O czym chcesz poczytać na blogach?

Jack nicholson

F I L M L O G

»


Działania

Informacja

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi


fuckin'

"GORĄCO" polecam!!! I po staremu-Komentarzy nigdy za mało!!!
przeczytaj 2004-03-15 17:25:30
skomentuj (3)


"Lepiej późno niż póżniej" Super...!!!

Lepiej późno niż później Najnowszy film z Jack'iem Nicholson'em i Diane Keaton. Recenzenci wydali różne opinie. Że za długi, zbyt rozciągnięty i za słaby jak na Jack'a Nicholson'a. Może i film momentami się dłużył, ale co do głownego aktora to nie ma wątpliwości. Jest świetny!!! I oczywiście bez niego i.

wielkioj.blog


w filmie o wielkich lodowcach

ja pamiętam imię Kate Winslet
chwali się tata
lecz od razu jest zgaszony
ciepłym uśmiechem żony

Wtem odgadli wszyscy
imię tego chłopaka Dicaprio

Tak czy siak
Jack lub Chuck
wybieram pierwsza opcje
krzyczy babcia
mamo ciszej - odparła Akacja

Szczęśliwy traf ich spotkał
Jack to odpowiedź dobra

A
Jack Nicholson siedział
a obok Gwyneth Partlow
ja patrzę w lewo
i nie wierzę co się dzieje tej nocy
nic mnie dziś już nie zaskoczy

Zza pazuchy Jack po cichu
wyciąga papierosy
lecz gdy już miał zapalić
Gwyneth.

swiat-wg-szpilki

Umierania" jest strzałem w 10, mimo mojego potoku łez.

Film opowiada o przyjaźni dwóch mężczyzn, którzy spotkali się na sali szpitalnej i otrzymali ten sam "wyrok" - rok życia.  W role bohaterów wcielili się znakomici: Jack Nicholson i Morgan Freeman. Niesamowita historia poznawania samego siebie przez pryzmat tego drugiego. Przesiąknięta refleksją, smutkiem ale i radością. Tytułowa lista, to lista marzeń do spełnienia, kiedy goni cię czas... Jest tam skok ze spadochronem, pocałunek.

calajaskrawosc blog

Już serdecznie nienawidzę.
W piątek Maciek kupił sobie rzutnik i umarliśmy z radości. Obejrzeliśmy tyle filmów przez weekend, że mam problem z wyliczeniem wszystkich...
Z tych lepszych - "Trzeci" z Markiem Kondratem, który był zupełnie jak Jack Nicholson. Niezła historia, mimo, że lekko naiwna. Coś o byciu z facetem, który brzydzi się spać w stogu, za bardzo spieszy mu się do pracy i w ogóle jest za porządny A ona spontaniczna. Od razu skojarzyło mi się z moim Maćkiem, który w stogu to pewnie by się.

zusaexclusive.blog

“Wracaj tu Ty stary popierdolony chuju” z reguły nie za wiele mu pomagały, ale za to były niezawodne jeśli chodzi o przywoływanie Siostry Fletcher. Tak jak w “Locie nad kukułczym gniazdem” zlecała ona przypięcie pasami do łóżka i chwatit. Jack Nicholson na chwile się uspokajał, ale tylko do momentu, kiedy padło hasło: “A teraz będzie lewatywa”. Jak wiadomo lewatywa jest do dupy, więc nie ma co tu nawet komentować. Ehhh brakuje tu tylko jeszcze Ryśka. I wcale nie chodzi o Ryśka z.