O czym chcesz poczytać na blogach?

Jagger

feel like I'm trying to breathe under water - Onet.pl Blog


zapisali: 97
TOP 5 styczeń
1.The Pretty Reckless - Just Tonight
2.Eminem - Lose Yourself
3.Bruno Mars - Grenade
4.Rihanna ft. Drake - What's My Name?
5.Katy Perry - Firework


15 September 2011
czwartek. #91
 czyta: Cień Wiatru
 słucha: Abradab - cała dyskografia / Moves Like Jagger
 patrzy: Skins 3

*

 Każdego ranka umieram. Spalam się powoli.

moja fantazja - Onet.pl Blog

Ludzie

 Zack Ermen
 Vincent Davidson
 Diuc Hyde
 Dominick Glasso
 Jasper Stones
 Moris Smith
 Jackob Rubels
 Alex Waxsel
 Evan Moore
 Philip Corvinius
 Braian Cook
 Will Harrison
 Patrick Deffin
 Henrry Kalins
 Czad Hums
 Miles MacKlan
 Rogger Hole
 Axsel Werman
Gabriela Werne
 Mira Rut
 Jenifer Qlyn
 Alexsandra Black
 Franceska Asafe
 Helen MacKlan
 Sonia Harrison
 Sam Hole
 Monick MacKlan
 Vanilli Bell
 Laura Tymon
 Nadia Cecil
 Rebecka Volut
 Melodi Grand
 GRACJA Stain
 Jagger Fenning
 Christina Volv
 Charli Proust
 Willow.

panzdzislaw.blog

Wchodzi do przedziału... jest gruby, nosi okulary i ma ogromną walizkę, w stylu takiej co to się nigdzie nie mieści. Napocił się, żeby ją położyć na półce i wtedy zobaczyłem coś strasznego. Ten człowiek jest pewny siebie i przekonany o tym, że jest zajebisty... Niedługo musiałem czekać na potwierdzenie. Miał na sobie zielony sweterek i materiałowe spodnie w kratkę. Przypominam- jest gruby. Z plecaka wyciągnął Tajgera (taki energetyk) i książkę wyżej wspomnianego Martina. Było gorzej... najpierw przysnął i zaczął chrapać, a potem zadzwonił mu telefon, gdzie jako dzwonek ustawione miał „Moves like Jagger”. Nie potrafiłbym inaczej skonstruować człowieka, który mógłby bardziej działać na moje nerwy. Chyba, że zacząłby rozmawiać przez całą drogę przez telefon i przeciągać sylaby. W dodatku jak mieliśmy wysiadać to powiedział do mnie „no idziemy, idziemy”. Popatrzyłem mu prosto w oczy, z tym spojrzeniem „jak ja Ci współczuję, że jesteś grubym gwiazdorem Wydziału Prawa i kiedyś jakaś laska Ci to uświadomi w bardzo bolesny sposób” i go przepuściłem. Zanotowałem jeszcze kilka rzeczy, które mnie zirytowały, ale za długi będzie ten tekst. Takim właśnie jestem.

...

Wszelkich pytań. W życiu znika wiele rzeczy, bardzo wiele. Czy jeśli zniknie coś, o czym nie wiedzieliśmy, że to mamy, tęsknimy za tym?

Gdybym zrobiła bilans zeszłego roku, zdecydowała się na jakieś podsumowanie, dowiedziałabym się, że bardzo wiele straciłam i nic nie zyskałam. Pobyt w szpitalu zmienił mnie i moje życie nieomal w takim samym stopniu jak zmienia ludzi po takich doznaniach jak śmierć kliniczna czy coś w tym guście.
Więc na wszelki wypadek nie zrobiłam takiego bilansu. I dzięki temu nie próbuję gloryfikować swojego skrajnie dramatycznego stanu.

Jak mawiał filozof Jagger, „Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz”. Manipulujesz ludźmi, bo nie umiesz znieść żadnego normalnego związku międzyludzkiego.
Potrzebuję jedynie kogoś, kto mi to ułatwi.

„Niepewność tego, co się stanie potem. Niepokój, który zawsze przychodzi z utratą kontroli i prawdziwym pożądaniem. Podnieca, sprawia, że mimo wszystko chcesz więcej.”

( Tak. Nadszedł okres sesji i chwytam się wszelkich możliwych sposobów, by robić c o ś i nie mieć wyrzutów sumienia. Potraktujmy więc moje słowa jako gadanie do ściany. I zignorujmy je. It will be easier. )