O czym chcesz poczytać na blogach?

Jackie chan

Zaginiony Skarb

20:13, mateuszklem
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 stycznia 2007
Mój chomik.

Dzisiaj dostałem chomiczka. Jest taki malutki, słodziutki, piękniutki i tak dalej. To chyba on. Ma na imię Jackie Chan. Wymyśliłem mu takie imię, ale nie mam nadzieji, że będzie znał karate.

Chomik przyjechał w specjalnym pudełku. Bałem się, że może zmarznąć, ponieważ na dworze jest mróz. Jednak chomik nie miał zamiaru marznąć. Zakopał się w wiórki, którymi było wysypane dno pudełka, tak że mu wystawał tylko nosek i para czerwonych oczek.

Wszyscy chcą go nosić na.

Agenci w akcji

Mógłby on jednak zostać okrzyknięty najgorszym zawodnikiem meczu, podobnie jak wszyscy jego koledzy, z jednym wszakże wyjątkiem. Przemysław Nowak przez większość meczu zwyczajnie się w bramce nudził, ale gdy pojawiło się zagrożenie, błyskawicznie zażegnał je kilkoma efektownymi interwencjami w stylu kung fu, wywołując pomruk aprobaty u przypadkowo obecnego na trybunach Jackiego Chana.

Być może to nieobecność prezesa podziałała na agentów demotywująco. Próbujący go zastąpić kontuzjowany kapitan drużyny miotał się przy linii bocznej jak za dawnych lat, ale nie zdołał rozpalić ognia walki w sercach nieustraszonych przecież wojowników. Jako że kolejna bitwa już dziś, apelujemy do prezesa o przerwanie misji w Botswanie i powrót do.

Występować musimy w okrojonym składzie, bo połowa drużyny przebywa na misjach bądź po tych misjach dochodzi do zdrowia, zazwyczaj w specjalizującym się w przyszywaniu kończyn szpitalu w Trzebnicy. Ludzie de facto słyną jednak z hartu ducha i właśnie swego hardego, nietkniętego zgnilizną moralną ducha przeciwstawią dziś drużynie PGK OPGK Wrocław. Początek meczu o godz. 21:00 na Estadio de Lotnicza.

 

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • Botswana
  • Jackie Chan
  • zgnilizna moralna

Upendi. - Onet.pl Blog

2011
oo6. Prośba.. ;>
Otóż mam wielką prośbę do wszystkich tych, którzy czytają mojego bloga.
Wejdź w ten link (http://kca.nickelodeon.pl/#category:kca_favourite_buttkicker) i zagłosuj na Jackie'go Chana w kategorii Najlepszy aktor filmu akcji. A no i jak możesz włącz kategorie "ulubiony aktor filmowy" i zagłosuj na Jaden'a. <33 Była bym Ci wdzięczna.
Myślę, że wielu z was uwielbia tego aktora, a wystarczy wcisnąć takie kułeczko i będziemy szczęśliwy wiedząc, że właśnie tę nagrodę w tej kategori zdobywa Jackie Chan. Co prawda on napewno zdobędzie tą.

THE WINX CLUB - bloog.pl

016.Kocham Jackie Chana ;d (zaraz po winxie)

poniedziałek, 22 sierpnia 2011 12:51

Magiczna-historia-mj - Onet.pl Blog

Nikt nie miał nic przeciwko temu, że jestem z Michaelem! Jaka ulga!

-Więc...- zaczął Mike, zapewne czytając mi w myślach.- Nie macie żadnych przeciw wskazań do... No, naszego związku?

-Żartujesz?- La Toya spojrzała na brata.- Jeszcze chwila, a sami zaczęlibyśmy was swatać.

-No więc braciszku- Jackie objął Michaela ramieniem.- Kiedy w końcu zorientowaliście się, że jesteście dla siebie stworzeni?

-Chm... Kilka miesięcy temu- przyznał niechętnie.

-I dopiero teraz nam mówicie?!- wykrzyknęła Janet. Jednak nie wyglądała na złą. Wręcz przeciwnie. Wydawało się, że fakt iż jesteśmy razem tak długo, jeszcze.

Ale szczerze powiedziawszy, nie dbałam o to.

-To co myślisz o tym arbuzie?- spytała jakby nigdy nic kobieta.- Uważasz, że będzie słodki?


-Nie- sprzeczała się Janet z Titem.

-Dziewczyno, to przecież Bruce Lee!

-A ja ci mówię, że Jackie Chan go wygryzie. Byłeś w kinie na "Pijanym Mistrzu"?- Janet wymachiwała groźnie drewnianą łyżką.- W życiu nie widziałam lepszego filmu!

-Katie- Tito zwrócił się do mnie.- Powiedz jej, że to Bruce Lee jest legendą.

-Um... Uważam, że obaj są świetni- stwierdziłam, że lepiej będzie pozostać bezstronną.