O czym chcesz poczytać na blogach?

Jak szybko schudnąć

Szlachetne zdrowie...

Policz witaminy na kalkulatorze...

Od 1 maja na stronie plusssz.pl możesz obliczyć, czy wraz z posiłkami jakie zjadłaś dostarczyłaś sobie odpowiednich witamin i minerałów jakie są niezbędne w twojej dzienniej diecie. Taki kalkulator witaminowy to rzecz może mało dokładna, ale może uświadomi ci, co warto jeść, a co może.

Czas na odchudzanie...

Każdy z nas pragnie być piękny i szczupły. Marzymy by szybko i łatwo schudnąć.Szczególnie marzą o tym kobiety! Nie oszukujmy się jednak, bo bez ćwiczeń i diety nie osiągniemy rezultatów. Czasem trzeba sobie pomóc i zakupić produkty, które ułatwią nam spalenie tłuszczu, lepsze wypróżnianie czy.

Blog dietetyczny z dostawą

Furorę w trakcie sylwestrowej zabawy.

Jeśli przewertujesz gazety i Internet to bez problemu znajdziesz tam mnóstwo propozycji diet, dzięki którym będziesz mogła schudnąć w ciągu kilku dni. Czy to naprawdę możliwe? Powinnaś wiedzieć, że nie! To co obiecują Ci twórcy tak zwanych „diet cud” jest swoistą mrzonką. Dlaczego? Nawet jeśli uda Ci się dzięki takiej diecie zrzucić kilka kilogramów w niedługim czasie, to zapewniam Cię, że efekt z pewnością nie będzie zbyt trwały. Bardzo szybko może się okazać bowiem, że już kilka dni po zakończeniu diety wrócisz do swojej poprzedniej wagi a nawet zwiększy się ona znacznie. Czy takiego efektu oczekiwałeś? Nie sądzę. Dlatego też przemyśl dobrze tą kwestię..

Wszystko o sims2 - bloog.pl

2 i wybieramy projects.Znajdujemy tam projekt który zrobilismy w warsztacie i wybieramy go.Będą tam różne dziwne obrazki wybieramy pierwszy.Następnie klikamy na ten obrazek prawym przyciskiem myszki i wybieramy otwórz za pomocą paint(albo jakiś inny program graficzny).Obrazki kolorujemy na ten kolor który chcemy i zapisujemy.To samo robimy ze wszystkimi obrazkami w projekcie.Gdy juz pokolorawaliśmy wszystkie obrazki jakie były w tym projekcie wychodzimy z dokumętów.Wchodzimy w.

Wszystko o sims2

Kategorie
  • wszystkie

jak szybko schudnąć lub zrobić się grubmym w the sims2

sobota, 03 stycznia 2009 11:00

Poczterdziestce – blog

  • In: Aktualności | Odżywianie
  • Comment!

 

Czyli jak szybko schudnąć, zrzucić brzuch.

Otyłość stała się obecnie poważnym problemem społecznym. Polska zajmuje jedno z czołowych miejsc w świecie w ilości ludzi z nadwagą. Badania pokazują, że właśnie nadmierne otłuszczenie.

Tkanki tłuszczowej.. Podstawą regulacji masy ciała jest kontrolowanie spożywanych kalorii. Z kolei zapotrzebowanie energetyczne danego człowieka związane jest z:
1. jego masą,
2. aktywnością fizyczną
3. szybkością przemiany materii

 Koncepcja bilansu kalorycznego jest powszechnie uznana za prawidłową. Jednak zawartość i proporcje poszczególnych.

Łaknienia łatwiej jest kontrolować ilość spożywanych kalorii.

Mam świadomość tego, że wielu osobom będzie trudno przyjąć podane tu zalecenia, ale to już najwyższy czas przestać wierzyć w coś co po prosto nie działa, mimo że powtarzają to ciągle ludzie uznani za autorytety w dziedzinie żywienia. Żyjemy w czasach niezwykle szybkiego rozwoju nauki i nie możemy zachowywać się jakby to nie miało miejsca.
c.d.n.

My sarcastic, cynical fuckin' attitude...

| 19 marca 2006, 10.05 | Enjoy [6]


62.

Minione i przyszłe dni sponsorują literki m jak muszę schudnąć, f jak fuck, naprawdę muszę schudnąć, k jak kurwa, muszę schudnąć i to szybko, oraz cyferka 10 jak 10 kilogramów. Patronat specjalny objęła literka j jak ja pierdolę, muszę kurwa schudnąć.

Nie jest dobrze, kiedy zamiast porannego "kurwa mać" z gardła wydobywa się jedynie "khhaarggghh khe khe.