O czym chcesz poczytać na blogach?

Jagoda

Jagoda Ka - Onet.pl Blog

Zakamarkach. Działo się to dzięki posługiwaniu się przez ową rozżaloną jednostkę dyszkantem.

- Nie no, a potem ona powie, że jest ciężko chora. - powiedziała Pani Y z wyraźnym niesmakiem.

Pan X przez chwilę nasłuchiwał, nastąpiła bowiem nieoczekiwana chwila ciszy. Nie trwała ona zbyt długo, ponieważ już po paru sekundach, potrzebnych niewątpliwie na zaczęrpnięcie oddechu, Rozżalona Jednostka kontynuowała swój wywód:

- I jeszcze mi ku...y tramwajem nie pozwalają jechać, chamy! Dlaczego kur...? I od wariatek wyzywają...

- No bo jak pani jest... - wtrącił cicho Pan X, na co Jagoda zareagowała cichym chichotem.

- Państwo to przynajmniej mają te...słuchawki na uszy. - powiedziała Pani Y, patrząc na zwisające smętnie na szyi Jagody słuchawki od MP3 i takie same słuchawki zwisające na szyi pana X.

- Proszę pani, ale ona mówi z takim natężeniem, że się nie da. Fale zakłóca... - powiedział Pan X melancholijnie wpatrując się w słuchawkę. Rozżalona Jednostka dalej narzekała na cały świat...

Po pięciu minutach ucichła na stałe.

- Ocho, słuchowisko się skończyło. - skomentował Pan X.

- Jasne... wymieni baterie na Duracell i zacznie od nowa... -.

Violetta Villas - Onet.pl Blog

Piosenkę pt. : "Cicha Helka"

Jagoda (20:08)
czemu tak skromnie ...

28 stycznia 2007
Violetta Villas zapowiada powrót na scenę

  

                        fot. Mariusz Pawłowski (2)

 

26 stycznia w Krzeszowie odbyła się konferencja prasowa Violeety Villas. Gwiazda przyjechała ze swoim prawnikiem, menadżerem oraz gospodynią. Violetta Villas przedstawiła swoją opinię o ostatnich związanych z nią wydarzeniach. Przypomnijmy, gwiazda trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym jak spędziła parę dni w zamkniętym pokoju. Gwiazda twierdzi, że ktoś ja w pomieszczeniu zamknął. Wśród osób zamieszanych w sprawę wymienia m.in. swojego syna. Gwiazda zapowiedziała powrót do domu i kolejną trasę koncertową.

Jagoda

  

Jagoda Acai – dar natury prosto z Amazonii

Wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wpływającej na rozwój nowotworów żołądka.

 • Łagodzi objawy choroby Leśniowskiego-Crohna.
  Açai, ze względu na swe właściwości antyzapaleniowe, może stać się ważnym suplementem w terapii przeciwko tej chorobie. Açai pomaga chronić ścianki jelita cienkiego przed uszkodzeniami, dzięki czemu zapobiega wyniszczeniu organizmu spowodowanemu niewłaściwym wchłanianiem i rozkładem (niszczeniem) substancji odżywczych.
 • Wygładza cerę.
  Fitosterole, w które bogata jest jagoda açai redukują proces wyniszczenia wierzchnich ochronnych warstw skóry, dzięki czemu skóra jest mniej narażona na defekty i uszkodzenia.
 • Chroni przed przedwczesnymi zmarszczkami. Wysoka zawartość antocyjanidów i fitosteroli odgrywa dużą rolę w ochronie tkanki łącznej organizmu, w tym głównego białka tkanki łącznej – kolagenu. Ubytek kolagenu w skórze powoduje zmarszczki i przedwczesne starzenie skóry.
 • Ma działanie środka ściągającego.
  Środki ściągające to substancje chemiczne, które.

 • acai - mBlog.pl

  We krwi i wiele cennych pierwiastków śladowych.

  Acai Berry została poznana niedawno. Sławę swoją zawdzięcza niesamowitym właściwością zdrowotnym. Zostało bowiem udowodnione że owoce Acai potrafią utrzymać odpowiednia wagę ciała (są często dodawane do preparatów na odchudzanie) wspomagają pracę serca, usprawniają układ odpornościowy, hamują rozwój komórek nowotworowych, odznaczają się działaniem antybakteryjnym. Potrafią poprawiać stan naczyń krwionośnych, obniżać poziom cholesterolu, polepszyć stan układu trawiennego, a nawet zwiększają pokłady energii (chociaż jagoda acai ma ogromny potencjał energetyczny, sama w sobie zawiera bardzo niewielką ilość cukru). Jeżeli na co dzień nie stosujesz racjonalnej diety, a owoce i warzywa goszczą u Ciebie na talerzu " raz na ruski rok" zapewne masz poważne braki witamin i mikroelementów (nazywany przez dietetyków i nutridietetyków chronicznym niedożywieniem). Jagody Acai zawierają wiele niezbędnych składników odżywczych. Są naładowane witaminami: B2, B1, B3, C i E oraz składnikami mineralnymi, takimi jak: cynk, wapń, fosfor, żelazo, miedź, niacynę, beta karoten, fosfor, kwas nikotynowy, wapń,mangan i.

  jagoda - Onet.pl Blog

  Pracy.  Wtedy chyba zrozumiałam, że porwałam się z motyką na słońce. Trzy dni wyjęte z życiorysu. Po głowie kłębiące sie myśli.
  Rozmowa z szefem. Rezygnuje dziś nie płace nic. Rezygnuje za pół roku lub nie zaliczam oddaje zakładowi pracy zainwestowane we mnie pieniądze.Bilans za i przeciw. Oczy czerwone od płaczu. Poczucie niskiej wartości i tego, że już nic mi się nie uda przeplatające się nadzieją, że może jednak spróbować. Co ważniejsze moje marzenia i ambicje czy córeczka. Wreszcie decyzja. Trudna decyzja. Dzisiaj jestem pewna, że właściwa. Dzisiaj po trzech miesiącach od jej podjęcia.
  Jagoda
  4 komentarze

  17 czerwca 2008
  Czas.
   
  Spoglądam do lustra i ...
  Ach... nie poznaję tej pani.
  Kto to? Czy to ja?
  Czas tak szybko mija...

  cierpienia mlodej... - Onet.pl Blog

  .

  nio wracajac do nowej pary coz mi tu stwierdzic oboje sie kochaja i unikaja we szkole oni poprostu sa niesmiali ale to niedlugo minie gdzyz weznom slub istrach ora wstydliwosc przeminie.Jagoda mowisz ze maz Cie zaniedbujea kto wymyslil BMW chlopak wszystko zalatwia upssss mialam tego niemowidz BMW bedzie koloru czerwonego bo to kolor wielkiej milosci ,nio Mariusz skarzyl mi sie ze twoje utrzymanie bedzie go drogo kosztowalo i niewie czy niebedziecie musieli przeprowadzic do lasu bo teraz zazyczylas sobie.

  mam takie motywacje teraz aby tylko zobaczyc p2x dzisiaj rozmawilismy jest mi bardzo przyjemnie z tego

  powodu bo jaka to byla rozmowa

  cio tam jeszcze.

  przez jagode to ja normalnie ....zalatwiam jej...spr

  a ona dopiero dzis mie raczyla poimformowac w ktora str mam sie kierowac

  jak ona ladnie piszczay szczegolnie gdy udaje cos dramatyczneg,a dzis moze wyjde na spotkanie super z.........

  ajlona (17:34)