O czym chcesz poczytać na blogach?

Jaki akumulator

Big Blue Eye

Następuje moment refleksji. Wychodzimy poza przyzwyczajenia i wciąż na nowo określamy – co tak naprawdę właśnie się dzieje? Gdzie tu i teraz jesteśmy? Jak dziś wygląda nasza Rzeczywistość?

Dopiero wtedy zaczynamy poszukiwać rozwiązań – jaki chcemy mieć rezultat? Co myślimy, że możemy uzyskać? Za miesiąc? W tym roku? Za dwa lata? Jak to zrobić? Jak kształtować Rzeczywistość, zamiast tylko na nią reagować?

Przechodzimy cały ten okrągły proces, szybciej lub wolniej, aby wreszcie -.

Fik na stolik i zatańczyć lambadę! Albo mówić bez opamiętania, mówić i mówić od początku i bez końca!

Kiedyś myślałam, że po prostu jestem nieśmiała i już. Potem dowiedziałam się, że to nie nieśmiałość, a introwertyzm. Po prostu. Ładuję moje życiowe akumulatory wtedy, kiedy jestem sama w ciszy i mam przestrzeń, aby myśleć i przeczuwać, i dopiero potem mogę z przyjemnością być w kontakcie z ludźmi. A niektórzy inni ludzie ładują swoje życiowe akumulatory wtedy, gdy są z innymi ludźmi w zgiełku i hałasie, i.

Blog tytuł mieć musi - a tu Figa - Onet.pl Blog


23 marca 2012
Tja...

Boli mnie głowa.

W domu od tygodnia chujnia.
Mąż jak jakiś lokator traktuje dom jak hotel z całodobowym zapleczem gastronomicznym.

Wiem, że ma pracę ponad dopuszczalne normy czasowe ... i łamane są jeszcze inne prawa pracownika. Bardzo dużo praw.
Może powinnam zakablować to inspekcji pracy?
No to parę osób straci.

15 marca 2012
Gdzie jest wiosna?

Noo...gdzie ta wiosna? Bo nie mam już siły i potrzebuję naładować akumulatory. Najchętniej z zastosowaniem ciepłych promyków słońca.

Dziś w pracy udało mi się dokończyć ... INWENTARYZACJĘ.
Tak, tą roczną, zamykającą 2011 rok.


Wdrażamy nowe plany marketingowe, nowy budżet,  całkowitą zmianę szaty.

Blog monika7791

2009-02-14 Mój samochód jest pojazdem chimerycznym i narowistym i od czasu do czasu odmawia posłuszeńtwa z bliżej nieznanych przyczyn. Najczęściej rozładowuje się akumulator, ale nikt nie wie, dlaczego. Zaczęło mnie to irytować, bo wprawdzie mogę pojechać do pracy rowerem, ale niekoniecznie lubię przy tym moknąć. Zaczęłam więc rozważać możliwości rozwiązania tego problemu. Zaczęłam od wyłączenia w samochodzie wszystkich.Się również zawodowo hodowlą papużek. Ma ich ponad 40 i ciągle słucham o nich fantastycznych opowieści. Nie tylko ja, wszyscy pracownicy i klienci również.
Ostatnio podsłuchałam wypowiedź kierowniczki na temat umierania:
- Gdyby miał się zdarzyć jakiś kataklizm, to ja bym chciała być wtedy w domu. Bo wtedy umierałabym razem z moimi papużkami. Byłoby mi dużo przyjemniej umierać w ich towarzystwie...

Nie zdzierżyłam i skomentowałam:

- Tak, a twoje papużki uniosłyby wśród świergotu.

Kobraczarna blog - bloog.pl

Hipermarketów, dworców kolejowych, korytarzy budynków publicznych i tym podobnych.
Wśród takich maszyn warto wymienić przede wszystkim zamiatarki. Profesjonalne zamiatarki wyposażone są w specjalne części zamiatające, które wyglądem przypominają tradycyjne szczotki, jakie używane są w gospodarstwach domowych. Trzeba jednak wiedzieć, że w tym przypadku te zmiotki są o wiele bardziej zaawansowane pod względem technologicznym. Przede wszystkim zamiatarka jest maszyną automatyczną, co oznacza, że praca na niej nie wymaga od pracownika zbyt.

Każde auto aby mogło poruszać się sprawnie pod drogach, musi zostać stosownie wyposażone. Między innymi akumulator samochodowy okazuje się niezbędnym urządzeniem, bez którego po prostu auto nie byłoby w stanie podróżować. Dlatego tez musimy bardzo dbać o tego typu sprzęty. Nie można przeciążać ich pracą bez przerw co kilka godzin.
Należy za to często poddawać je.