O czym chcesz poczytać na blogach?

Jadłospis

Joaśka - Zdrowe Wyszczuplanie

Ten remont mnie wykończy.

Fretki wściekłe, bo mają ograniczone terytorium, więc na złość nie załatwiają się do kuwet. Jakby tego było mało, Fuz władował mi się do łóżka i pół nocy szczypał mnie zębiskami po nogach, żebym się przesunęła. Trudno powiedzieć, że jestem wyspana.

Wczoraj odbyło się oficjalne ważenie i mierzenie (po zabiegach).

8,8 kg na minusie od wagi początkowej. Czyli teraz ważę 104 kg.

Jaśnie Pani jest zadowolona z wyniku, chociaż nadal nie wchodzi w mniejszy rozmiar ciuchów (tu małe chlip i pociągnięcie nosem).

 

Dzisiejszy jadłospis:

Blog Pupilkowo

Zęby. Większość czasu spędzaję w wodzie, są roslinożerne, choć z łatwością odgryzą dla człowieka palec!!! Żyją ok. 24 lat. Jakieś 20 lat temu chodowla nutri była bardzo popularna. Wyrabiano z nich futra. Moja babcia takie ma, bo chodowała nutrie i opowiedziała mi o nich. Futra z nutri są według mnie bardzo wygodne, a te zwierzęta kojarzą mi się trochę z bobrami.


            NUTRIA


Do zobaczonka;)

Pytania: 1 Świnki morskie piątek, 06 styczeń 2012, 10:31 Świnka morska to bardzo piękny zwierzak  zaliczany do grupy gryzoni. Futrzaki te są bardzo podobne do chomiczków. Ich jadłospis niczym sie nie rózni, ale świnki morskie są od chomików o wiele.

Alimama kontra Dużapupa-czy można schudnąć po ciąży???

Dzis rano,nie wczoraj jak powinnam bo zapominiałam na smierć i zjadłam sniadanko .Waga dzisiejsza tadammm: 69,6 kg,szału nie ma ale waga idzie w dół:)Oznacza to że od początku czyli przez 3 tygodnie straciłam 2,4 kg,no mniej wiecej:)czyli git malina choć nadal się nie ruszam,rowerek nie dojechał,na zajęcia nie udało  mi sie dotrzeć jedyna aktywność to spacery ale czuję że to o wiele za mało.Na urodzinach Babci zjadłam kawał tortu w ramach dokarmiania pasibrzucha co by się za bardzo nie panoszył:)Poza tym bardzo ładnie sie prowadziłam,nie objadłam sie i odbyłam ok 6 km spacer!!!!

Jak na razie doskwiera mi monotonia,jakos nie potrafie urozmaicać sobie jedzenia,marzę o tym aby ułożyć jadłospis na tydzień ,zrobić zakupy i nie zamartwiać sie codziennie co zjeść,jeszcze jednocześnie mieć jadłospis Alusi i razem przygotowywać posiłki.Mam nadzieję że wypracuje sobie jakiś sposób aby zacząć to robić i mieć wolna głowę żeby np zacząć odświeżać sobie język francuski tak jak to sobie obiecałam.

Czy jest tam ktoś kto ma pomysł na tygodniowy  jadłospis zdrowego zywienia?czekam na odpowiedź choć jak na razie piszę sama z sobą ale w sumie to o to chodzi aby zapisywać historię odchudzania i w jakiś sposób zostawiać ślad i sama się motywować do dalszego działania,spodnie wiszą i czekają aż sie w nie wcisnę,czeka też duuuża walizka ubrań sprzed.

PRZEDSZKOLE: co słychać w czerwonej grupie

I zgłaszać inicjatywy (Karolina mama Kacpra, Beata mama Zuzi, Marysia mama Antka)

wielu rodziców zadeklarowała chęć udzielania się  na rzecz grupy - hurraa !

i w ogóle było długo i dość wesoło :-)

 

01:41, przedszkole247
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 września 2011
Nowy przedszkolny rok - zmiany i zebranie

Wraz z nowym rokiem przedszkolnym nadeszło w czerwonej grupie kilka zmian: najważniejsza z nich to Kasia - nowa wychowawczyni, która zastąpiła Martę (Marta będzie przychodziła  w poniedziałki uczyć angielskiego). A także nowy system opłat za przedszkole, nowe godziny posilkow i nowe miejsce stołu dla naszej grupy w jadalni.

O tych zmianach a także o innych sprawach będzie mowa na ZEBRANIU RODZICÓW, które odbędzie się we wtorek 6 września o godzinie 17.30.

08:03, przedszkole247 , wydarzenia
Link Komentarze (2) »
piątek, 10 czerwca 2011
Jadłospis 13 - 17 czerwca