O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Jaguar

Otomoto

Sek. i prędkość maksymalna 229 km/h;
- 3,0-litrowy silnik benzynowy V6: 0-100km/h w 8,3 sek. i prędkość maksymalna 237 km/h;
- 4,2-litrowy silnik benzynowy V8 z naturalnym zasilaniem powietrzem: 0-100km/h w 6,5 sek. i prędkość maksymalna ograniczona elektronicznie do 250 km/h;
- 4,2-litrowy silnik benzynowy V8 z doładowaniem mechanicznym: 0-100km/h w 5,4 sek. i prędkość maksymalna ograniczona elektronicznie do 250 km/h;

Jaguar XF został zwycięzcą prestiżowej nagrody "Design award" przyznawanej przez miesięcznik Autocar, a japoński magazyn projektantów Car Styling wyróżnił Jaguara C-XF tytułem "Samochodu koncepcyjnego roku 2007".

Nowy Jaguar XF został zwycięzcą nagrody "Design award" w konkursie Autocar 2007, którego rozstrzygnięcie miało miejsce 11 listopada 2007 r. w londyńskim Royal Horticultural Hall. Ta coroczna, mająca niezwykle prestiżowe znaczenie nagroda, przyznawana jest jako uhonorowanie osiągnięć
w dziedzinie przemysłu motoryzacyjnego jak również dla ludzi, którzy pracują nad tymi niezwykłymi osiągnięciami.

Ian Callum, Główny projektant firmy Jaguar, odbierając nagrodę powiedział: "Zdarza się to po raz.

Japonki na każdą okazję.

W ogóle, to ty popracuje nad układaniem dłuższych zdań.
- A ty zapanuj nad końcówkami.

- Hmm… Ale wiesz, mam pyszny tort czekoladowy. Musisz spróbować – stwierdziła Shimada i zniknęła na chwile w kuchni, a po chwili wróciła z tortem.
Własnoręcznie kupiony. Zawsze mam jakiś w domu, bo moje mieszkanie, a szczególnie sypialnia, jest jak jedna z głównych ulic Tokio.
- Mogę jeszcze? 
- Jasne. 
Przez żołądek do  khm... serca?

[Hitomi dalej nawija o jaguarze]
- Ach… - westchnęła brunetka – Czarny jaguar, to naprawdę świetne auto i cieszę się, że miałam okazję się nim przejechać. Twój kolega jest naprawdę miły i uroczy.
Omgomgomg, to samo mówiła na samym początku, kiedy kolesi poznała. Przez dwie godziny w kółko powtarzała te dwa zdania!
Miała włączoną funkcję: 'repeat'?
Zapętliła się.
- Już to mówiłaś… - westchnął z irytacją Fujiwara.
- Tak? Ojej, przepraszam… - odparła Morisako i spojrzała na.

Witam Cię Na Moim Blogu :)napisała SONKA 2004-03-01 22:10:38 no dalej skomentuj (0)


Jaguary...
Futro masywniejszego i bardziej krępego jaguara (Panthera onca) zdobią drobniejsze rozetkowate cętki, w środku których wyraźnie widać małe plamki czerni. Obszar występowania tego gatunku jest bardzo rozległy: rozciąga się od Teksasu i Meksyku przez Całą Amerykę Środkową po argentyńską rzekę Paranę.
Nazwa "jaguar" pochodzi z języka guarani. W Brazylii określa się go mianem "onza pintada" ("malowany gepard"), zaś w Meksyku spotkać można nazwę "onza real" ("gepard królewski).
Jaguar przypomina lamparta nie tylko wyglądem, ale także zwyczajami. Można śmiało powiedzieć, że w Ameryce Południowej, gdzie nie ma wielkich ssaków, jaguar zagraża wszystkim żywym istotom: jego ofiarami padają zarówno ciężkie tapiry, jak i zwinne małpy, a nawet znacznie większe od nich konie, krowy i świnie. Podobnie jak inne wielkie koty, jaguar rozkłada zjadane ofiary na kilka dni, a ponieważ natura obdarzyła go niezwykłą siłą, potrafi je zawlec w najbardziej niedostępne miejsce. Azara (słynny podróżnik) opisuje jaguara, który zabiwszy konia zaciągnął go nad rzekę, przepłynął z nim na drugą stronę i.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Szósty vol. 02 Lepsza jakość <<<


><

Ono
Napisz co myślisz

20 grudnia 2009

Witam

Co to jest ? Długi, piękny i szybki    Uważany jest za symbol samochodu sportowego lat 60. Jaguar Type E. To brytyjskie auto stało się bardzo szybko jednym z najbardziej rozpoznawalnych w ponad stuletniej historii motoryzacji.

