanie i wszelakie pochlebstwa. To napawa mnie satysfakcją iż Blog jest oblegany i lubiany.

Tworzony był przez czternastolatkę, która zafascynowana produkcją James’a Cameron’a postanowiła zarezerwować sobie kawałek Internetu, aby podzielić się wiedzą i materiałami dotyczącymi owego filmu. To miłe, że tak wiele osób doceniło moją pracę.