Początkowo Jaguar E-Type był projektowany jako pojazd wyczynowy. Miał on zastąpić typ D, który odniósł szereg liczących się sukcesów w wyścigach. Wszystko jednak uległo zmianie. Kierownictwo firmy postanowiło chwilowo wycofać się ze sportu. W tej sytuacji konstruktorzy w Coventry skupili się na stworzeniu auta drogowego, a rezultat ich pracy przeszedł wszelkie oczekiwania. Samochód zaprezentowany 15 marca 1961 roku na salonie w Genewie, od razu stał się ogromną sensacją. Nieco.

czasomierze

.

Początkiem nowej epoki w historii tej marki był rok 1989, kiedy to Miguel Rodriguez, szef globalnej grupy Festina, ‘odkrył’ i zakochał się w Jaguarze. Rodriguez zwany ‘hiszpańskim zdobywcą‘ wyczuł że marka Jaguar ma ogromny potencjał i jest w stanie zaspokoić rosnące zapotrzebowanie europejskiego rynku na wysokiej klasy zegarki. Obecnie marka Jaguar należy do dużej rodziny FESTINA – Festina Lotus Group i reprezentuje sobą wysoką jakość oraz elegancję. Jest ona typowym połączeniem materiałów wysokiej jakości z najnowszym światowym wzornictwem. Jaguar stawia na jakość, a nie na ilość, świadczą o tym parametry techniczne i precyzja wykonania tych zegarków i to że kolekcja ogranicza się do kilkudziesięciu wzorów. Stosunek ceny do jakości wykonania zegarków z.

Wchodzisz tu na własne ryzyko...^^

Na skraj ławki i przesłoniłam sobie twarz włosami. Wszystko, byleby tylko Gabriel nie spojrzał mi w oczy.
Kiedy nadszedł koniec lekcji, ekspresowo wrzuciłam podręcznik do torby i wstałam, by wybiec z sali, ale poczułam znajomy uścisk na nadgarstku.
- Dokąd się wybierasz, moja panno? Nie chcesz poznać mojej historii?
Spojrzałam wilkiem na właściciela tego boskiego głosu. Uśmiechał się czarująco. Rozpłynęłam się w jego oczach, które tego dnia były brązowe. Mimowolnie się poddałam i wzdychając, wyrwałam rękę z jego uścisku. Gabriel, nadal się uśmiechając, zaprowadził mnie do swojego jaguara. I dobrze, bo dzisiaj przyszłam do szkoły pieszo.
- Zabiorę cię w takie jedno miejsce, gdzie często przesiaduję i rozmyślam o różnych rzeczach. Tam opowiem ci wszystko na spokojnie.
Skrzyżowałam ręce na piersi na znak, że było mi to obojętne. Lecz w rzeczywistości bardzo mnie to interesowało.
Gabriel prowadził znacznie wolniej niż ostatnio i od czasu do czasu odrywał wzrok od szosy po to, by spojrzeć na mnie. W samochodzie nie było też zupełnej ciszy - mój anioł puścił piosenkę Simple Plan '' Your Love Is A Lie '', myśląć, że.

Jaguar xkr

Blog aktualnoscilm

Klan zwierzaków.

Komentarzy: 3 motoreyzacja 2006-07-11 Jaguar xkr
Komentarzy: 1 MŚ 2006 2006-07-11

Motoryzacja, Top Gear

Komentarzy: 3 Top Gear 2007-06-11 Parę nowych filmików z Top Gear. Porównanie Jaguara XKR z Astonem Vantage V8. Zapraszam do oglądania i komentarzy!!Zapraszam do obejrzenia jak to tych trzech panów powyżej robiło limuzyny z wybranych przez siebie samochodów. Mam nadzieję, że.